Jump to content
Ott Kiivikas

Beta- alaniini päevapakkumine!

Recommended Posts

Ei lase maksma, kui vajutan kinnitan,viskab välja :)

Nüüd lasi

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi ta on. Krt aga vihale ajab vähe küll :)

No pole hullu. Asi on väärt ka täishinda. Ja pealegi saab alati tagasi minna ja mõne potsiku varuks osta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Kui valin ise kohale tulemise, siis kaua neid minu jaoks hoitakse?

2) Kas Dorian Yates'i valgu soodukat on veel tulemas? Pagan võtaks, magasin eilse maha...

3) Ega neil realiseerimisaeg väga väike ei ole? Tahaks ette ära osta. Tavaliselt on 2 aastat, kui teil ka, siis kõik korras.

Igatahes mul on kurikaval plaan osta beeta-alaniini, kreatiini ja proteiini juba terveks aastaks ette ära. Aga autoga ei hakka neil küll 100 km kauguselt ükshaaval järele käima ning 80 eeksi eest ka patt majandussurutise ajal neid ükshaaval saatma hakata. Seega plaan praegu beeta-alaniin ära osta, jätta teie juurde lattu minu nimele seisma, jään proteiini ja kreatiini soodukaid ootama, ja kui kõik ostetud, siis hakkan alles järele tulemisele mõtlema :) .

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei maksa kuri olla, weebipoe pakkumine on konkreetselt weebi jaoks mõeldud ja vahetub see ka kuidas juhtub, nii et müüjad ei ole selles süüdi kui peale ostu on õhtul sama toode sooduspakkumisel. Loodan, teie mõistvale suhtumisele :)

Mõte on ka selles, et inimene pidevalt vaatab, mis sooduspakkumised on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma väga vabandan, hommikul ei pannud tähele, et päevapakkumiseks on pandud betaalanine..

Vabandan veel kord!!

Lugupidamisega,

Gerbel

Ei no aitähh, just (ca tunnike tagasi) käisin Gerbeli käest seda ostmas ja sain hinda täie rauaga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma väga vabandan, hommikul ei pannud tähele, et päevapakkumiseks on pandud betaalanine..

Vabandan veel kord!!

Lugupidamisega,

Gerbel

Ma vahetasin selle ära alles poolest päevast, nii et sa ei saanudki seda hommikul märgata. Lihtsalt tuli tahtmine sipelgaid levitada ja soodsamalt midagi müüa. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vahetasin selle ära alles poolest päevast, nii et sa ei saanudki seda hommikul märgata. Lihtsalt tuli tahtmine sipelgaid levitada ja soodsamalt midagi müüa. :D

Kurat ma ostsin päeval selle täishinna eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma neid soodukaid tavaliselt jälgi, aga lihtsalt jäi silma. Muideks, kas beetat suuremates pakkides ka võimalik osta? Mul lihtsalt kulu on 3tl päevas ja 200 gr kaupa osta tuleb ikka suht kallis.

Sul enesetunne halb ei hakka sellise koguse peale või? Pakendil kirjas 1,5 g pulbrit kaks korda päevas. 1tl ca 5gr!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul enesetunne halb ei hakka sellise koguse peale või? Pakendil kirjas 1,5 g pulbrit kaks korda päevas. 1tl ca 5gr!!!

Kusjuures enesetunne on super, lisaks mingit kihelust ei ole. Ei soovita ja ei propageeri seda, kuna mul on massi parajalt ja keha saab hakkama selle kogusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi seletada mis see täpslet on?

käin jõusaalis 2korda nädalas ja MMAs 2korda nädalas ning tarbin ka muscle+

On mul mõtekas see endale soetada?

Fitness.ee otsingumootor peaks juba küll andma oma valdkonnas vist pea igale küsimusele vastuse tegelt ä:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3567

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×