Jump to content
zx11

Parim pohmakajook

Recommended Posts

Lihtsalt puhtast huvist - olen ma imelik, kuna pole elus ühtegi korralikku pohmakat olnud?:)

Minu tavaline jooming on taoline. Alguses mõned GINid ja ZIPid - neid palju ei joo, kuna kõhu panevad valutama. Seejärel viin ja võib-olla konjak. Õlut ei joo...Ei lähe üldse alla. Väga vahet pole palju joon, kuna hommikuti mõnikord ainult kõht valutab. Selle põhjuseks ka ilmselt need ZIPid.

jood üle 500ml kange ja pohmakat pole ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nö pidudel käin, siis tavaliselt joon õhtu jooksul paar õlle ja mõrnaja poolese viina. Pohmakas on harv nähtus. Aga ma maksa treeninud ka pidevalt

Külajutud räägivad:

1) Mant pidi koheselt pohmaka ära võtma.

2) Pidude ajal paugutamisega ei ole alko pohmakat järgmine päev.

3) Samuti olen kuulnud, et mõni jookseb end kaineks, algul pidi ülihull olema, pärast paari kilti juba hea.

4) Valuvaigistid ja aspiriinid pidid ka toimima.

ise pole neid meetodeid proovinud!

Minumeelest parim pohmakajook on neste jäätee maitsepoolest. Üldiselt soovitan, et kui oled end üliumbe joonud ja tunned, et sust pole elulooma järgmiselt päeval, siis näpud kurku. Peale joomist on tark alati ka paar tassi vett vägisi alla neelata. Ning kõige tähtsam, kui juba täis oled, siis ära tee õhtu esimest suitsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt puhtast huvist - olen ma imelik, kuna pole elus ühtegi korralikku pohmakat olnud?:)

Minu tavaline jooming on taoline. Alguses mõned GINid ja ZIPid - neid palju ei joo, kuna kõhu panevad valutama. Seejärel viin ja võib-olla konjak. Õlut ei joo...Ei lähe üldse alla. Väga vahet pole palju joon, kuna hommikuti mõnikord ainult kõht valutab. Selle põhjuseks ka ilmselt need ZIPid.

Pohmakat nagu peavalu ja iiveldus on mul endal ka ainult paar üksikut korda elus olnud. Tavaliselt, kui joon siis ikka korralikult ja siis järgmisel päeval on selline uimane ja väsinud tunne, kui kiiresti liigun tekib ka kõhus imelik tunne. Aga peavaludest jms on asi kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnikord olen pohmelliga vaikselt 2 õlut joonud, et õrnalt sakkima hakkaks, siis olen tasapisi end liigutama hakanud ja umbes tunni pärast on kõik korras olnud. Siis sõbrad räägivad, et FatBurner aitab, olen korra ka ise proovinud, võib-olla aitaski, aga mitte eriti. Aga jah, targem on üldse mitte lasta pohmakal tekkida, siis pole hommikul muret.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jood üle 500ml kange ja pohmakat pole ?

Just nii. Näiteks jaanipäeval jõin kindlasti üle 0,5l viina. Ma ei oskagi seletada, miks mul järgmisel päeval kehva enesetunnet pole v.a eelpoolmainitud kerge kõhuvalu mõnikord. Ma tegelikult joon väga vähe, üldjuhul korra - mõnikord kaks kuus. Saan üldjuhul niisama ka hakkama. Alkohol väga ei tõmba, kui joomine juba on, siis Vene viinast ära ei ütle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka pole pohmakat olnud, see vist sellepärast et ma tantsin tavaliselt 5-8h õhtu jooksul, küllap siis alko välja higistan vms, aga paha on hommiku selle eest rohkem;d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen pohmaga aeroobset (reeglina rulluisku) kui võimalik pole siis seks ja koikusse... 2h ärgates uus inimene... aga jah.. vesi see kõigeparem ikka + askorbiinhapet nii 1000mg kanti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ma arvasin et siin kõik karsklased.

