Jump to content
Andukas

Minu trenn+s66k

Recommended Posts

Tere k6igile!

Sooviks n6u saada mida teen 6igesti ja valesti.hetkel olen treeninud 3 kuud jutti..nooremana sai tegeletud rohkem spordiga.

plaan on lihasmassi kasvatada ja head vormi saavutada.

Olen 25a,183cm ja 95 kg.

keskmine kehaehitus.suitsetan.

Treening:

1)6lg,biitseps.

-kangiga kukla tagant 4korda8

-eest kangiga4korda8

-lendamine seistes hantlid 4korda8

-alt yless t6mbed kangiga kitsalt4 korda 8

-seistes kangiga biits 4korda8

-scott pingil kangiga 4korda 8

2)rind,triits

-pos.kalle kangiga 4korda6

-neg.kalle kangiga 4korda6

-lendamine seistes rihmadega 4korda8

-triits plokil seistes 4korda8

-triits plokil ettekallutades ylepea 4korda8

3)vaba p2ev

4)selg

-t6mbed vastu k6htu kangiga 4korda8

-t6mbed kyljele hantliga4korda8

-ylalt t6mbed lai haare kula taha 4korda 8

-ylalt ette kitsas haare 4korda 8

5)jalad

-kykk 4korda6

-jalapress 4 korda8

-jala sirutused istukil 4korda8

6)vaba p2ev

7)sama kava kordub.

trennis k2in 1100-1400 vahemikus. hetkel vaba aega palju.kodune

syya meeldib hommikul kaerahelbe putru moosiga,kohvi ja enne trenni kasutan gold standard 100% whey yks kulp(24g valku)veega.peale trenni joon 2 kulpi(48g) valku +10g universal nutr. storm kreatiini ja 50g clucose c pulbrit(40g susikaid selles).

peale trenni tunnikese p2rast teen paki kiirnuudleid karp tuunikala(180g)eine.umbes 5-6ajal saab head s66ki tehtud kiievi kotletid,kana filee praetud.vahel kana koivad ahjus+kartul,riis,makaron(yldiselt kana liha).8 ajal joon veel viimase laksu valku 1 kulp piimaga.

sellise toitumise kava koostasin kuna tean et 200g valku vaja p2evas ja sysikaid vaja peale trenni.treening kava tegin harjutuste j2rgi mis meelt m66da.

s66ks hea meelega kohupiima ka aga kahjuks siin ei toodeta kus ma elan.

oodatud on k6ik kommentaarid ja hea n6u mida v6iks muuta ja teisiti teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere k6igile!

Sooviks n6u saada mida teen 6igesti ja valesti.hetkel olen treeninud 3 kuud jutti..nooremana sai tegeletud rohkem spordiga.

plaan on lihasmassi kasvatada ja head vormi saavutada.

Olen 25a,183cm ja 95 kg.

keskmine kehaehitus.suitsetan.

Treening:

1)6lg,biitseps.

-kangiga kukla tagant 4korda8

-eest kangiga4korda8

-lendamine seistes hantlid 4korda8

-alt yless t6mbed kangiga kitsalt4 korda 8

-seistes kangiga biits 4korda8

-scott pingil kangiga 4korda 8

2)rind,triits

-pos.kalle kangiga 4korda6

-neg.kalle kangiga 4korda6

-lendamine seistes rihmadega 4korda8

-triits plokil seistes 4korda8

-triits plokil ettekallutades ylepea 4korda8

3)vaba p2ev

4)selg

-t6mbed vastu k6htu kangiga 4korda8

-t6mbed kyljele hantliga4korda8

-ylalt t6mbed lai haare kula taha 4korda 8

-ylalt ette kitsas haare 4korda 8

5)jalad

-kykk 4korda6

-jalapress 4 korda8

-jala sirutused istukil 4korda8

6)vaba p2ev

7)sama kava kordub.

trennis k2in 1100-1400 vahemikus. hetkel vaba aega palju.kodune

syya meeldib hommikul kaerahelbe putru moosiga,kohvi ja enne trenni kasutan gold standard 100% whey yks kulp(24g valku)veega.peale trenni joon 2 kulpi(48g) valku +10g universal nutr. storm kreatiini ja 50g clucose c pulbrit(40g susikaid selles).

