Jump to content
kicker

nahk on pruunimaks läinud.

Recommended Posts

ma ei tea kas see on trenniga seotid v mitte aga nahk on viimasel ajal kuidagi ise pruunimaks läinud. huvitav kuidas seda seletada. ei tahaks uskuda, et trenn ja toitumiskava seda soodustanud on. kõik küsivad kas ma olen sollis käinud :blink: ennem olin täitsa tavaline valge inimene, kuid nüüd on kerge jume ise peale visanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei tea kas see on trenniga seotid v mitte aga nahk on viimasel ajal kuidagi ise pruunimaks läinud. huvitav kuidas seda seletada. ei tahaks uskuda, et trenn ja toitumiskava seda soodustanud on. kõik küsivad kas ma olen sollis käinud :blink: ennem olin täitsa tavaline valge inimene, kuid nüüd on kerge jume ise peale visanud.

Kusjuures, mul sama värk...suvel päikest ei näinud ma luigeihu aga jume on peal :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas see porgandi ja muu toidu jutt pidi rohkem linnalegendi killast olema.

Võibolla lihtsalt nägu on päikest saanud?

Või kujtad ette?

Ja hetkel on kollatõverisk Eestis täiest olemas ka muideks :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma saan päevas umbes 60x annuse b vitamiine, tohutult pruunim pole:D

tehisvitamiinid midagi muud. need ei tee jah midagi. ja see eel olev päikese jutt on ka suht jura vaadates me ilma, töö on ka 100% kontor.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tehisvitamiinid midagi muud. need ei tee jah midagi. ja see eel olev päikese jutt on ka suht jura vaadates me ilma, töö on ka 100% kontor.

Äkki siis tõesti pesed vähe xD :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei tea kas see on trenniga seotid v mitte aga nahk on viimasel ajal kuidagi ise pruunimaks läinud. huvitav kuidas seda seletada. ei tahaks uskuda, et trenn ja toitumiskava seda soodustanud on. kõik küsivad kas ma olen sollis käinud :blink: ennem olin täitsa tavaline valge inimene, kuid nüüd on kerge jume ise peale visanud.

Võimalik,et sul on maks omadega läbi,siis pidi ka nahk jumekamaks minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise proovisin ie just solaariumimõnud ära :D:D kuna sain tasuta :blink:, muidu poleks käinud, aga jh natukene pruunimaks sain minagi. Kas porgand mitte ei pidanud nõrga oranzika jume andma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju porgandit süüa, siis pidi kollasex minema ja olen kuulnud, et mõni läheb pruunimaks, ex see ilmselt ole individuaalne. Mõnele ei mõju porgand jume suhtes üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×