Jump to content
Heix89

Madalalaubalisus!

Recommended Posts

On inimesi, kes lihtsalt tõmbavad endale alati mingeid probleeme ligi. Osa minu sõpradest kakleb pidevalt, osa mitte kunagi. Endal probleeme eriti tekkida ei saagi, sest minu "väljaskäik" on99% juhtudel kas merel,metsas, kalal-sõnaga looduses. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub naljakana natukene see olin siis niipalju ja naapalju kergem.

vahet ei ole eriti kui raske või kerge sa oled.Tänapäeval ei ole erilist austust ega ka hirmu kellegisuhtes.

tulevad 14 aastased nagad ka lõdvalt minuga hüppama kui tahavad, kaaluga nad siis 40 või l30 kg kuigi ise ma rohkem kui poole raskem:)

samas jah kõige hullem ikka see,et üksi tulla ei julge pmt keegi.ikka nurgataga kuskil kamp või sõbrad ootamas.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi kainena Pärnu ühes ööklubis hüppas üks suvakas slaavi neiu mulle kaela. Küsisin siis temalt, et kas läheks tantsima. Ta vastas et tal poiss on tantsuplatsil ja ei saa minna sinna. Ütlesin et näidaku milline poiss on siis. See neiu siis näitas eemal olevat mingit hullu kleenukest. Mõtlesin siis et kui see tüüp tuleks midagi ütlema, siis teeks talle kasvõi ühe käega ära.

Hõivatud naise äravedamine ja veel tema kaaslase nähes on küll kolakat väärt tegu.

Naisest, kes niimoodi teha laseb, ei arvaks kah eriti hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks veel niipalju, et Eestis pole asi veel nii hull nagu UK-s.

Sealsetel rullnokkadel ehk chav'idel, sellised 14-18 nagad, on lemmikajaviide grupiviisiline rünnak, kus ohver lüüakse pikali ja siis pekstakse teda sihipäraselt jalgadega pähe, kuni tüübist saab juurvili. Ja seda mitte kusagil maakolkas, vaid Londonis jt suurlinnades.

Noad välguvad kah väga tihti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ka Ida-Virumaalt pärit. Nüüd elan juba pikemat aega Tallinnas ja ei saa väita, et siinsetes baarides või ööklubides purjus inimesed vähem agressiivsemad oleksid kui Idas.

Mul on sõbrad (eestlased), kes on käinud Sillamäel ja Narvas ööklubides ning siiamaani elavad.

Nende sõnul on ellujäämisreegel väga lihtne:

• kui sinu ümber on kõik venelased, siis ära näita välja, et oled eestlane

• kui kutsud tüdruku tantsima, siis jälgi, et ta poleks kellegi kohaliku jõulise Gennaadi poolt „hõivatud“

• kui lähed venelaste klubisse, võta venelastest sõbrad kaasa

• ära ole tülinorija.

Peksa saamine sõltub sinust endast. Kui sa oled pisikene, siis „suured“ mehed kipuvadki tüli norima. Ma ei kujuta ette, et keegi noriks tüli Kalmuse või Kiivikasega. Ja isegi kui tekiks mingi terav olukord neil, siis tõenäoliselt sellised mehed lahkuksid konfliktikohast mitte ei astuks tülli.

Minu soovitus Idas ellu jäämiseks (kehtib ka mujal):

• kui lähed üksi välja, siis ole pigem kaine

• kui tahad välja minna, siis võta igaks juhuks sõbrad kaasa, soovituslikult keegi kohalik ka kampa

• kui oled purjus, siis liigu koju taksoga või kutsu keegi kaine autojuht järgi

• ära ole ise tüli algataja

• kui tekib terav olukord, siis pigem astu minema

• tee trenni, kui oled suur ja tugev, ei nori sinuga keegi tüli.

Ühed tuttavad Tallinnast käisid Kohtla-Järvel piljardit mängimas ja loomulikult jõid end ohtrasti odavat õlut täis ning kuna ööbimiskoht oli suhteliselt ligidal, siis otsustas seltskond jalgsi koju minna. Teepeal tulid vastu venelased ja neid lihtsalt peksti läbi. Õnneks seltskonnas oli ka tüdruk, kes astus kohe eemale ja kutsus politsei, kuid politsei ei jõua ka alati kohe kohale. Üks tüüp oli kuu aega haiglas.

