Jump to content
Pjoonas

Teie taastusjook

Recommended Posts

Huvitaks siis millised on teie after-workout joogid või söögid.

Endal siis:

30g Whey 80(maitsetu)

60g Dextroos

5g Kreatiin mono

2 tl kakaod ka maitseks

Segan kõik pooleliitrises pudelis veega <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitaks siis millised on teie after-workout joogid või söögid.

Endal siis:

30g Whey 80(maitsetu)

60g Dextroos

5g Kreatiin mono

2 tl kakaod ka maitseks

Segan kõik pooleliitrises pudelis veega <_<

hera80 ja trauben zuker. valgu ja süsikate suhe 1:2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks pärm?

Palju kroomi ja B vitamiine, mida me trenni käigus välja higistame..

Vist oli nii <_<, isegi tsinki vist sisaldab, igastahes niipalju, kui mina lugenud olen kirjandusest, siis pärm on üks rikkalikumaid naturaalseid vitamiini allikaid üldse ( parandage, kui eksin, vbl on mul aegunud kirjandus )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju kroomi ja B vitamiine, mida me trenni käigus välja higistame..

Vist oli nii :D, isegi tsinki vist sisaldab, igastahes niipalju, kui mina lugenud olen kirjandusest, siis pärm on üks rikkalikumaid naturaalseid vitamiini allikaid üldse ( parandage, kui eksin, vbl on mul aegunud kirjandus )

Ahso :D

Aga see ju nii jubeda maitsega kuidas sa suudad seda süüa <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahso :D

Aga see ju nii jubeda maitsega kuidas sa suudad seda süüa <_<

Kui sa selle joogi sisse paned ja nii ära segad, et teda näha ei jää, siis ta ei anna mitte mingisugust maitset.(20g ca 500g veega)

Plus annab piim + kakao väga tugeva maitse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa selle joogi sisse paned ja nii ära segad, et teda näha ei jää, siis ta ei anna mitte mingisugust maitset.(20g ca 500g veega)

Plus annab piim + kakao väga tugeva maitse :D

Mõni targem võiks öelda kas ta tõest on nii kasulik:) Siis kaaluks isegi selle kasutamist <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üsna suvaline söök, täna peale trenni näiteks u. paarsada g. ahjus küpsetatud lõhet ja mõned teraleivad singi ja juustuga. <_< Mõnikord kohe peale trenni kodus u. 200 g pakk pähklite, rosinate jms segu. Toidulisandite reklaamiohver õnneks ei ole. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna suvaline söök, täna peale trenni näiteks u. paarsada g. ahjus küpsetatud lõhet ja mõned teraleivad singi ja juustuga. :D Mõnikord kohe peale trenni kodus u. 200 g pakk pähklite, rosinate jms segu. Toidulisandite reklaamiohver õnneks ei ole. :D

Toidulisandid sobivad hästi siis kui näiteks ei jõua trennist nii kiiresti koju, siis hea rüübata peale trenni kohe sheik sisse. Muidugi tavatoidu vastu ei saa <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidulisandid sobivad hästi siis kui näiteks ei jõua trennist nii kiiresti koju, siis hea rüübata peale trenni kohe sheik sisse. Muidugi tavatoidu vastu ei saa :D

Jah on küll hea kohe peale trenni rüübata, aga kas ja kui palju sellest ka reaalselt kasu on võrreldes sellega kui koju jõudmine võtab veidi aega ja kodus sööksid? Võibolla umbes midagi sellist, et biits kasvab 38 cm asemel 38,5 cm suuruseks vms. Ma arvan, et sinna lisandite alla pandud raha ei ole seda väärt. <_<

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah on küll hea kohe peale trenni rüübata, aga kas ja kui palju sellest ka reaalselt kasu on võrreldes sellega kui koju jõudmine võtab veidi aega ja kodus sööksid? Võibolla umbes midagi sellist, et biits kasvab 38 cm asemel 38,5 cm suuruseks vms. Ma arvan, et sinna lisandite alla pandud raha ei ole seda väärt. <_<

Mina joon näiteks siis, kui koju jõuan ja siis 1h pärast korralik söök.

Eks enamusel ole see jook ikka platseebo tõstmiseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe peale trenni 40 g whey goldi ning siis kiirelt koju sööma...Eriti ei näe süsikate saamisel sheigist mõtet , parem ikka päris toidust

Noja kui kiiresti koju jõuad, ja kohe viitsid süüa tegema hakata <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju kroomi ja B vitamiine, mida me trenni käigus välja higistame..

Vist oli nii <_<, isegi tsinki vist sisaldab, igastahes niipalju, kui mina lugenud olen kirjandusest, siis pärm on üks rikkalikumaid naturaalseid vitamiini allikaid üldse ( parandage, kui eksin, vbl on mul aegunud kirjandus )

Kas sa omaalgatuslikult pärmi lisad või lugesid kuskilt. Muidu tundub ju päris hea mõte, pärmis on jah palju kasulikku. Kas see hiljem kõhtu paisutama või-mida-iganes tegema ei hakka.

Ise üldiselt kasutan massi ajal:

Whey Gold - üks kulp (~25g valku)

Malto6 - kaks kulpi

Dextro - üks kulp

Glutamine FX (soovitan) - üks teelusikatäis

BCAA FX - üks teelusikatäis

Kreatyl FX (soovitan) - väike teelusikatäis

Centrum

Vita C

(Praegu rasvapõletuse ajal on kõik sama, ainult sv kogused on väiksemad)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa omaalgatuslikult pärmi lisad või lugesid kuskilt. Muidu tundub ju päris hea mõte, pärmis on jah palju kasulikku. Kas see hiljem kõhtu paisutama või-mida-iganes tegema ei hakka.

Ise üldiselt kasutan massi ajal:

Whey Gold - üks kulp (~25g valku)

Malto6 - kaks kulpi

Dextro - üks kulp

Glutamine FX (soovitan) - üks teelusikatäis

BCAA FX - üks teelusikatäis

Kreatyl FX (soovitan) - väike teelusikatäis

Centrum

Vita C

(Praegu rasvapõletuse ajal on kõik sama, ainult sv kogused on väiksemad)

Mitu dl sul see üks kulp on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×