Jump to content
NatalieKelly001

Kohupiim!!!

Recommended Posts

Kuidas oleks kohupiima kõige targem süüa kas hapukoorega, rõõskoorega, maitsestamata jogurdiga ja millal kas õhtul või hommikul? Ja Milline kohupiim sobiks kõige paremini? Mitu grammi?

Palju peaks kohupiima nädalas sööma ning milline piimatoode sobiks veel süüa kus oleks vähe suhkrut ja halbu rasvu.

Mitu õuna(magal Gi tase) peaks päevas sööma ja porgandit(Pidi kõrge GI TASE OLEMA, AGA SEE EI PIDANUD MIDAGI TEGEMA)???? . JA kas kalakonservid on head?(Need küsimused tulid järsku meelde :) )

Ma mõtlesin jooksmisega tegeleda..kas esmaspäev, reede ja laupäev sobiks kella 16.30 paiku 30 min enne treeni sööks.eee MIda süüakse enne trenni?? 14.30 söön siis ..jälle aju koos ja peale trenni süüakse siis valku ehk siis kui ma lõpetan jooksmise siis kell on 17.00 ja sööma saan siis 18.00 kui ma ei eksi..siis peaks vist mõjuma see trenn, aga jh mida oleks enne trenni kasulik süüa.

Muudetud kasutaja NatalieKelly001 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina söön rasvata kohupiima 200g vahest hommikul koos pudruga ning enne magama minekut kuskil 1,5 tundi. Tavaliselt koos jogurti või siis hapupiimaga. Aga võib ka süüa rasvata kodujuustu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mina söön rasvata kohupiima 200g vahest hommikul koos pudruga ning enne magama minekut kuskil 1,5 tundi. Tavaliselt koos jogurti või siis hapupiimaga. Aga võib ka süüa rasvata kodujuustu.

Kas kohupiim võib olla ka rosinaga või vaniljega ja kas hapukoorega pole mõtet, kui on 10%?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei mõista, miks peab kohupiim/kodujuust tingimata rasvatu olema. Minu meelest ei põhjusta need rasvad küll midagi negatiivset. Nagu ma aru saan, on teema algataja veel kasvueas ja alakaalus, siis ei ole vaja küll rasvu piinliku täpsusega taga ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest ei olene ka sellest, kas tahad kaalu langetada või tõsta. Vaevalt see nii suurt rolli mängib kas kohupiimas on 0%rasva või 5%rasva. Kaalulangetamisel tuleks pigem piirata süsikaid. Päris 0 rasvu ka ei saa tarbida. Selleks, et rasvu põletada, tuleb ka rasvu tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma söön u 250g kakao kohupiima (as saidafarm) enne magamaminekut. (15-30 min enne)

Miks neid rasvu karta, mida kohupiim sisaldab, minuteada ei ole nendes rasvades midagi paha.

Aga kohupiima ei sööda ju paljalt vaid tehakse segu kas hapukoore või muuga ..

Milline segu oleks kõige mõtekam

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ega ma siis ainult rasvata kohupiima ja kodujuustu ei söö :blink: , see oli näide ühest võimalusest mida ja kuidas süüa.

No aga tee selline segu mis endale maitseb, lisa siis hapukoort või mida iganes veel(mõni köögivili või siis puuvili näiteks)

Endale isiklikult ei meeldi hapukoorega segadult, liiga paks jääb aga jogurtiga on super.

Muudetud kasutaja brain poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei mõista, miks peab kohupiim/kodujuust tingimata rasvatu olema. Minu meelest ei põhjusta need rasvad küll midagi negatiivset. Nagu ma aru saan, on teema algataja veel kasvueas ja alakaalus, siis ei ole vaja küll rasvu piinliku täpsusega taga ajada.

Ega ma ei kardagi rasvu , lihtsalt uurin asju ..

