Jump to content
trifas

Kreatiin ei lahustu

Recommended Posts

Tarvitan juba mitmendat nädalat Best Body Nutritioni kreatiini Pilt...ja ma lihtsalt ei suuda seda kuidagi vees lahustada, ükskõik kui palju seda "shakerdada". See jääb ikka nagu pulbri kujul ja pm joon vett, milles on pulber (mitte terviklik vedelik).

Tahaks teada, kas kellelgi on selle kreatiiniga mingeid kogemusi...st kas üldiselt ongi tegemist viletsa tootega, mis ei lahustu.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui prooviksid sooja veega?

Kuidas siis õnnestub?

(igatahes kreatiini kaua vedelikus hoida ei soovitata, ehk siis, pole mõtet tund aega vedelikus hoida ja siis tarbida, pidavat raisku asi nii minema.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui prooviksid sooja veega?

Kuidas siis õnnestub?

(igatahes kreatiini kaua vedelikus hoida ei soovitata, ehk siis, pole mõtet tund aega vedelikus hoida ja siis tarbida, pidavat raisku asi nii minema.)

Sooja veega pole proovinud, aga kujutan ette, et seda oleks siis eriti vastik juua...(eriti arvestades, et pm ei tohi lasta tal ka jahtuda)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju või vähe kui mina kreatiini kasutanud olen (Fast, Tai Kane), polegi see täielikult lahustunud - seguneb veega hoopis. Kui kauaks seisma jätad, vajub suur osa tagasi topsiku põhja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Minu meelest Kreatiin ei lahustugi vees täielikult. Vb räägime ükstisest mõõda aga omal kogemusel põhinedest jäi minul vette selline nn liiva tunne. Lahenduseks leidsin varjandi segada kreatiin kasuliku mahlaga. Maitseomadustelt paranes kordades, lihtsalt veega ei suutnud seda tarbida.

Kas ma ka õieti tegutsesin, et seda mahlaga segasin teavad kahjuks vaid targad :) Ootame siis ära teiste arvamused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tarvitan juba mitmendat nädalat Best Body Nutritioni kreatiini Pilt...ja ma lihtsalt ei suuda seda kuidagi vees lahustada, ükskõik kui palju seda "shakerdada". See jääb ikka nagu pulbri kujul ja pm joon vett, milles on pulber (mitte terviklik vedelik).

Tahaks teada, kas kellelgi on selle kreatiiniga mingeid kogemusi...st kas üldiselt ongi tegemist viletsa tootega, mis ei lahustu.

Tänud!

üldiselt kreatiinid ei lahustugi vees.sega mahlaga saad natuke süsikaid ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest Kreatiin ei lahustugi vees täielikult. Vb räägime ükstisest mõõda aga omal kogemusel põhinedest jäi minul vette selline nn liiva tunne. Lahenduseks leidsin varjandi segada kreatiin kasuliku mahlaga. Maitseomadustelt paranes kordades, lihtsalt veega ei suutnud seda tarbida.

Kas ma ka õieti tegutsesin, et seda mahlaga segasin teavad kahjuks vaid targad :) Ootame siis ära teiste arvamused.

Täpselt - seda nn liiva tunnet ma mõtlengi...nagu krudiseb hammaste vahel ;) Senistest vastustest siis loen igatahes välja, et ei lahustugi ükski kreatiin normaalselt... Soovitataksegi ju tegelikult nt viinamarjamahlaga võtta, eks peab proovima. Aga jah, veega on tõesti väga vastik seda "liiva" juua.

Tänud vastajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina panen lusikaga suhu ja joon vett peale. Siis üks banaan ka sisse ja jumala hea. Sitta sest liiva maitsest, peaasi et mõjub ja vähe raisku läheb. Peale trenni panen samamoodi lusikaga suhu, kuid seekord joon valgusheiki peale koos viinamarjasuhkruga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma kasutasin Fasti HTR'i, mis sisaldas minu mäletamistmööda 10% kreatiini, ja ülejäänud osa oli vadak ja süsivesikud, siis see lahustus küll minumeelest hästi, mingit liiva-efekti ei mäleta küll. Seega hakkasin mõtlema, et võib-olla siiski oleneb kreatiini-vormist see liiva-teema.

