Jump to content
LaizeN

Motivatsioonist

Recommended Posts

Enamus pole midagi ulmelist. Mul pole endast päris korralikke pilte, aga loss on suurem kui enamusel seal:-P Ainus küsimus tekib, kuidas kurat ma nii käest ära lasin ennast kui põhitõed on nii lihtsad... Aga motivatsiooni mõttes, kui olen olnud 7-8a paks ja nüüd saan vaadata peeglist reielihase väljajoonistamist, õlgadel ja rinnal jooni ning 6packi siis polegi muud vaja motivatsiooniks kui mõelda mis seis oli ja korra peegli eest läbi kõndida:-) Võimalik, et kui korra nn. põhjas ära käia siis viitsid ja hakkad vormi teistmoodi hindama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ei treeni kehakaalu langetamiseks, vaid pigem massi kasvatamiseks,siis ei motiveeri kahjuks eriti :o:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus pole midagi ulmelist. Mul pole endast päris korralikke pilte, aga loss on suurem kui enamusel seal:-P Ainus küsimus tekib, kuidas kurat ma nii käest ära lasin ennast kui põhitõed on nii lihtsad... Aga motivatsiooni mõttes, kui olen olnud 7-8a paks ja nüüd saan vaadata peeglist reielihase väljajoonistamist, õlgadel ja rinnal jooni ning 6packi siis polegi muud vaja motivatsiooniks kui mõelda mis seis oli ja korra peegli eest läbi kõndida:-) Võimalik, et kui korra nn. põhjas ära käia siis viitsid ja hakkad vormi teistmoodi hindama...

Mul kusjuures sama värk, palju küsitakse et kuidas sa viitsid, ega jah enne teada ei saagi kui põhjas ära ei käi..

Mul oli rasvumine teadmatuse põhjuseks, olin noor ja loll, kuid ma ei saa aru, kuidas täiskasvanud jah nii käest ära saavad lasta - müstika :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Oma motivatsiooni allikaks pean sõltuvust. Sõltuvus on niivõrd tugev, kui saal on pühade tõttu kinni jääb siiski sees kripeldama. Olen mõlnud vahest nädalase puhkepausi teha, nt jõulude ajal aga olen liiga nõrk, et seda teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sams jah mul on kujunenud kah juba sõltuvus, kui maolin haige ja pidin nädal aega kodus istuma siis ma külastasin juba kolmandal päeval ujulat ning järgmine päev juba jõusaali :o.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind motiveerivad trenni tegema nähtud videotest kuuldud lood. Näiteks mingi hea MMA-kompliatsioonvideo, mis on hea soundtrackiga sünkroonis. Nii kui ma seda soundtracki kusagil kuulen, tekib see sama video silme ette ning kehast käivad läbi mõnusad külmavärinad. Ja siis tahaks täiega trenni teha.

Kui aga üldiselt võtta, siis motiveerib eelkõige ikka see mõnus rahulolu, mis peale trenni tekib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus pole midagi ulmelist. Mul pole endast päris korralikke pilte, aga loss on suurem kui enamusel seal:-P Ainus küsimus tekib, kuidas kurat ma nii käest ära lasin ennast kui põhitõed on nii lihtsad... Aga motivatsiooni mõttes, kui olen olnud 7-8a paks ja nüüd saan vaadata peeglist reielihase väljajoonistamist, õlgadel ja rinnal jooni ning 6packi siis polegi muud vaja motivatsiooniks kui mõelda mis seis oli ja korra peegli eest läbi kõndida:-) Võimalik, et kui korra nn. põhjas ära käia siis viitsid ja hakkad vormi teistmoodi hindama...

mul täpselt sama asi, ei hindand kunagi mis tegin ja et suht noorelt olid jalad ilusti välja joonistunud ja keha kah normaalne, aga hakkasin pidu panema ja sööma mida iganes ja vahepeal kaalusin 105 kilo nüüd 82 olen õnnelik , ma arvan et see ongi niimodi et ennem ei motlegi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
, ma arvan et see ongi niimodi et ennem ei motlegi. :D

See ongi nii minuarust ka, et oluline on kogeda läbi.

Kui sa küsiks eesti tippkulturistidelt, et nimetage, mida valesti tegite nooruspõlves oma treeningutes-toitumistes, siis kui nad viitsiviad ausalt vastata, siis nad nimetavad samuti üsnagi palju asu ma arvan, mida nad täna ei teeks, nagu tolla tegid, et idee siis selles, et kogemus on oluline.

Muud nagu polegi lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×