Jump to content

Recommended Posts

kuldne reegel, kui pikkust 178, siis norm kaal oleks 78kg. trenni teed?

soovitaks süüa mõnda massilisajat, kui sul muidu kuidagi juurde ei tule...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuldne reegel, kui pikkust 178, siis norm kaal oleks 78kg. trenni teed?

soovitaks süüa mõnda massilisajat, kui sul muidu kuidagi juurde ei tule...

hetkel pole teinud aga on plaanis hakata. milist massilisajat soovitad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid kirjutada, mida tavaliselt päevas sööd.

[/quoHommikul ärkan mingi 6 aeg siis võilevad ja kohvi.

umbes kella 12:00 aeg söön soojatoitu. Karuleid ja midagi sealiha või kana.

umbes kella 18:00 aeg söön õhtusööki ja sama mis lõuna aeg ki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiksid kirjutada, mida tavaliselt päevas sööd.

Hommikul ärkan mingi 6 aeg siis võilevad ja kohvi.

umbes kella 12:00 aeg söön soojatoitu. Karuleid ja midagi sealiha või kana.

umbes kella 18:00 aeg söön õhtusööki ja sama mis lõuna aeg ki

Sööd nagu loom? Kogu sinu päeva söök on umbes minu 2 toidukorda, ja ma kaalun 7kg vähem kui sina

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sööd nagu loom? Kogu sinu päeva söök on umbes minu 2 toidukorda, ja ma kaalun 7kg vähem kui sina

jah nagu loom sellemõttes et portsud on ikka suured kui noraamlne inimene sööb normaalse taldrekutäie siis mina söön 1,5 suurt praetaldrekut korraga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sulle massilisajaid ei soovita, sest massilisajad on suhteliselt kallid. Proovi pigem süüa tihedamalt ja vähem korraga. Näiteks mina söön treeningpäevadel 4-5 korda+võtan ühe valgušheigi ning vabadel päevadel söön 5-6korda. Ma söön küll tihti, aga kogused on sellised, et korralikul praetaldrikul on ikka üpris hea kuhi peal. Hetkel söön 3000-3500 kcal päevas.

Nii et söö tihedamini (iga 2-3h tagant. max 4h) ning söö vähem korraga. Tasapisi võid koguseid suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks te soovitate mittetreenivale inimesele massilisajat? Miks see hea talle on?

Mina soovitaksin teemaalgatajal siiski alustada rohkem söömisega. Lisa oma kolme toidukorra vahele veel üks või kaks näiteks. Samuti kehtib M.M'i kuldne soovitus - joo päeval joogijogurtit. Kahe toidukorravahel lükka endale kilo sisse ja hea olla. Mis see juurdevõtmine niisama ikka keeruline on. Sööma pead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks te soovitate mittetreenivale inimesele massilisajat? Miks see hea talle on?

Mina soovitaksin teemaalgatajal siiski alustada rohkem söömisega. Lisa oma kolme toidukorra vahele veel üks või kaks näiteks. Samuti kehtib M.M'i kuldne soovitus - joo päeval joogijogurtit. Kahe toidukorravahel lükka endale kilo sisse ja hea olla. Mis see juurdevõtmine niisama ikka keeruline on. Sööma pead.

mis sa arvad, et kui ta trenni ei tee, siis lähevad tal massilisajas sisalduvad ained tühja v???

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisajas tavaliselt valk+süsivesikud(mida on mitu korda rohkem) Odavam osta valgupulber ja süsivesik edasi. Trauben Zucker näiteks, 18 krooni ainult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massilisajas tavaliselt valk+süsivesikud(mida on mitu korda rohkem) Odavam osta valgupulber ja süsivesik edasi. Trauben Zucker näiteks, 18 krooni ainult.

Malto ka ei maksa palju, mina seda Traubenit süüa ei suuda, ajab sheigi liiga magusaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 26 aastane pikkust 178 cm kaal 72 kg aga enda arvates jube peenike tahaks jubedalt kaalus juurde võtta. Söön nagu loom aga midagi kuskilt juurde ei tule mis teha ?

Sööd nagu pisike jänkuke järelikult :) Sa vist ei tea mis tähendab : "sööma nagu loom" :D Igatahes söö 4-6x päevas ja ega see kaal tulemata jää

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sööd nagu pisike jänkuke järelikult :) Sa vist ei tea mis tähendab : "sööma nagu loom" ;) Igatahes söö 4-6x päevas ja ega see kaal tulemata jää

Mina söön massi ajal nii, et kui pool toidust on söödud siis on mul reeglina kõht täis ja võiks lõpetada, kuid söön ikka edasi kuni päris paha hakkab :D Nii tehakse massi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina söön massi ajal nii, et kui pool toidust on söödud siis on mul reeglina kõht täis ja võiks lõpetada, kuid söön ikka edasi kuni päris paha hakkab :) Nii tehakse massi.

Ups, ma olen eluaeg niimoodi söönud, sest söök maitseb :D

Muudetud kasutaja Arnie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuldne reegel, kui pikkust 178, siis norm kaal oleks 78kg. trenni teed?

soovitaks süüa mõnda massilisajat, kui sul muidu kuidagi juurde ei tule...

KUs otsast ta kuldne on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×