peale trenni tunnikese p2rast teen paki kiirnuudleid karp tuunikala(180g)eine.umbes 5-6ajal saab head s66ki tehtud kiievi kotletid,kana filee praetud.vahel kana koivad ahjus+kartul,riis,makaron(yldiselt kana liha).8 ajal joon veel viimase laksu valku 1 kulp piimaga.

sellise toitumise kava koostasin kuna tean et 200g valku vaja p2evas ja sysikaid vaja peale trenni.treening kava tegin harjutuste j2rgi mis meelt m66da.

s66ks hea meelega kohupiima ka aga kahjuks siin ei toodeta kus ma elan.

oodatud on k6ik kommentaarid ja hea n6u mida v6iks muuta ja teisiti teha.

Söö toitu, mitte pulbreid :D

Valku saab piimatoodetest, lihast, munast..

Sul puuduvad kasulikud rasvad, lisa menüüsse : munakollased, pähklid, avokaado, oliivõli, kookoshelbed, rasvane liha..

Üldiselt suhteliselt nöga on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö toitu, mitte pulbreid :D

Valku saab piimatoodetest, lihast, munast..

Sul puuduvad kasulikud rasvad, lisa menüüsse : munakollased, pähklid, avokaado, oliivõli, kookoshelbed, rasvane liha..

Üldiselt suhteliselt nöga on :)

Yhes6naga hommikuse valgu pulbri asemel 2-3 muna syya ja 6htu siis p2hkleid nosida..ja see hea n6uanne, siis seda valgu pulbrit j2tkub pikemaks perioodiks.

T2nud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Yhes6naga hommikuse valgu pulbri asemel 2-3 muna syya ja 6htu siis p2hkleid nosida..ja see hea n6uanne, siis seda valgu pulbrit j2tkub pikemaks perioodiks.

T2nud!

Ja kui sa kaalud 95kg ja tahad lihast kasvatada, siis pead ikka minuarust rohkem sööma,

iga 2-3h tagant 30g(vähemalt) valku ja veel kõvasti muud nodi ka ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei usu, et sa pärast õlapäeva järgmine trenn normaalselt rinda teha saad. Õlg ei taasuta ära.

vahel teen 2 p2evased pausid ka sisse kui ei ole seda tunnet et t2na j6uan teen..muidu ei ole 6lg tunda andnud,v6ibolla sellest et hetkel kodune ja saan magada normaalselt...samas v6tan seda valgu pulbrit 100g p2evas ja seal sees ka igast vitamiinid mis aitavad taastuda...esimene rinna harjutus on ainuke mis nagu t66tab koos 6laga(v2ike positiivne kalle kangiga)....neg kalle ja lendamisega 6lg eriti vatti ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui sa kaalud 95kg ja tahad lihast kasvatada, siis pead ikka minuarust rohkem sööma,

iga 2-3h tagant 30g(vähemalt) valku ja veel kõvasti muud nodi ka ! :)

ok..yritan rohkem lisada s66mist..suskan joogijogurtit p2evasesse kavva.olen suur kohupiima, s6ber aga jah elan iirimaal juba 4 aastat ja kahjuks ei myyda siin seda tehvitsiiti..eestis ikka k6vasti parema kvaliteediga toidud ja suurem valik..siinsed s66gid solgitud paljude lisanditega.

n2gin poes myygil tuuni kala konserv omega 3 6lis...olen kuulnud et omega 3 rasvad head?kui jah siis asendan selle praeguse tuunikalaga.

T2nud abi eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok..yritan rohkem lisada s66mist..suskan joogijogurtit p2evasesse kavva.olen suur kohupiima, s6ber aga jah elan iirimaal juba 4 aastat ja kahjuks ei myyda siin seda tehvitsiiti..eestis ikka k6vasti parema kvaliteediga toidud ja suurem valik..siinsed s66gid solgitud paljude lisanditega.

n2gin poes myygil tuuni kala konserv omega 3 6lis...olen kuulnud et omega 3 rasvad head?kui jah siis asendan selle praeguse tuunikalaga.

T2nud abi eest!

aga siis tuleb süüa kodujuustu :) ja see on seal olemas:) saad sinna hulka segada rosinaid , tuunikala jne:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×