Jump to content
Tanel---

kas on võimalik?

Recommended Posts

põhimõtteliselt käin jõusaalis ja tarbin ka samaaegselt greatiini, ja näiteks seljalihased ,kui panna lihased pinge siis on neid ilusti näha aga kui lasta lõdvaks siis on selle kohapeal palju pekki lihtsalt mis võiks öelda isegi et lotentab seal ja samas kui mull on lihas pinges siis on seal peal ka veidi pekki näha. muidu seda pekki polnud umbes 4 nädalat tagasi... Et mis se tähendab kas greatiinist tekib pekk ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhimõtteliselt käin jõusaalis ja tarbin ka samaaegselt greatiini, ja näiteks seljalihased ,kui panna lihased pinge siis on neid ilusti näha aga kui lasta lõdvaks siis on selle kohapeal palju pekki lihtsalt mis võiks öelda isegi et lotentab seal ja samas kui mull on lihas pinges siis on seal peal ka veidi pekki näha. muidu seda pekki polnud umbes 4 nädalat tagasi... Et mis se tähendab kas greatiinist tekib pekk ???

See aine on ilmselt kreatiin mida kasutad. Kreatiinist küll pekki ei tule, kreatiin seob natuke rohkem vett su organismis, et lihastes veidi rohkem vett. Sellise postituse põhjal ei oska öelda ka millest see "pekk" sul tulnud on. Olen kindel, et toitumine ka sul paigas pole. Hari ennast foorumis ja loe artikkleid !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, kreatiini toimel hoiustatakse lihastes lihtsalt rohkem vett. Lihased tunudvadki nö. "pehmemad".

- no näed, jõuti ette, ja palju põhjalikumalt :D

Muudetud kasutaja Sõlm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no olgu siis nii. ei usu et toitumisest se tekkist!! aga muidu kui nüüd oleks vaja sellest pekkist lahti saada kas siis tarbin ikka kretiini edasi ja teen lihtsalt trenni ja ajapikku se kaob siis??? ega ei tea kaua se aega võtab kui 5 korda nädalas trenni tegemine käib????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugupeetud Tanel,

Kui sa esitad niivõrd rumalaid küsimusi, siis julgen sajaprotsendise enesekindlusega väita, et see on sul just nimelt toitumisest.

no olgu siis nii. ei usu et toitumisest se tekkist!! aga muidu kui nüüd oleks vaja sellest pekkist lahti saada kas siis tarbin ikka kretiini edasi ja teen lihtsalt trenni ja ajapikku se kaob siis??? ega ei tea kaua se aega võtab kui 5 korda nädalas trenni tegemine käib????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhimõtteliselt käin jõusaalis ja tarbin ka samaaegselt greatiini, ja näiteks seljalihased ,kui panna lihased pinge siis on neid ilusti näha aga kui lasta lõdvaks siis on selle kohapeal palju pekki lihtsalt mis võiks öelda isegi et lotentab seal ja samas kui mull on lihas pinges siis on seal peal ka veidi pekki näha. muidu seda pekki polnud umbes 4 nädalat tagasi... Et mis se tähendab kas greatiinist tekib pekk ???

Üldiselt - enne kui midagi tarvitama hakkad,tee endale selgeks,mida ja milleks võetakse ja kuidas see mõjub.

Su küsimuse asetus näitab,et sul pole mingit ettekujutust,kuidas kreatiin mõjuma peaks ja milleks seda üldse vaja.

No nii ei lähe mitte, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt - enne kui midagi tarvitama hakkad,tee endale selgeks,mida ja milleks võetakse ja kuidas see mõjub.

Su küsimuse asetus näitab,et sul pole mingit ettekujutust,kuidas kreatiin mõjuma peaks ja milleks seda üldse vaja.