MA söön kohupiima koos hapukoorega, aga ma olen kuulnud, et hapukoor pole kasulik ning tahaks teada millega te kohupiima sööte siis tean mina ka :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest ei olene ka sellest, kas tahad kaalu langetada või tõsta. Vaevalt see nii suurt rolli mängib kas kohupiimas on 0%rasva või 5%rasva. Kaalulangetamisel tuleks pigem piirata süsikaid. Päris 0 rasvu ka ei saa tarbida. Selleks, et rasvu põletada, tuleb ka rasvu tarbida.

Süsivesikutes söön madala indeksiga peaaegu.. :D

Olen kuulnud et rasvaga põletad rasvu :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ega ma siis ainult rasvata kohupiima ja kodujuustu ei söö :blink: , see oli näide ühest võimalusest mida ja kuidas süüa.

No aga tee selline segu mis endale maitseb, lisa siis hapukoort või mida iganes veel(mõni köögivili või siis puuvili näiteks)

Endale isiklikult ei meeldi hapukoorega segadult, liiga paks jääb aga jogurtiga on super.

Oh peaks ka proovima siis jogurtiga :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis pead kogu oma toitumise üle vaatama.

Lihtsaim viis on tellida siit toitumiskava. Ise tellisin aasta tagasi oti käest ja olen väga rahul.

Mul pole sellist raha ja kui oleks siis ma ei saaks kõiki neid toitaineid kätte, ja ema ja isa ka ei anna mulle selleks raha :blink::D Võibolla tulevikus kui elan üksi ja teenin raha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kirjuta siis milline sinu päevane toitumine välja näeb?

Ok:D :blink: Midagi head vist mitte..

Hommikusöök: Tavaline tassitäis kaerahelbe puder, mõnikord panen moosi ka peale(kUi purgi lahti saan:D)või maitsestamata jogurdit /pole just maitsev putru aga kannatan ära.

Vahepala:üks võimalus on et söön pähkleid teine võimalus et söön õunu kaks või kolm tükki.

Lõunasöök: Kalakonserv250g ja täistera leiva viil mõnikord isegi kaks viilu või söön suppi (kapsasupi,hernesupi,kalasupi,piimaedviljasupi)

vahepala:Sama mis eelmine

Lõunasöök:Kohupiim+hapukoor või kalakonserv täisteraleiva viiluga.

Päevas söön õunu umbes 4-5 tk ja porgandeid isegi 1 kg ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma ei kardagi rasvu , lihtsalt uurin asju ..

MA söön kohupiima koos hapukoorega, aga ma olen kuulnud, et hapukoor pole kasulik ning tahaks teada millega te kohupiima sööte siis tean mina ka :blink:

Valesti oled kuulnud siis, hapukoor on ikka kasulik:)

Mina näiteks söön kohupiima tavaliselt paljalt, kuid maitsestatud, kas siis vanilje või rosinatega.Kui osta maitestamata kohupiima, siis võib ju segada marjadega vms, enda maitse järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MA kaal on langenud 13 kg ja pole saanud :blink:

Siis langeta veel 13 kg :D

Ära ürita lokaalset rasvapõletust.. rasvaimu on ka üks võimalustest.

Toitumine ja trenn korda, siis hakkad ka tulemusi nägema!!

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis langeta veel 13 kg :blink:

Ära ürita lokaalset rasvapõletust.. rasvaimu on ka üks võimalustest.

Toitumine ja trenn korda, siis hakkad ka tulemusi nägema!!

noo kui ma veel 16 kg langetan olen siis 32 kg ja pikkust siis 161cm ..vägev..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valesti oled kuulnud siis, hapukoor on ikka kasulik:)

Mina näiteks söön kohupiima tavaliselt paljalt, kuid maitsestatud, kas siis vanilje või rosinatega.Kui osta maitestamata kohupiima, siis võib ju segada marjadega vms, enda maitse järgi.

Okiiii :blink::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×