Jump to content
jalgadegamadu

Kõrvad lukus

Recommended Posts

Hm, mul peaks see rõhk pigem madal olema omateada.. kuigi pole viimasel ajal kontrollinud tõesti. Olen alati siuke uimane ja väss, kui pole oma kofeiinilaksu saanud :blink:

"Mingi pask kõrvas" situatsiooniga, nagu uskumatu poolt viidatud teemas märgiti, ilmselt tegemist ei ole. Väiksena elasin basseinis ja kuna kloorivesi (või üldse vesi?) soodustab vaigu teket, käisin u kord kvartalis "ajusid loputamas" :D Selle situatsiooni peaksin seega üldiselt ära tundma... Pigem tundub tõesti sellise lennikigalendamise lukkumineku moodi.

Uhh jahh, üldse ei meeldi arstide vahet joosta, jube aeganõudev esiteks ja siis peab muudkui ennast kehtestama ja arstidele sisendama, et alla 60-aastastel on ka õigus meditsiinilisele tähelepanule :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jutt läks juba vererõhule jms.

Siis mul on siuke probleem, et kui pulss tõuseb siis hakkavad käed ja sõrmed värisema.

Nt. teen raske kükiseeria ja pausi ajal võtan iPhone välja ja siis on eriti hästi tunda kuidas sõrmed värisevad :blink:

On see normaalne? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul värisevad isegi Nokiat hoides niiet ei imesta :blink:

Kusjuures kõrvad kisuvad ka endal vahest lukku-lahti(sisse-välja hingates muutub) raske koormuse ajal, aga vist aind siis kui veits tõbine ja tatine olen..

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuleb kõrvade lukkuminemist ka päris tihti ette- vererõhk hommikuti 90/60. Mõne korra on pildi ka taskusse visanud peale lukkuminemist :blink: . Trennis on ka ette tulnud kui näiteks harjutus liiga raskeks osutunud (pikali pole õnneks kukkunud sellepärast trennis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arstid küll vist ei soovita, kuid kas te vatitikke kasutate (..peale pesemas käimist)?

Jah, iga hommik.

Mõnikord kui igav on õhtuti siis urgitsen ka kõrvas, mõnus on

E: ajasid mulle vatitikkude isu peale

Muudetud kasutaja Arnie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×