No nii ei lähe mitte, ;)

jah , ma ka aru ei saa , et milleks üldse osta , kui ei tea mida see teeb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kreatiini kasutades lihas nüüd küll miskitmoodi pehmem pole kui ilma kreatiinita... :D Tiba suurem ja "vesisem", st halvemini välja joonistunud võib tõesti näida. Kui lihase peal on midagi pehmet, võdisevat ja liikuvat, on 95% tõenäosusega tegemist justnimelt pekiga - mis omakorda on massiperioodi või vale toitumise korral vältimatu kõrvalnähtus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NO SEDA ET MA OLEN IKKA PÄRIS PALJU LUGEND KREATIINI KOHTA!! LIHTSALT KUI VAADATA MINU VARASEMAID POSTITUSI ,TEEMASID SIIIS MULL PLE HEAD VÄLENDUMIS OSKUST JA MUST EI SAADA ERITI ARU JA SEE JÄTAB RUMALA MULJE SIIS!!! LIHTSALT TEKKIS VEEL KÜSIMUSI MILLE KOHTA PLE MINUL KÜLL ÕNNESTUND KUSKILT LUGEDA VÕI POLE MA ARU SAAND! (minu meelest ongi se foorum et abi saada ja end ka mingis mõttes harida) TÄNAN ABI EEST!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NO SEDA ET MA OLEN IKKA PÄRIS PALJU LUGEND KREATIINI KOHTA!! LIHTSALT KUI VAADATA MINU VARASEMAID POSTITUSI ,TEEMASID SIIIS MULL PLE HEAD VÄLENDUMIS OSKUST JA MUST EI SAADA ERITI ARU JA SEE JÄTAB RUMALA MULJE SIIS!!! LIHTSALT TEKKIS VEEL KÜSIMUSI MILLE KOHTA PLE MINUL KÜLL ÕNNESTUND KUSKILT LUGEDA VÕI POLE MA ARU SAAND! (minu meelest ongi se foorum et abi saada ja end ka mingis mõttes harida) TÄNAN ABI EEST!!!!!!

Rahu nüüd.

Esiteks: Caps Locki loetakse foorumis karjumiseks. Teiseks: piisab ühest kirjavahemärgist, kaht samasugust pole järjestikku vaja. Kolmandaks võiksid sa enne lugeda sellest, mida omale sisse sööd. Märksõnaks kreatiniin.

Tarbin ise kreatiinmonohüdraati ja tean sellest nii mõndagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahu nüüd.

Esiteks: Caps Locki loetakse foorumis karjumiseks. Teiseks: piisab ühest kirjavahemärgist, kaht samasugust pole järjestikku vaja. Kolmandaks võiksid sa enne lugeda sellest, mida omale sisse sööd. Märksõnaks kreatiniin.

Tarbin ise kreatiinmonohüdraati ja tean sellest nii mõndagi :D

Kreatiniin? Kreatiin ikka ;)

Kreatiniin on juba tühi ja mõttetu aine (kreatiini pensionipõlv vee sees)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no natuge olin vihane jah... ma tean kreatiinist mis on toime kuidas, kuidas on kõige efektiivsem kasutades jne jne. ja ma tean et vesi lihastes jne aga ma ei olex suutnud arvata et see näääb välja nagu pekk ,kui ple pinges ja ehmusin veidi ära ja küsisin nõu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiniin? Kreatiin ikka :D

Kreatiniin on juba tühi ja mõttetu aine (kreatiini pensionipõlv vee sees)

Kõik on õige mida kirjutasin. Kreatiin muutub veega kokku puutudes osaliselt kreatiniiniks. Kreatiniin on mürk, millest vabanetakse läbi neerude. Sealt edasi väljub see koos uriiniga. Kui neerudega on probleeme, siis peab kreatiiniga kreatiniini tõttu ettevaatlik olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on õige mida kirjutasin. Kreatiin muutub veega kokku puutudes osaliselt kreatiniiniks. Kreatiniin on mürk, millest vabanetakse läbi neerude. Sealt edasi väljub see koos uriiniga. Kui neerudega on probleeme, siis peab kreatiiniga kreatiniini tõttu ettevaatlik olema.

Õige jah, selles mõttes et need kaks on tõesti "seotud"

See oli aga üsnagi mööda pandud märksõna, kuna neerude pärast tema ju ei kurtnud. Kui sa aga tõesti tahtsidki teda hoiatada kreatiniini kahjulikkusest neerudele, mille jaoks ta peaks oma kreatiini vee sees paar tundi hoidma, siis on tore :D

Kohatu oli aga seepärast, et tema ei ole ju öelnud millal ta just kreatiini manustab ja kui kiiresti see jook valmis saab.

Vot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×