Ca 10 aastat tagasi kui elasin Idas, läksin Idast pärit sõbraga jaanipäeva pidama teise tuttava juurde Aegviitu. „Linnapoisid“ astusid ligi ja uurisid, et kus kohast me siis pärit oleme. Selgitasime, et oleme Ida Virust. Minule on siiamaani arusaamatu, miks mu kaaslane otsustas meie uutele „sõpradele“ tutvustada enda värskelt soetatud mänguasja – 30 cm pussnuga. „Linnapoisid“ millegipärast selle peale, et meiega juttu edasi ajada, astusid kõik eemale. Hiljem julgeti jälle ligi tulla ja meil oli väga meeldiv ning sõbralik jaanipäev.

Loo moraal ei ole selles, et Ida-Virumaal käies kandke alati nuga kaasas, vaid kui sa ise oled tugev, siis ei norita ka sinuga tüli.

Tegelikult rikub alati asja ära alkohol, seega jooge vähem ja tehke rohkem trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga vaikselt hakkab mulje jääma, nagu vähemalt 1/3 umbes 20-25 aastastest meeskodanikest käikski oma õhtuid konfliktidega sisustamas. :P

Postimehes oli hiljuti artikkel, kuidas suitsu küsinud noormees ära pussitati. Selle valguses on mul muidugi hästi läinud...

Jagage omi muljeid ja arvamusi.

Sedalaadi konfliktid, kus füüsilise kontaktini minnakse, juhtuvad just teatud laadi isikutega, kellel on sedalaadi aura* vms asi.

Ei oska seda seletada, aga ründaja ei näe hea potensiaalse ohvrina osasid inimesi, neil inimestel võib olla ründaja silmis midagi temaga sarnast sümpaatset, või kartust tekitav, või just liiga tavapärast miskit, igatahes ründaja suvalisi isikuid välja ei vali, ja kui valib, siis pärast esimest kõnetamist teeb otsuse mitte rünnata, seda taas mitte just seetõttu et potensiaalne ohver üli atleetlik oli või üli enesekindel oli vms, vaid pigem mingitel muudel asjaoludel, mis sisetunde tekitab, et pole mõtet füüsilisse kontakti astuda. Mulle tundub nii. Jah, olen kuulnud nn psycho'sid, kes ei tee mingit ratsionaalset analüüsi, ja ründavad esimest ettejuhtuvat valimatult, ja mõtlematult, sedalaadi hulludest räägitakse, aga need on ülim vähemus siiski. Et arvan, et teatud laadi aura* on inimestel, mis tõmbab probleeme ligi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lumiste, viimasega, mõtles pigem seda ilmselt, et "sulanduda massi", seda me teeme alateadlikult kõik niikuinii, kui lähed teatrisse, siis võtad endale märkamata juba vastava hoiaku, sulandud massi, see ei tähenda, et sa oma tõekspidamised täielikult maha nii salgad, pigem Lumiste mõtles seda, see on elementaarne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht vihale ajab selline asi nagu umbes 25 aastane mees, tuli minuga paukuma ja lubas vaese omaks peksta, kuna ma toetasin tänavalaterna postile mis jäi tema majast 30m eemale ning ei olnud tema maa peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord 18aastaselt jälle oli selline juhus, et öösel umbes kell 4 läksin sel ajal oma tüdruku ja ta õega Pärnu rannapromenaadile jalutama. Mingil hetkel kargas kuskilt põõsastest üks vene tüüp välja ja räuskas kõvasti nagu segane. Me ei teinud temast välja ja kõndisime mööda. Minut hiljem tulid sel venelasel 2 sõpra ka promenaadile ja röökides hakkasid meie poole jooksma, kõige aktiivsem neist kõige ees. Juhuslikult olin 2 päeva varem pipragaasi ostnud ja ka selle randa kaasa võtnud. Kui need tüübid olid suht lähedale jõudnud joostes, siis võtsin pipragaasi taskust välja, keerasin end nende poole ja ütlesin kõva häälega et kui veel lähedamale tulevad siis lasen. Paraku esimene neist sellest välja ei teinud ja sai otsekohe pipragaasi näkku. Teised kaks üritasid seljataha pääseda, kuid astusin järjest tagasi ja kui vaja siis lasin pipragaasi. Mingi hetk nägin et tüdruk ja ta õde on jooksnud juba päris kaugele mu auto poole, sobival hetkel pääsesin ise ka jooksu. Niiet pääsesin jälle mingi idiootidest kamba käest tervelt, aga see aktiivne tüüp sai teada mis lõhnaga pipragaas on.

