Jump to content
tannu 666

väike biitseps :)

Recommended Posts

viimane vastaja võttis sõnad suust. kui vana sa oled. Teksti keelelist sisu vaadates tundud päris noor olevat. vanus paneb aga asjad paika, umbes 25 eluaastaks peaksolema vastavalt uuringutele keha täielikult välja arenenud. kui vaatan enda pilti 19 eluaastast, kui olin treeninud aasta ja täna 29 aastaselt ennast peeglist kui olen ka treeninud sama aja, siis on vahe ikka märgatav. (ka õlavars - siis oli 37cm nüüd 42cm)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun täielikult. tegin valgu kuuri 5 päeva 5 kg valku ja kuu aega,mega sööma otsa sellele. oli hull paisumine ja tigimuutumine. Mis asi see veel on ? Päevas sõid kg valke ? Alusta artikklitest ja foorumist, loe ja jäta meelde!

jaaaaaa hommik 300 g , lõuna 300 g, ja õhtu enne magama minekut 300 g ja vahel sai 40 g rohkem pandud. jälgisin pakendil mida soovitati ja seda mida kulturist soovitas .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 42cm on ikka väga väike sellise kaalu kohta.

Isegi mu sõbra vanaemal on biic 60cm (nagu ma olen ka varem maininud)

Kangemast kraamist rääkides siis napsutaja ta pole, nii et annab ka kangema kraamita 60cm biica saada.

Ja valgukuure pole ta ka teinud.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaaaaaa hommik 300 g , lõuna 300 g, ja õhtu enne magama minekut 300 g ja vahel sai 40 g rohkem pandud. jälgisin pakendil mida soovitati ja seda mida kulturist soovitas .

300g valke päevas peaks neerudele ülekoormuse tekitama, rääkimata siis kolm korda suurematest numbritest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võiks numbrite asemel pigem proportsioonidest lähtuda. Suur biitseps segab.. Pigem siis juba keskendu triitsepsile..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on vana müüt juba. Murtud müüt.

Tuttav oleks pidanud kaitseväest lahkuma, sest neerud olid ülekoormuse all. Niipea kui valgu kogust vähendas, oli kõik korras.

Üleliigne valgukogus ei anna igatahes mingit eelist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käsi kasvab paremini, kui seda eraldi päeval treenida. Veel on oluline ka tagasi laskmise faas, mitte niivõrd pingutus. Ise teen nii, et 1 sekund üles ja umbes 5 sekundit alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

usu või ei aga ma olen 16 kaal hetkel 87 ja biits 42 ;D biitsa ma väga ei treenigi kuna too saab koormust ka seljapäeval ( lõuatõmbed ) aga triitsa hakkasin 2 korda nädalas tegema , esmap ja neljap .Söömine puutub niipalju asjasse ,et söön kava järgi ja kaua sa nn üldse enda biitsa treeninud oled ,et kurdad ,et ei kasva ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju sul pikkust on? :angry: ja viiest päevast ei piisa mingisugusest "valgu kuurist", koguaeg tuleb toituda õigest. Samuti kui rasva on üleliia, on proportsioone raskem paika saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×