Jump to content
NatalieKelly001

Aidake!!!!!Ei oska midagi teha..!!!

Recommended Posts

Ohh issand.

Kõige pealt pane paika endale mingi harju keskmine toitumiskava, muidugi oleks hea, kui sa telliksid siit lehelt endale spetsiaalse kava, aga see võib alguses asja liiga keeruliseks ajada, eriti kui elad maakohas ning pead hakkama spetsiaalseid toiduaineid taga ajama hakkama.

Näidiseks pakun sulle sellise lihtsa toitumis kava üheks.

Hommik: Kausitäis kaerahelbe putru ja klaas piima.

Lõuna: Söö kooli toitu.

Peale kooli: Söö mingi korralikum kodune praad, kus oleks nii liha(Sobib ka kala ja kana), siis riis/kartulit ja salatit, kõrvale joo malha.(Mingi nelja paiku)

Siis õhtul keaheksa paiku söö midagi kergemat.(Jogurtit, puu ja juurvilju näiteks)

Ja pane paika mingi kindel trenni graafik ka.

Näiteks iga esmaspäev, kolmapäev ja laupäev käid metsas jooksmas/rattaga sõitmas/ujumas 45 mini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et teemaalgataja soovib lugupeetud foorumlasi lihtsalt lollitada. Lühidalt - libateema!

Seda mõtlesin minagi <_< aga noh igaljuhul tuli tal see küllatki hästi välja :D peaaegu oleks teeninud omale tasuta lõuna äkkki ?:D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas selline menüü hea soovitus on?

Ohh issand.

Kõige pealt pane paika endale mingi harju keskmine toitumiskava, muidugi oleks hea, kui sa telliksid siit lehelt endale spetsiaalse kava, aga see võib alguses asja liiga keeruliseks ajada, eriti kui elad maakohas ning pead hakkama spetsiaalseid toiduaineid taga ajama hakkama.

Näidiseks pakun sulle sellise lihtsa toitumis kava üheks.

Hommik: Kausitäis kaerahelbe putru ja klaas piima.

Lõuna: Söö kooli toitu.

Peale kooli: Söö mingi korralikum kodune praad, kus oleks nii liha(Sobib ka kala ja kana), siis riis/kartulit ja salatit, kõrvale joo malha.(Mingi nelja paiku)

Siis õhtul keaheksa paiku söö midagi kergemat.(Jogurtit, puu ja juurvilju näiteks)

Ja pane paika mingi kindel trenni graafik ka.

Näiteks iga esmaspäev, kolmapäev ja laupäev käid metsas jooksmas/rattaga sõitmas/ujumas 45 mini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohh issand.

Kõige pealt pane paika endale mingi harju keskmine toitumiskava, muidugi oleks hea, kui sa telliksid siit lehelt endale spetsiaalse kava, aga see võib alguses asja liiga keeruliseks ajada, eriti kui elad maakohas ning pead hakkama spetsiaalseid toiduaineid taga ajama hakkama.

Näidiseks pakun sulle sellise lihtsa toitumis kava üheks.

Hommik: Kausitäis kaerahelbe putru ja klaas piima.

Lõuna: Söö kooli toitu.

Peale kooli: Söö mingi korralikum kodune praad, kus oleks nii liha(Sobib ka kala ja kana), siis riis/kartulit ja salatit, kõrvale joo malha.(Mingi nelja paiku)

Siis õhtul keaheksa paiku söö midagi kergemat.(Jogurtit, puu ja juurvilju näiteks)

Ja pane paika mingi kindel trenni graafik ka.

Näiteks iga esmaspäev, kolmapäev ja laupäev käid metsas jooksmas/rattaga sõitmas/ujumas 45 mini.

Kena, nüüd antakse neiule veel paksuks söömise kava ka ette :/

Tahad kaalus alla võtta, vähenda süsivesikute kogust( pane otsingusse süsivesik) ning suurenda rasvade osakaalu, suuremal osal heade rasvade: kala, avokaado, rasvane kala, eesti või, muna jne

Valgud kaalulangetuse korral kõrgel, kuna nemad just kaitsevad su lihaskude, täidavad kõhtu jne..

Puuviljadega on üldse selline lugu, et kui soov alla võtta, siis neid just palju küll süüa ei tohiks, kui siis peale treeningut..

Soovitan väga pinksalt lugeda : http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4631

JA PALUN LÕPETA SEE LOLLUS ÄRA ! ma olin ise samamoodi, et ei rasvad on pahad ja ma ikka proovin puuviljadega ja nii ja naa, nüüd aasta möödas ja ma olen samas kohas kus alustasin, aga nüüd teen selle info järgi, mis alguses räägiti ja kõik toimib !!