Pärnu rannas oli veel selline juhus, et sõbraga öösel seal jalutades nägime liival üht tüüpi kõhuli elutult lamamas. Vaatasime et tüüp päris verine, äratasime üles. See tüüp ütles, et viimane asi mida ta mäletab, on see et mingi kamp venelasi kogunes ümber tema. Siis ta tahtis et ma talle suhu vaataksin, et kas kõik hambad on alles. Ütlesin et kõik on alles. Igaks juhuks tahtis et ma veelkord vaataksin ja veenduksin et ikka kõik alles on. Kui oli kindel, et hambad kõik alles ja terved, siis oli näost näha, et see tüüp oli päris õnnelik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht vihale ajab selline asi nagu umbes 25 aastane mees, tuli minuga paukuma ja lubas vaese omaks peksta, kuna ma toetasin tänavalaterna postile mis jäi tema majast 30m eemale ning ei olnud tema maa peal.

(Sry, et mal iiga palju siin teemas komeenteerin, aga selle kohta järgmine kommentaar:)

Sellega on nii, et kuni 30nda eluaastani tänapäeval polegi mõistust inimestel peas, ei maksa arvata, et 25a-ne juba piisavalt mõistusega on:)

Alates 30a jne, on juba piisavalt aega olnud inimesel, et mõtted selgemaks enda ja maailma kohta mõelda, siis sedalaadi vanuses isikud juba ei tõmble lapsikult.

Asi on selles, et tänapäeva elu on kiire, ja inimesel ei jää aega mõtisklemiseks elu, filosoofia, enda ja oma kaaslaste üle, rapsib-rahmeldab stressis kiirelt siia-sinna, ja ei tea ise kam ida tahab ja mis õige on, selline on praegune elu(tempo) :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsiteerin: Peksa saamine sõltub sinust endast. Kui sa oled pisikene, siis „suured“ mehed kipuvadki tüli norima. Ma ei kujuta ette, et keegi noriks tüli Kalmuse või Kiivikasega.

Väga vabandan hr kiivikase ees, aga minu arvates ei ole tema küll sellises suuruses mees, kellega ei sobiks tüli norida. Laval, õliga kokkumäärituna ja kätekõverduste tegemisest punnis, võib ta ju natuke suurem paista, aga reaalses elus, kohtudes "tahtmist täis idavirukaga", ei ole sel kiivikasel lootustki. See, et ta on kiivikas ja biits on 45, jätab "vasja" suhtelisel t külmaks ja ta taotaks ära suhteliselt külmalt.

Parim sõber Idas oleks N.Valujev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No se on jama jutt,et enne 30ndat eluaastat on tegemist lapsega ja peale seda kui IMEVÄEL tark inimene.

inimesed on niivõrd erinevad.näen tänaval isegi kes veel 35 aastaselt bmw-ga mööda tänavaid ringi kihutavad,karjuvad täiest kõrist nii kuis jaksavad ning ei ütleks ka kaklusest ära kui ainult võimalus avaneks.

Minuarvates on juba lapseeas võimalik näha milline inimene on ja missugune tema käitumine hiljem on.

Ainult väga vähesed suudavad end muuta ning ''normaalseks'' hakkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mul on oma teooria välja kujunenud.

Millal on oht peksa saada ja mõned soovitused:

1. Keegi võõras muutub liiga sõbralikuks - kutsub kuhugi kellegi juurde või niisama seltskonda. See on see moment, kus peaks punane latern peakohal süttima 100%.

2. Naistega. Eriti sellistega, kes on "trenditeadlikud ning mitte just suu peale kukkunud". Siis võib kõikjal nii maal kui linnas hamba peale saada. Isegi alkohol ei pea mängus olema.

