Jump to content
H2TheO-Z

Käte treening

Recommended Posts

Olen jõudu teinud umbes 5 aastat, ärge mind algajatega samasse patta pistke.

Põhimõtteliselt, kui mul kodus igav on, teen niisama trenni. (Eestikeelseid harjutuste nimesid ma kõike ei tea, sest ma olen kõik harjutused kas bodybuilding.com või youtubest võtnud)

vahest teen clean'e, clean & jerk, kükke, jõutõmmet.

Aga ma ei suuda lihtsalt niisama paigal istuda. Iga päev teen umbes 50+ lõuatõmmet, kätekõverdusi ei loe. Järjest tuleb 100 ära aga tavaliselt nii palju ei hakka tegema.

Siis mu põhiline harjutus on triitspsile ja rinnalihastele- "Dips" (eesti keelset nime ei tea jällegi)

Neid teen ma umbes 10-30 seerias ja päeva jooksul võib umbes 200 ära tulla.

Ma ei tea, käed ei valuta, mingeid erilisi tundemärke pole, et oleks ületreening.

Ma sõõn palju. 6 korda päevas, tarbin palju valke ja süsivesikuid. (200+~g valke päevas)

Rasva ma ei jälgi, sest naguinii teen aeroobset trenni ka.

ajavahemikus umbes 6 kuud olen 8 kilo juurde võtnud, usun, et enamus lihasmass, muidugi ka rasva.

Magan kuidas kunagi 6-8 tundi tööpäevadel, 8-10+ tundi nädalavahetusel.

Kas ma peaksin ennast rohkem tagasi hoidma ja treenimist alandama? <_<

ja unustasin mainida, jõusaalis käin ka muidugi.

Muudetud kasutaja H2TheO-Z poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui lihas nii vähe puhata saab, siis võiks eeldada, et ta eriti ei kasva. <_<

mhm,aga vanasti tegid ju mehed iga päev rasket füüsilist tööd ja käed olid võimsad suured, tänapäeva mõistes oleks see hull ületreening, nad pidid oma tööd iga päev tegema ju...aga suureks said ikka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem olid need mehed lihastes, st. lihas joonistus ilusti välja, väikese rasva protsendiga, mitte suured! Lihase kasvatamine ja raske füüsiline töö on kaks eri asja! Mulle tulevad siinkohal meelde vastused mu küsimustele, et miks üks või teine inimene jalgu ei treeni... a ma käin jalkat mängimas või sõidan jalgrattaga, jalad saavad sealt oma trenni... ometigi teevad ülakehale massi suunitlusega trenni ja arvavad, et jalad kasvavad aeroobset tehes kah!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen jõudu teinud umbes 5 aastat, ärge mind algajatega samasse patta pistke.

Põhimõtteliselt, kui mul kodus igav on, teen niisama trenni. (Eestikeelseid harjutuste nimesid ma kõike ei tea, sest ma olen kõik harjutused kas bodybuilding.com või youtubest võtnud)

vahest teen clean'e, clean & jerk, kükke, jõutõmmet.

Aga ma ei suuda lihtsalt niisama paigal istuda. Iga päev teen umbes 50+ lõuatõmmet, kätekõverdusi ei loe. Järjest tuleb 100 ära aga tavaliselt nii palju ei hakka tegema.

Siis mu põhiline harjutus on triitspsile ja rinnalihastele- "Dips" (eesti keelset nime ei tea jällegi)

Neid teen ma umbes 10-30 seerias ja päeva jooksul võib umbes 200 ära tulla.

Ma ei tea, käed ei valuta, mingeid erilisi tundemärke pole, et oleks ületreening.

Ma sõõn palju. 6 korda päevas, tarbin palju valke ja süsivesikuid. (200+~g valke päevas)

Rasva ma ei jälgi, sest naguinii teen aeroobset trenni ka.

ajavahemikus umbes 6 kuud olen 8 kilo juurde võtnud, usun, et enamus lihasmass, muidugi ka rasva.

Magan kuidas kunagi 6-8 tundi tööpäevadel, 8-10+ tundi nädalavahetusel.

Kas ma peaksin ennast rohkem tagasi hoidma ja treenimist alandama? <_<

ja unustasin mainida, jõusaalis käin ka muidugi.

6kuud ja 8kg täitsa normaalne ju. Kui lihas kasvab ja enesetunne hea siis milleks midagi muuta? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×