Igaljuhul, kui tunnete, et pohmakas käib üle jõu, siis tasub juba õhtul mõelda , mida sa sisse endale kallad. kas hakkad jooma teravilja jooke(piiritus,viin, viski jne), või siis viinamarjadest(brandy, vein jne). Kuradi jama on ainult likööridega, mida kasutatakse ka kokteilides. Neid on nii viinamarjadest, kui ka teraviljast. igaljuhul neid järgides väga hullu ei tohiks juhtuda.

kuna etanool hakkab sind kuivatama, siis kehasse tuleb suur vedeliku puudus. pärast joomist oleks soovitatav kohe juua suures koguses vedelikku, et taastuks kõik.

ah ma ei viitsi rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vesi enne magama minekut aitab alati. :D

Nõustun.

Olen ise juba pikemat aega kasutanud järgnevat varianti: kui pidu vähegi võimaldab, siis u pärast igat 2-3ndat klaasitäit alkohoolset jooki WC-s vm mitte seltskonnaga ühes ruumis asuvas kohas manustanud u klaassi vett või kui juba nii täis, et klaasi enam veega ei suuda täita, siis 13 peotäit vett kraanikausist otse suhu ja nägu külma veega üle. See kolmteist peotäit vett on mulle juba sisse kodeeritud ja nii ka pärast pidu kohe enne voodisse minekut.

Tõenäoliselt oli peamine põhjus taoliseks abi otsimiseks sagedased lihaskrambid pärast joomist - eriti rämedad on reie omad.

:D

Proovige järgi.

Tegelikult... praegu enam alkoholiga üldse ei liialda, olen sujuvalt liikunud väga kalliste jookide peale, siis on kogused väiksemad, kuna finantsi peab ikka arvestama ja nauding on kordades suurem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun.

Olen ise juba pikemat aega kasutanud järgnevat varianti: kui pidu vähegi võimaldab, siis u pärast igat 2-3ndat klaasitäit alkohoolset jooki WC-s vm mitte seltskonnaga ühes ruumis asuvas kohas manustanud u klaassi vett või kui juba nii täis, et klaasi enam veega ei suuda täita, siis 13 peotäit vett kraanikausist otse suhu ja nägu külma veega üle. See kolmteist peotäit vett on mulle juba sisse kodeeritud ja nii ka pärast pidu kohe enne voodisse minekut.

Tõenäoliselt oli peamine põhjus taoliseks abi otsimiseks sagedased lihaskrambid pärast joomist - eriti rämedad on reie omad.

:D

Proovige järgi.

Tegelikult... praegu enam alkoholiga üldse ei liialda, olen sujuvalt liikunud väga kalliste jookide peale, siis on kogused väiksemad, kuna finantsi peab ikka arvestama ja nauding on kordades suurem!

Vesi aitab jah. Senini on mind kõige efektiivsemalt aidanud piim. Kui pohmell on, hommikul korralikult piima juua...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea, pohmell on siiski kui alkoholi "mürgitus"

Alkoholi mürgitus on juba natukene tõsisem asi, kui pohmell. Kuidas sõnastada? "Pohmell on alkoholi tarbimise järgne staadium, kui inimese organism hakkab lagundama alkoholist saadud raskeid mürke" ? (targemad parandage)

B-vitamiini kohta, väga huvitav. Olen just kuskilt kuulnud, et C-vitamiin olevat pohmakiller, seega olen ise enne magamaminekut ja üldse viina kõrvale alati tarbinud ohtralt apelsini mahla, ka hommikuti, kui "enesetunne kehv". Alati aitanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pohmell tekib sellest, et maks hakkab alkoholist tekkinud mürke lagundama. Aga sellejaoks on tal suures koguses vett vaja. Ja kui su organismis vajalikul hulgal vett ei ole siis ta võtab seda ajust, kuna aju koosneb 75 % veest. Aju muutub veidi väiksemaks, eraldub koljust ja sellep. hakkabki pea valutama.

Kõige parem pohmakajook on siis vesi. Mina eelistan värska original või siis üldse kraanivett :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

B12 vitamiin ehk foolhape aitab lagundada alkoholi veres, seda tuleks võtta enne magamist ja hommikul kohe peale ärkamist.B12 leidub apteekides ja ka banaanides.3 banaani või 2 tabletti,valik on sinu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×