Jump to content
arrow

Harjutuste lingid.

Recommended Posts

Kindlasti leiab palju harjutusi ka Youtube-st, seal on aga oht et tehnika ei pruugi olla kõige parem (isehakanud) kuid samas leiab ka väga häid ja õpetlike videosid proffesionaalide poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt selliseid lehekülgi sooviks, kus võimalikult palju harjutusi võimalikult mitmele lihasgrupile.

Siit foorumist on varem läbi käinud päris mitmeid, aga ei suuda leida neid.

Muudetud kasutaja arrow poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See www.exrx.net on jah suhteliselt sisukas ja hea leht, aga sellega olen ma juba tuttav, nagu ka bodybuilding.com-iga ning abcbodybuilding.com-iga.

Aga äkki teate veel mõnda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida lisaks sul veel vaja??? Seal on sisuliselt kõik olemas, mida vaja!!! Olin ise ka kunagi samasugune, et erinevaid saite vaja, kust harjutusi näha, igal pool on samad asjad väikeste erinevustega. Pane googli otsingusse "secret exercises" või sama asi kuhugi torrenti otsingusse, siis saad mõned siuksed harjutused, mida mujal eriti ei näe!

Kõige parem soovitus oleks siiski, et tee lihtsalt nende siiani antud saitide järgi trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida lisaks sul veel vaja??? Seal on sisuliselt kõik olemas, mida vaja!!! Olin ise ka kunagi samasugune, et erinevaid saite vaja, kust harjutusi näha, igal pool on samad asjad väikeste erinevustega. Pane googli otsingusse "secret exercises" või sama asi kuhugi torrenti otsingusse, siis saad mõned siuksed harjutused, mida mujal eriti ei näe!

Kõige parem soovitus oleks siiski, et tee lihtsalt nende siiani antud saitide järgi trenni :D

Küsisin lihtsalt erinevaid harjutuste saite, mingit targutamist pole mul küll vaja!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes see targutas? Kui kollektsioneerima hakkad neid saite, siis on teine lugu :D Guugelda ise, neid on väga palju erinevaid!

Hakka otsast pihta!

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes see targutas? Kui kollektsioneerima hakkad neid saite, siis on teine lugu :D Guugelda ise, neid on väga palju erinevaid!

Hakka otsast pihta!

Ma oskan ise ka google-it kasutada!

Ma kunagi nägin siin foorumis paari väga head linki, aga ei suuda neid enam üles leida, selle mõttega sai ka nagu see teema tehtud, et äkki need loevad, kes varem on postitanud siia treeningharjutuste linke ja postitavad need uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×