Arvuta välja oma BVA(tööristad alt) sinna lisa ca 500kcal ja saadki selle mis sul päevas vaja on, et kõik normaalselt funktsioneeriks <_<

Sellest saadud arvust(bva'st) arvuta välja oma vajalikud kalorid mikrotoitainetena ehk siis 30% valku (LIHA, kala, kodujuust, kohupiim, muna jne) 40% rasvad(oliivõli, rasvane kala, juust, pähklid jne jne) süsivesikud( juur - ja köögiviljad ka puuviljad ning natukene võid ka enne trenni ja peale trenni süüa kompleks süsivesikuid)

www.ampser.ee paned oma menüü kokku ja voilaa, oledki sammu võrra parema elu poole lähemal :D

Ja kui see ampser hakkab sulle seal, et vähe sv ja palju rasvu, siis seda lihtsalt ignoreeri :D

Keegid targemad võiks mulle kohe backupi tulla, kuna neiu arvab, et ma aja udu - või saan koguni sõimata ;)

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti või?? hmm, ma viimasel ajal Soome võid tarbinud, kuna suurem pakk, odavam hind ja korralikust koorest 80% rasva, niiet päritolumaa ilmselt ei loe siiski. Oluline, et tegu oleks piimarasvadest tootega, mitte miski margariin taimsete rasvadega ja rasvasisaldus võiks olla sinna 75%+.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et teemaalgataja soovib lugupeetud foorumlasi lihtsalt lollitada. Lühidalt - libateema!

Noo , kui ma tahan lollitada, eks letsin siis ka sobiva koha?

Aga ma ei lollita!!! Lihtsalt palusin abi.

Aga kui sa nii arvad, suudan ainult mina öelda, et ei lollita ja sina arva siis mida tahad!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kena, nüüd antakse neiule veel paksuks söömise kava ka ette :/

Tahad kaalus alla võtta, vähenda süsivesikute kogust( pane otsingusse süsivesik) ning suurenda rasvade osakaalu, suuremal osal heade rasvade: kala, avokaado, rasvane kala, eesti või, muna jne

Valgud kaalulangetuse korral kõrgel, kuna nemad just kaitsevad su lihaskude, täidavad kõhtu jne..

Puuviljadega on üldse selline lugu, et kui soov alla võtta, siis neid just palju küll süüa ei tohiks, kui siis peale treeningut..

Soovitan väga pinksalt lugeda : http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4631

JA PALUN LÕPETA SEE LOLLUS ÄRA ! ma olin ise samamoodi, et ei rasvad on pahad ja ma ikka proovin puuviljadega ja nii ja naa, nüüd aasta möödas ja ma olen samas kohas kus alustasin, aga nüüd teen selle info järgi, mis alguses räägiti ja kõik toimib !!

Arvuta välja oma BVA(tööristad alt) sinna lisa ca 500kcal ja saadki selle mis sul päevas vaja on, et kõik normaalselt funktsioneeriks <_<

Sellest saadud arvust(bva'st) arvuta välja oma vajalikud kalorid mikrotoitainetena ehk siis 30% valku (LIHA, kala, kodujuust, kohupiim, muna jne) 40% rasvad(oliivõli, rasvane kala, juust, pähklid jne jne) süsivesikud( juur - ja köögiviljad ka puuviljad ning natukene võid ka enne trenni ja peale trenni süüa kompleks süsivesikuid)

www.ampser.ee paned oma menüü kokku ja voilaa, oledki sammu võrra parema elu poole lähemal :D

Ja kui see ampser hakkab sulle seal, et vähe sv ja palju rasvu, siis seda lihtsalt ignoreeri :D

Keegid targemad võiks mulle kohe backupi tulla, kuna neiu arvab, et ma aja udu - või saan koguni sõimata :o

Aitäääh abi eest ;):D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Mul on toitumisega väga suur mure. NImelt ma ei söö lihatooteid, kartulit, makarone, magusat, rasvaseid piimatooteid.

Söön palju puuvilju ja juurvilju, lahjat kala(kuu aja vältel 2 korda) ning täisteraleiba. Mu kehakaal on tohutult langenud, aga kõhu peal olev pekk ikka ei kao ära. Püüan trenni teha, aga mul pole eriti energiat selleks(arusaadav Miks). Ma olen 17 aastane , pikkust on 161cm ja kaalun 45 kg, ennem kaalusin 58. Ma ei tea mida teha, ma ei julge eriti süüa, kartes, et söök läheb kõhtu. Ehk keegi oskab aidata ????

