Jump to content
Heix89

Madalalaubalisus!

Recommended Posts

Tüdrukud peavad juuksed ja küüned tugevad hoidma.

Juuste tugevus annaks siin millise eelise? ;)

Kyyned... v6ivad haiget teha, kuid kui sa neid suisa silma ei torka siis ei takista eriti rynnakut.

Korralik maadlusoskus on aga kasuks tulnud kyll. Kas siis hea k2gistamisv6te v6i kang kyynarliigesele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
T2navakaklus... Poiste puhul keskendutakse minu arusaamistm88da siiski korralikule paremsirgele.

:D No ma eeldasingi tegelt, et see on kõigil enam-vähem selge, löömist ikka poisid harjutavad tavaliselt, maasvõitlus on enamuse jaoks must maa, neid koomilisi püherdajaid on küll nähtud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuks on kõik oskused...aga neiu peab ikka väga kaua ja korralikult harjutama, et mehe vastu saada.

Äkki ta mõtles tüdruk vs tüdruk tänavakaklust? :D

Kahjuks on selline trend viimastel aastatel järjest enam hoogu võtnud, kus tüdrukud kas üksinda või kambaga teisi tüdrukuid ka füüsiliselt (verbaalselt niikuinii) alandavad ja piinavad. See on päris rõve nähtus.

masterofceremony: "mmmmm catfight ;) Ma just avastasin kuskilt sellise tõsise catfight'i lehe, aga kuna siin palju alaealisi, siis jätan selle enda teada B) "

edit: link maha :)

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juuste tugevus annaks siin millise eelise? ;)

Kyyned... v6ivad haiget teha, kuid kui sa neid suisa silma ei torka siis ei takista eriti rynnakut.

Korralik maadlusoskus on aga kasuks tulnud kyll. Kas siis hea k2gistamisv6te v6i kang kyynarliigesele :D

Siin ma mõtlesin just, et naiste kaklus on enamasti juustest tirimine ja küünte murdumine seal mürades. Poolkiilakad varsti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin ma mõtlesin just, et naiste kaklus on enamasti juustest tirimine ja küünte murdumine seal mürades. Poolkiilakad varsti.

Ausalt 8eldes ei kujutagi ma ette, et naised v6iksid naistega kakelda... ;) Kui see just tsirkus ei ole. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt 8eldes ei kujutagi ma ette, et naised v6iksid naistega kakelda... ;) Kui see just tsirkus ei ole. :D

Hmm mina jälle ei kujuta ette, et naised ja mehed võiksid omavahel kakelda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin ma mõtlesin just, et naiste kaklus on enamasti juustest tirimine ja küünte murdumine seal mürades. Poolkiilakad varsti.

Naiste kaklused võivad olla väga julmad. Juustest tirimist kasutatakse tihti pea fikseerimiseks või maha tõmbamiseks, et oleks parem peksta. eriti rõvedad on tüdrukute kambakad teise tüdruku vastu. Vihkan selliseid asju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm mina jälle ei kujuta ette, et naised ja mehed võiksid omavahel kakelda. :D

Hmm...ega ma ei usu ka ise, et meestel oleks p6hieesm2rgiks naisega kaklema hakata, veel v2hem naisel mehega.

Kuid kahjuks, kui testosteroon on laes, v6ib mehest saada kurt ja tumm ning v2gagi sihip2raselt ja agressiivselt "oma asja ajav" loom. ...siis, ei j22 kyll midagi muud yle, kui teda kergelt kainestada ja jalga lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm...ega ma ei usu ka ise, et meestel oleks p6hieesm2rgiks naisega kaklema hakata, veel v2hem naisel mehega.

Kuid kahjuks, kui testosteroon on laes, v6ib mehest saada kurt ja tumm ning v2gagi sihip2raselt ja agressiivselt "oma asja ajav" loom. ...siis, ei j22 kyll midagi muud yle, kui teda kergelt kainestada ja jalga lasta.

Ma tahaks loota, et selliseid mehi on kaduvväike hulk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaks loota, et selliseid mehi on kaduvväike hulk.

Eks me k6ik loodame seda :D

....kuid igatpidi "kinnin6elumisi" tuleb gynekoloogias ette. Lisame sinna juurde juhtumid, kus asjad ei l2he nii kaugele ja veel juhtumid, kus tydrukute elutee j22b ysna lyhikeseks. Lisame juurde naised, kes kannatavad perev2givalla alla.

Masendav. Kas pole?

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seoses selle teemaga, tuleb ka mul meelde üks naljakas olukord. Olin just väljunud klubist, et koju minna, kui nägin paari oma sõbrannat ja otsustasin nedega natuke juttu ajada. Natukese aja pärast hüppas kuskilt mingi ülbik välja ja hakkas kohe norima, et noh, mis sa arvad, et sa oled mingi kõva atleet siin vä, lähme siit natuke eemale ja vaatame, kes siin kõva mees on. vot selline olukord, algul ei osanudki midagi öelda - hämming B) . siis üritasin ülbikule selgeks teha, et ma ei soovi kakelda ja "kõvat meest" ma ammugi ei mängi. See jutt ei mõjutanud absoluutselt teda ja talle ei mahtunud hinge, et ma selline välja näen. Vennike hakkas telefoniga kohe helistama, samal ajal rääkisin sõbrannadega ja poole kõrvaga kuulasin mida see "ülbik" räägib. Helistas seal kellelegi ja rääkis suure suuga, et mingi vend norib tüli ja tahab kohe talle peksa anda :) . Paari minuti pärast, kui telefoni kõne läbi, hakkas "ülbik" minu ees nii vabandama ja kukkus kohe kätlema ning peale seda pani 4 tuule poole ajama :D . Ju sõbrakesed ei saanud appi tulla ja mehel endal kohe vesi ahjus ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisame juurde naised, kes kannatavad perev2givalla alla.

