Jump to content
NatalieKelly001

Kohupiim!!!

Recommended Posts

sellise üksluise söögiga oleks ma vist näljasurmas juba :blink:

Kui kaalu ja pikkuse suhet vaadata siis peaksid ju vormis olema?

Ja kui ei ole siis tuleb pöörduda spetsialistide poole:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellise üksluise söögiga oleks ma vist näljasurmas juba :blink:

Kui kaalu ja pikkuse suhet vaadata siis peaksid ju vormis olema?

Ja kui ei ole siis tuleb pöörduda spetsialistide poole:)

elan veel:D

kaal praegu 45 ja pikkust 161cm ..Noo vähemalt siis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NatalieKelly001 tee enda torsost pilt, las meie otsustame, kui pekine sa oled, enda arvamus on alati subjektiivne. Ja naiste puhul tavaliselt läbiimmutatud alaväärsuskompleksist :blink: 161 cm ja 45 kilo ei saa imo kuidagi pekine olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks teemaväline märkus.

NatalieKelly001: kui sa tahad vastata mitmele inimesele korraga, siis on seda võimalik teha üheainsa postitusena. Selleks vajuta mitme erineva postituse all nuppu "tsiteeri" ja alles siis "vasta". Tekib mitu tsitaati. Jubehalb on jälgida, kui sa 3 postitust järjest teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noo kui ma veel 16 kg langetan olen siis 32 kg ja pikkust siis 161cm ..vägev..

Sa justkui ei tahakski aru saada :D .. tee oma pekisest kõhust pilti ning näita meile :D

Ma tõesti ei mõista kuidas see pekk saab sul seal olla arvestades pikkust ning kaalu.. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda olen ka tähele pannud, et mida peenem naine seda rohkem ta vingub, et siit pekine ja sealt peksine jne(kogemus oma sõbrantside näol :blink: ), sa ei pea ju oma näost meile pilti tegema, tee vaid kõhupiirkonnast. Sest tõesti on raske uskuda, et selliste numbritega sul veel kuskil mingit pekki on, mis silma riivax.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ei ole seda raske uskuda. Olen 162 cm pikk ja kui kaalusin 45 kg, oli mu kõht tõesti pekisem kui nüüd 50 kg juures. Lihasmassi ei olnud peaaegu üldse, seega see kaal, niiipaljukest kui teda oli, koosneski rohkem rasvast, nahast ja luudest :D Et mu kõht oli pekine, ei arvanud mitte ainult ma ise ja mu mees, vaid ka treeneri arvates oli see nii. Võib-olla panime tõesti kõik kolmekesi puusse. Igatahes, nüüd, kus olen veidigi suutnud lihast kasvatada, ei ole asi mitte ainult visuaalses efektis, vaid rasvaprotsent on tõesti vähenenud, mis sest, et kaal on tõusnud. See on muidugi juba pikem teema, kuidas ma sellest üle sain, et kaalunumber ju tõusis! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ega ma siis ainult rasvata kohupiima ja kodujuustu ei söö :blink: , see oli näide ühest võimalusest mida ja kuidas süüa.

No aga tee selline segu mis endale maitseb, lisa siis hapukoort või mida iganes veel(mõni köögivili või siis puuvili näiteks)

Endale isiklikult ei meeldi hapukoorega segadult, liiga paks jääb aga jogurtiga on super.

Mnjah,järjekordne rasvapelgaja.

Mis puutub kohupiima kas hapukoore või jogurtiga - siis hapukoorest saab organism häid rasvu.

Aga jogurtist?Süsikaid?

Ja seda soovitad sa inimesele,kes soovib rasvst vabaneda?!

Mis ta sulle halba teinud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul ei ole seda raske uskuda. Olen 162 cm pikk ja kui kaalusin 45 kg, oli mu kõht tõesti pekisem kui nüüd 50 kg juures. Lihasmassi ei olnud peaaegu üldse, seega see kaal, niiipaljukest kui teda oli, koosneski rohkem rasvast, nahast ja luudest :D Et mu kõht oli pekine, ei arvanud mitte ainult ma ise ja mu mees, vaid ka treeneri arvates oli see nii. Võib-olla panime tõesti kõik kolmekesi puusse. Igatahes, nüüd, kus olen veidigi suutnud lihast kasvatada, ei ole asi mitte ainult visuaalses efektis, vaid rasvaprotsent on tõesti vähenenud, mis sest, et kaal on tõusnud. See on muidugi juba pikem teema, kuidas ma sellest üle sain, et kaalunumber ju tõusis! :blink:

Heh..Seda sooviks mina ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjah,järjekordne rasvapelgaja.

Mis puutub kohupiima kas hapukoore või jogurtiga - siis hapukoorest saab organism häid rasvu.

Aga jogurtist?Süsikaid?

Ja seda soovitad sa inimesele,kes soovib rasvst vabaneda?!

Mis ta sulle halba teinud on?

Minu arust oli siin juttu sellest millega kohupiima süüa ja tõin näiteks millega mina söön. Mis selles siis halba on ma ei saa aru?

Ja ei saa ka sellest aru et nagu on sõna "rasvata" see siis läheb hull kisa lahti. Võta siis õli kõrvale!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust oli siin juttu sellest millega kohupiima süüa ja tõin näiteks millega mina söön. Mis selles siis halba on ma ei saa aru?

Ja ei saa ka sellest aru et nagu on sõna "rasvata" see siis läheb hull kisa lahti. Võta siis õli kõrvale!!!!!!!!!

Milleks ärrituda ,no mis õli siia puutub?!

Kuigi - kalaõli ei teeks paha jah, :blink:

Solvumise asemel võiks proovida oma seisukohti argumenteerida.Kui sellega on probleeme loe ntx see artikkel läbi.

Edu, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja milleks see hea on?

V2ga hea kysimus :blink:

Kui me siin suudaksime kasv6i natuke muuta inimeste toitumisharjumusi siis tundub, et elu ei ole niisama elatud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×