Jump to content
rait83

doping

Recommended Posts

Samamoodi tippkulturistid Colemanid ja sellised tegelased <_<

Jah, aga see on natuke erinev teema, sest neil ei olegi keelatud steroide jms paska kasutada, kergejõustiklastel õnneks on keelatud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna kindel, et ükski maailma tippsprinter pole ilma dopinguta jõudnud sinna kus ta on. <_<

EI teagi ,kas äsjane 100 m ja 200 m maailmarekordi mees 22 aastane Usain Bolt veel on jõudnud midagi tarvitada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kalmus väitis ka kunagi ,et tippspordis on palju neid kes tarvitavad keelatud aineid aga vahele jäävad ainult väga vähesed .

tänapäeval tavalise söödaga enam midagi ei tee jah . Kui soovid saavutada midagi siis lähed maksimumi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kalmus väitis ka kunagi ,et tippspordis on palju neid kes tarvitavad keelatud aineid aga vahele jäävad ainult väga vähesed .

tänapäeval tavalise söödaga enam midagi ei tee jah . Kui soovid saavutada midagi siis lähed maksimumi.

Leidke omale elu! <_<

Sellised m6ttek2igud on sama m6ttetud, kui nurga taga onaneerimine. Rahu see teile ei anna ja elu edasi ei vii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidke omale elu! <_<

Sellised m6ttek2igud on sama m6ttetud, kui nurga taga onaneerimine. Rahu see teile ei anna ja elu edasi ei vii.

Onaneerimises pole mitte ühtegi kõrvalmõju, tuleb ainult kasuks)) Doping on aga paha. Niiet vale mõttekäik sul veits.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla on korraldajatel majanduslikult kasulikum patustanuid mitte välja anda, kuna rahvas ootab põnevil uusi spordirekordeid. Kuid see võib viia selleni, et paarikümne aasta pärast öeldakse, et viimased 50 aasta sporditulemused ei lähe arvesse, kuna kontroll tippsportlaste üle lonkas.

Muudetud kasutaja uskumatu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Onaneerimises pole mitte ühtegi kõrvalmõju, tuleb ainult kasuks)) Doping on aga paha. Niiet vale mõttekäik sul veits.

<_< Maitse yle ei vaielda, v6ibolla teile meeldib.

Mina eelistan kyll naturaalset coitust nurga taga onaneerimisele. Ei ole just meeliylendav tegevus. V6ibolla te kardate naisi?

...ja teemaks ei olnud hetkel mitte, kas doping on paha.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tippspot polegi tervisesport, sestap mina, kui mul oleks isegi võimalus ja eeldused selleks ei saaks kunagi tippu, sest ma ei tarbiks sitta sisse

tavaline asi et doping, sama hea et lähen õhtul magama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×