Jump to content
PumaZ

E-Pood

Recommended Posts

Tere Kõigile

Kõikides poodides väljastatakse drive in tooteid, aga selleks peab lisama kommentaaridesse koha kuhu kaupa soovitakse ning Teid teavitakse, kas see toode on soovitud kohas olemas.

terv,

Indrek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.Natsa mark seda kirjutada..aga savi.Avastasin et see uus Fit Whet on -25%..Et kas keegi saaks nagu mulle selle ära osta ja siis ma saadan talle rahakaardi et tuleb lipik postikasti viid sellepostkontorisse ja saad sealt raha..Mul võimalus ka endal maksta ülekandega ja kaardil raha olemas aga üks teema on ning ma ei kasuta kaarti kogun sinna vms..Et keegi ostaks selle soodukaga ära 187.- ja ma maksan nädala jooksul ära..Kui ma maksmata jätaksin saaks abistaja hea toote endale jätta või maha ärida kallimalt vms ning ostuga saaks ka fitte..MUl mõnikümmend krooni puud hetkel sulas aga ma saaks selle iga kell..Kas keegi oleks palun ehk nii abivalmis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.Natsa mark seda kirjutada..aga savi.Avastasin et see uus Fit Whet on -25%..Et kas keegi saaks nagu mulle selle ära osta ja siis ma saadan talle rahakaardi et tuleb lipik postikasti viid sellepostkontorisse ja saad sealt raha..Mul võimalus ka endal maksta ülekandega ja kaardil raha olemas aga üks teema on ning ma ei kasuta kaarti kogun sinna vms..Et keegi ostaks selle soodukaga ära 187.- ja ma maksan nädala jooksul ära..Kui ma maksmata jätaksin saaks abistaja hea toote endale jätta või maha ärida kallimalt vms ning ostuga saaks ka fitte..MUl mõnikümmend krooni puud hetkel sulas aga ma saaks selle iga kell..Kas keegi oleks palun ehk nii abivalmis?

Võta minuga eraldi ühendust homme. (ccf@hot.ee)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×