Jump to content
travelgirl

Diplomitöö küsitlus

Recommended Posts

Õpin Eesti-Ameerika Äriakadeemias rahvusvahelise turismi juhtimist. Sellel kevadel kirjutan diplomitööd teemal "Turismi motiivid Eesti elanikel". Vastates allolevale küsimustikule, saate aidata mind uurimustöös. Küsimustikule vastamine võtab aega ligikaudu 10 minutit ja oleks minu uurimustöö kordaminekule suureks abiks. Tänud:)

http://www.eformular.com/lacausa/turism.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi

Teades kui raske on täidetud küsimustikke saada siis aitan alati :blink: Endalgi vajab magistritöö tegemist..

Aga.. küsimustikus oli Valige 1-2 vastust, kuid sai valida ainult ühe!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh vastajatele:) Ootan veelgi vastuseid. Teema püstitasin siia just sellel põhjusel, et mul ongi vaja erinevate inimeste arvamusi, mitte ainult paadunud reisisellide omi.

Vastasin ka...mina kuulun vist kyll paadunud reisisellide kildkonda :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teades nüüd, milline peavalu on need krt küsimustikele vastuste saamine (eriti kui tegemist on mingi spetsiifilise ringkonnaga, kes kuidagi ei taha Sinu panust hinnata ja muidugi ka mite vastata), olen vist mõnda aega väga lahkelt kõikidele ankeetidele vastaja (kui muidugi olen sihtgrupis) :D

Jaksu töö tegemisel :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi
Teades nüüd, milline peavalu on need krt küsimustikele vastuste saamine (eriti kui tegemist on mingi spetsiifilise ringkonnaga, kes kuidagi ei taha Sinu panust hinnata ja muidugi ka mite vastata), olen vist mõnda aega väga lahkelt kõikidele ankeetidele vastaja (kui muidugi olen sihtgrupis) :D

Jaksu töö tegemisel :blink:

Mis su teema on?? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×