"Mees agressor, naine ohver" lähenemise eriline sõber ma ei ole. Mehi ja naisi vastandades jõuame me ei kuhugi. Iga vägistamine, kodupeksmine jne on eraldi juhtum konkreetsete inimestega. Ei ole mingit üldist mehed-naised sooja putru, kus kõik suhted on ühte värvi. Seetõttu pole ka neist suhetest mõtet nii rääkida. Kahjuks seda tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole veel vist kordagi tuldud üksinda minu vastu ülbitsema :D Haiged inimesed ikka ;)

Mul on juhtunud nii , et peesitasin rahulikult ühe veekogu ääres , siis otsustasin ühe peaka panna. "Pukk" oli aga teisel pool veekogu. Ok läksin siis sinna pukile ja kuulen et üks vend karjub ou p*de!? Vaatasin ringi , et kellele seda karjutakse ja näen suht pisikest kasvu venda hulljulgelt fakki näitamas :) Naeratasin talle ja hüppasin oma peaka ära B) Ujusin siis teisele poole tagasi , tulin veest välja ja juba oligi see vant kohal. Karjus tule välja! No ma siis ronisin veest välja ja rahulikult muhelesin ja kuivatasin ning küsisin , et mis on. Siis ta midagi kobises omaette ja tõi väga haleda fakti välja: mu sõber rääkis , et sa andsid talle tappa!" Ma mingi : "Mida sa ajad XD Mis su sõbra nimi on?" Vastuseks tuli vana ford sierra , kust hüppasid veel 4 venda välja. Kõik sellised tavaliste kehaehitustega noored (ise olin siis 75kg, vb sellepärast olidki nii julged). Siis sain aru , et saan vist kõvasti peksa :) (Mu sõber oli ka rannas , aga ta on arvutigiik , nii et temast abi ei olnud). 1 autost välja tulnud vend karjus , et pane lõuga. Nii see lühem vant siis üritaski mulle mingit lööki teha , millest ei olnud eriline probleem eest ära sukelduda ja ta vette lükata. Nüüd hakkasid nad mind kõik taga ajama :D 4 vanti + autoga vend. (Vahepeal oli mu sõber pagassi pandud) Nii nad mind siis mööda "rannajoont" ja ümber veekogu mind taga ajasid , aga kätte ei saanud . Peale u. 10 min kassi ja hiire mängu tuli mu sõbra ema meile järgi ja nähes seda mürglit karjus , et ta kutsus politsei ja bäämm vandid olid kohe päris sõbrad. Öeldi , et a me niisama siin ja värki särki. Siis ütlesin , et te jooksite mulle 5kesti peale , mis kuradi niisama. Siis mingi vend karjus , et sa ikka ülbad wä , kas sa tahad surma saaaada wää. Ma ütlesin , et 1v1 sa ei suuda mind kuidagi ära tappa. Peale seda lubati mind maha lüüa , kui mind veel nähakse .

Nägin nüüd eelmisel suvel seda esimest "kargajat" Tallinnas ja irvitasin omaette. Läksin siis tema poole ja mehe nägu läks jube kaameks (selleks ajaks kaalusin 85kg). Istusin baltas siis tema kõrvale , võtsin ümbert kinni(käe üle õla) ja küsisin , et kas sa mulle jäätist ei taha osta wä XD Aga kahjuks saabus tema rong ja ta pidi minema :)

Ma ei salli absoluutselt neid kambajõmme..

haha, ei tea mis tunne tal olla võis.

Raudselt oli junn jahe seekord tal.

Seda lugu lugedes võttis lõpus kohe suu muigele :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Mees agressor, naine ohver" lähenemise eriline sõber ma ei ole. Mehi ja naisi vastandades jõuame me ei kuhugi. Iga vägistamine, kodupeksmine jne on eraldi juhtum konkreetsete inimestega. Ei ole mingit üldist mehed-naised sooja putru, kus kõik suhted on ühte värvi. Seetõttu pole ka neist suhetest mõtet nii rääkida. Kahjuks seda tehakse.

Jaanalindu v6ib alati m2ngida. Mulle ka vahest meeldib...

Jaanalinnu m2ng l6peb tavaliselt siis kui endal on tytar teismeeas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elan maakohas(Kusjuures Tallinnas pidutsedes pole mingeid intsidente olnud) ja enamik inimesi tuttavad, sõbrad, kuid vahetevahel ikka leidub jorsse, kes tüütama ja nokkima tulevad(Viimasel ajal siiski harva, sest 90-92kg-st inimest oma tervisest vähegi hooliv inimene tigedaks ajada ei soovi). Üritan ikka rahulikuks jääda tavaliselt seda ka suudan, aga kui asi muutub liiga isiklikuks (saate aru küll, lähedastele inimestele suunatud), siis annan kolakat.

Selline lihtsalt selle mõttega; et leiaks jumala eest kellegi, kellele tappa anda; baarides jms kohtades käimine; nagu paljud enesest liiga palju arvavad jõmmid teevad; on ikka väga haige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×