Jump to content
VirtualCD

Kõhulihaste peksmine

Recommended Posts

Küsimus siis selline, kas kõhulihaste peksmine annab midagi?Paar klassikaaslast rääkisid, kuidas nad kavatsevad suveks kenad kõhulihased saada üksteist kordamööda kõhtu pekstes, nagu filmis Never Back Down.

Mulle endale tundub see küll täiesti idiootne, aga äkki on neil tõsi taga :)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selline, kas kõhulihaste peksmine annab midagi?Paar klassikaaslast rääkisid, kuidas nad kavatsevad suveks kenad kõhulihased saada üksteist kordamööda kõhtu pekstes, nagu filmis Never Back Down.

Mulle endale tundub see küll täiesti idiootne, aga äkki on neil tõsi taga :)?

Sul tuttavaid poksijaid ei ole?

Pöördu nende poole, ;)

Pärast räägid meile kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu väga, et see kõhulihaseid rohkem välja toob, kui tavaline kõhulihaste trenn + toitumine ja aeroobne treening.

Lõtva kõhtu nad ilmselt ei löö, et treeningu osa võiks peituda siis selles, aga kindlasti on mõnusamaid meetodeid.

Suht sadomaso värk tundub, peksku üksteisel midagi muud :)

Muudetud kasutaja jokk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul tuttavaid poksijaid ei ole?

Pöördu nende poole, ;)

Pärast räägid meile kah.

Paari tükki on, aga ma kardan, et nad löövad mul soolikad suust välja :) Päris suured tüübid teised :D

Muudetud kasutaja VirtualCD poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi kick-boxi trennis käies jagati paaridesse ja hakati kõhtu taguma küll, nii käte kui jalgadega, sellise mõõduka tugevusega. Ja väga hästi treenis, aga just lihaste tugevust, et peaksid löögile vastu. Nagu treeneril oli tavaks öelda, et ainuke löök mis tohib kick-box'ia kõhulihastest läbi tungida on jala pöördlöök, kuna see kõige tugevam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne neile, kellele esimese treeningmeetodina kargab pähe kõhtu peksmine. :) Peaks hakkama telepoes suuri põllukive müüma, et innovaatilisemad "trenni-inimesed" saaksid kodus oma kõhulihaseid treenida. Siis saaks suvel rannas vaadata, kuidas nupumehed rannas potisiniste õllekatega päikest võtavad. ;)

PS. Eriti kenasti tuleb sixpack välja muide siis kui enne kõhtu peksmist kõhulahtistit võtta. Edu!

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põllukividel istudes saab väga hästi tuharalihaseid treenida. Peavad paremini keharaskusele vastu. Aga muidu eks see kõhulihaste tagumine võib ikka treenida, iseasi mil moel treenida ja kas see on just kõige parem lahendus treenimiseks. Võibolla pigem enese testimiseks võitlusolukordadeks. Kuskil kaugel Hiinas ja seal pool mungakloostrites pidid nad oma pead vastu seina ka taguma.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selline, kas kõhulihaste peksmine annab midagi?Paar klassikaaslast rääkisid, kuidas nad kavatsevad suveks kenad kõhulihased saada üksteist kordamööda kõhtu pekstes, nagu filmis Never Back Down.

Mulle endale tundub see küll täiesti idiootne, aga äkki on neil tõsi taga :P?

:blink::D:D

Käisin poksis päris pikka aega ja sellist asja ma küll seal ei täheldanud :P Samuti sparringu ajal ei lasknud keegi endale meelega kõhtu taguda , et "lihaseid treenida" :D Valusaks võtab küll jah , aga see pole nagu päris see õige valu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures ise olen selle teooria pooldaja ja võtnud üle selle vanadelt karudelt venesõjaväe aegadest (combat sambo) ning minule see harjutus meeldib. Olen harrastanud seda harjutust ja teen seda ka edaspidi. See õpetab keha pöörama, hingamist säilitama ja löökidea harjuma.

Kõhulihaseid sellega vast ei kasvata aga poksis leian isiklikult, et bodyshottide vastuvõtu võimet arendab antud harjutus küll märgatavalt.

v-o new school olijad naeravadki selle välja aga ma olen kogu aeg uskunud back to the roots põhimõtteid.

Lõpetuseks: kui tahta kõhulihaseid, tee kehatõsteid v misiganes, kui tahad tõsta bodyshottide taluvust siis soovitan proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures ise olen selle teooria pooldaja ja võtnud üle selle vanadelt karudelt venesõjaväe aegadest (combat sambo) ning minule see harjutus meeldib. Olen harrastanud seda harjutust ja teen seda ka edaspidi. See õpetab keha pöörama, hingamist säilitama ja löökidea harjuma.

Kõhulihaseid sellega vast ei kasvata aga poksis leian isiklikult, et bodyshottide vastuvõtu võimet arendab antud harjutus küll märgatavalt.

v-o new school olijad naeravadki selle välja aga ma olen kogu aeg uskunud back to the roots põhimõtteid.

Lõpetuseks: kui tahta kõhulihaseid, tee kehatõsteid v misiganes, kui tahad tõsta bodyshottide taluvust siis soovitan proovida.

100% agree

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rocky filmides kui S. Stalone end treenis lasi ta ju samuti end kõhtu peksta et treenida kõhtu. Olen "MEE"-ga nõus et vaevalt et see just lihaseid välja toob aga löökidele vastupanu annab kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×