Sa oled tuntavas alakaalus. Inimese keha on targem kui inimese aju, kõhuõõnes olev rasv kaitseb siseorganeid ja on nö. viimaseks reserviks, et aju saaks energiat nälgimise korral. Selleks, et visuaalselt vähendada kõhu suurust, tuleb suurendada ülejäänud keha proportsioone, ühesõnaga tuleb hakata normaalselt ja tervislikult toituma ja kehakaalu suurendama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vanus 17

kaal 45

pikkus 1,61

Kehamassiindeks 17,36 - see on alla tervisliku piiri. Patoloogilise anorexia nervosani jääb siit kõigest 0,36 ühikut. Sellises seisundis organismil on suurem risk haigestuda. Täiskasvanutel loetakse normaalse KMI alampiiriks 18,5-19. Alla selle ei pruugi naistel kõik hormoonid toimida nii nagu peaks.

Toitumiskava, treeningkava, professionaalne nõustamine (miks mitte psühholoogiline)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanust on 17. Ei julge süüa neid..

Siis lähed aina pekisemaks - lihas kaob,pekk mitte.

Kohupiima,liha,avokadot,kalaõli,hapukoort PEAB sööma,kui tahad pekist vabaneda.

Puuviljadega ära liialda,seal küllalt palju süsivesikuid.

btw,mina küll sinu puhul alakaalust ei räägi;mu elukaaslasel praktiliselt samad parameetrid kui sinul ...

ja ei mingit alakaalu ...

ja ei mingit pekki, <_<

Kui häid rasvu ja valke kardad ja jätkad süsivesikurikast näljadieeti,siis pead leppima et:

1)pekist sa ei vabane

2)tervisest vabaned küll

Eks sa nüüd ise tea,kas kardad edasi või hakkad normaalselt toituma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
btw,mina küll sinu puhul alakaalust ei räägi;mu elukaaslasel praktiliselt samad parameetrid kui sinul ...

ja ei mingit alakaalu ...

ja ei mingit pekki, <_<

Kas sa oma naist üldse ei armasta? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ära nälgi vaid söö korralikult ja söövitatavalt 6 korda päevas kui võimalik. Tee lihtsalt rohkem trenni aga ära vähem söö.

6 korda päevas?? Milleks see veel vajalik on? Tahad neiust, kes ei tee trennigi eriti, kulturisti teha? Hea, kui ta 3 korda päevas normaalselt süüa suudab ja julgeb, ja sina soovitad 6.

Teema algatajale: kas te, neiu, anoreksiat ei karda? Mina teie asemel kardaksin seda rohkem kui mõne kilogrammi võrra "paksuks minemist".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vanus 17

kaal 45

pikkus 1,61

Kehamassiindeks 17,36 - see on alla tervisliku piiri. Patoloogilise anorexia nervosani jääb siit kõigest 0,36 ühikut. Sellises seisundis organismil on suurem risk haigestuda. Täiskasvanutel loetakse normaalse KMI alampiiriks 18,5-19. Alla selle ei pruugi naistel kõik hormoonid toimida nii nagu peaks.

Toitumiskava, treeningkava, professionaalne nõustamine (miks mitte psühholoogiline)

<_<:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
6 korda päevas?? Milleks see veel vajalik on? Tahad neiust, kes ei tee trennigi eriti, kulturisti teha? Hea, kui ta 3 korda päevas normaalselt süüa suudab ja julgeb, ja sina soovitad 6.

Teema algatajale: kas te, neiu, anoreksiat ei karda? Mina teie asemel kardaksin seda rohkem kui mõne kilogrammi võrra "paksuks minemist".

eriti pole selle mõelnud , et anoreksikuks võiks minna, aga nüüd mõtlema hakata siis jh <_<:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvutasin oma kehaindeksi ja see on 15. On see normaalne?

Ei ole <_<

Alla 18-ne KMI ei lasta osades riikides enam modelle lavale.

Ma loen ennast normaalseks, kindlasti mitte paksusks, ja minul on 21,51...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvutasin oma kehaindeksi ja see on 15. On see normaalne?

Mismoodi sa selle 15 said?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingis portaalis leidsin selle arvutamis koha. Enam ei leia ülesse <_<:D

Leia parem koht, sest see 15 ei olnud õige. Vähemalt nende andmete järgi, mille sa meile alguses andsid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×