Mul on CNP kreatiin-pürovaati, pole seda ammu kasutanud, aga see pulber on näiteks väga peeneteraline, graanulid/terad mis seal on, on nii väikseteralised, tegu oleks nagu toidujahuga, mingeid graanuleid nagu pole. Ma ei mäleta, kuidas see lahustus, proovin homme, ja annan teada siia, siis saab selgemaks, kas tõesti on nii, et kõik kreatiinid jäävadki lahustamata liivaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin ei lahustugi. Ja kui see väide aluseks võtta siis peab parem toime olema sellistel kreatiinidel mille struktuur on peenem. Üks mis kindlasti hästi toimib on TaiKane oma. See on ka pm nagu tolm. Aga jah, lahustamisega vedelikes ärge nähke kreatiini puhul vaeva. Keetke või möllake mis tahes, struktuur jääb samaks ja seistes vajub anuma põhja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MIna tegin näiteks nii,et peale veega segamist segasin veel korra, ästi kiiresti ja samal ajal kui see pulber vedelikus hõljus, jõin selle ästi kiiresti ära :D Kuigi palju jääb kreatiini ka peale seda anuma põhja,seega on soovitav soovitav eelpoolmainitud protseduuri 2-3 korda korrata :) Nii ei lähe milligrammigi kaduma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tarvitan juba mitmendat nädalat Best Body Nutritioni kreatiini Pilt...ja ma lihtsalt ei suuda seda kuidagi vees lahustada, ükskõik kui palju seda "shakerdada". See jääb ikka nagu pulbri kujul ja pm joon vett, milles on pulber (mitte terviklik vedelik).

Tahaks teada, kas kellelgi on selle kreatiiniga mingeid kogemusi...st kas üldiselt ongi tegemist viletsa tootega, mis ei lahustu.

Tänud!

Ise tarvitan sama kreatiini. Ilmselt oled Sa algaja ning ei tea erinevatest kreatiinidest kuigi palju. Mina olen kasutanud palju erinevaid. Ning just see BBNi kreatiin on lähemalt uuridest hoopis teistsuguse väljanägemisega - see on kristalne. Kui valguse käes vaatad, siis on ta suhteliselt suuretükiline ning läigib, justkui kristall - vastupidiselt TaiKane kreatiinile. Nt TaiKane kreatiin lahutsub peaaegu et täielikult, kui aga jääb seisma, siis vajub settena põhja. BBNi kreatiin ei lahustu absoluutselt. See kreatiin sisaldab KreXpharm kvaliteeti. See tähendab, et see on teistsuguse imendumisvõimega kui paljud teised kreatiinid. Mulle sobib see hästi. Inimesed on erinevad. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIna tegin näiteks nii,et peale veega segamist segasin veel korra, ästi kiiresti ja samal ajal kui see pulber vedelikus hõljus, jõin selle ästi kiiresti ära :D Kuigi palju jääb kreatiini ka peale seda anuma põhja,seega on soovitav soovitav eelpoolmainitud protseduuri 2-3 korda korrata :) Nii ei lähe milligrammigi kaduma ;)

Ma teen samuti, kuid joon seda mahlaga. Ma polegi kreatiini veega joonud, kas siis on maitse kehvem, või olen ma asjatult raha mahlale kulutanud?Oskab äkki keegi öelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen samuti, kuid joon seda mahlaga. Ma polegi kreatiini veega joonud, kas siis on maitse kehvem, või olen ma asjatult raha mahlale kulutanud?Oskab äkki keegi öelda?

Ma ei oska teiste kreatiinide kohta rääkida, kuid kreatiin monohüdraat on igatahes maitsetu. Tavaliselt võetakse koos viinamarjamahlaga, sest see sisaldab kiiresti imenduvaid süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin väikse annuse hetkel Evolution'i CRP'd, kreatiin-pürovaati siis.

See kreatiin tolmab kui pakend avada et tõepoolest väga peen asi.

Ja lahustasin soojema veega, segasin lusikaga topsikus, segunes täiesti, liivamaitset polnud, topsikupõhjas liiva polnud lõpuks.

Seega kui tegu ikka tolmu-kreatiiniga, siis liivaproblemi ei tule. Proovin mõne aja pärast läbipaistvas klaasis veelkord vaelda segunemist veega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu kasutasin ka seda varianti, et segad ja siis kiiresti jood, kuni pulber veel hõljub..

Aga paar korda panin ka jogurti sisse.. sinna sulandus see päris hästi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×