3. Pirogovi platsi laadsed "pimedad nurgad". Eriti üksi ja eriti joobes seisundis. Isegi sõpradega ei soovita. Seaduse "lühike" käsi ei ulata sellistesse kohtadesse patrullima kahjuks. Mingitel "Si*apeadel" on aga komme tekkinud just sellistes kohtades ohvreid passida.

4. Väljakutsuv välimus. Põmmpeade arusaam tõsisest eesti mehest on järgmine: kiilaspäine, bomberjopega ning kohe kindlasti kiilaspäine. Mul on pikkade juuste tõttu miljon "olukorda" olnud. Tappa pole siiani saanud ega andma pidanud. Ei usu, et kaalumuutus 5-10kg siia või sinna erilist vahet teeb. Need vennad on just kui marutõbised. Seega pigem tagasihoidlik välimus.

5. Ära targuta. Hoia suu kinni ja jaluta minema kui vaja. Nobody likes a smartass - ja nii ongi. FAKT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas teil endal paranoiad natuke liiga suured ei ole? Eestis peab oma rahvuse maha salgama, naistega mitte suhtlema, võimalikult nähtamatu olema ja 17:30 koju tudile minema, et mitte tappa saada? Ma küll sügavalt kahtlen. Pole mõtet üle mõelda.

Mis vanusesse puutub, siis inimene enda sees areneb tõenäoliselt vananedes mingi maani, aga see ei tähenda, et iga 30 aastat vana inimene on kuidagi targem ja peetum kui nooremad. Kui see nii oleks, siis üle 30 a vanad inimesed ei sooritaks ühtki kuritegu.

V (30a)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FITNÄSS VANDENÕUKLUBI

Tsölibaat, täiskarsklus ja sulgumine oma 4 seina vahele aitavad kohe päris kindlasti vähendada võimalust, et saad peksa :P pruuv mii rong !

Eirates kasvõi ühte neist on oluliselt suurem võimalus saada peksa.

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tsölibaat, täiskarsklus ja sulgumine oma 4 seina vahele aitavad kohe päris kindlasti vähendada võimalust, et saad peksa :P pruuv mii rong !

Täpselt, oled oma nelja seina vahel ja siis kindlasti peksa ei saa. Onad ka seal, seetõttu pole oht ka suguhaigust saada ega soovimatut rasestumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt, oled oma nelja seina vahel ja siis kindlasti peksa ei saa. Onad ka seal, seetõttu pole oht ka suguhaigust saada ega soovimatut rasestumist.

Eluterve suhtumine.. kas pole ? Põhimõtteliselt oleks vist lihtsam lasta ennast kuskil juurviljaks peksta... vähem muresid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnes riigis on tõsine probleem juba, et noored mehed veedavad oma elu vanematekodu nelja seina vahel ja ilma ambitsioonideta kuskile ei lähe;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnes riigis on tõsine probleem juba, et noored mehed veedavad oma elu vanematekodu nelja seina vahel ja ilma ambitsioonideta kuskile ei lähe;)

Ühe kunagise Eestis läbi viidud uuringu kohaselt ei ole meie noored mehed kuni 30 eluaastani võimelised omal käel ja ilma vanemate finantstoetuseta toime tulema. Kes on süüdi ja kas ka tegelikult nii on - ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühe kunagise Eestis läbi viidud uuringu kohaselt ei ole meie noored mehed kuni 30 eluaastani võimelised omal käel ja ilma vanemate finantstoetuseta toime tulema. Kes on süüdi ja kas ka tegelikult nii on - ei tea.

Millistest protsentidest oli jutt? Ma tean inimesi, kes on 16 a saadik kogu oma raha ise teeninud...ja muidugi tean ma ka mõnda, kes 30+ ikka emmega koos elab. Inimesi on igasuguseid, aga ma kahtlen, et enamus mehi kuni 30 eluaastani vanemate rahast elavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millistest protsentidest oli jutt? Ma tean inimesi, kes on 16 a saadik kogu oma raha ise teeninud...ja muidugi tean ma ka mõnda, kes 30+ ikka emmega koos elab. Inimesi on igasuguseid, aga ma kahtlen, et enamus mehi kuni 30 eluaastani vanemate rahast elavad.

Küsi midagi lihtsamat... ei pretendeeri absoluutsele tõele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×