Jump to content
Pjoonas

Fit-id poe kontol ja kasutaja kontol

Recommended Posts

Kui ma tellisin 450 krooni eest E-poest ja pidin saama 175 fitti siis näen ma neid vaid oma poe kontol aga foorumi kontole nad ei tule...

Kas nad kaovad sealt siis südaööl ära?

Ilmuvad nad Fitness.ee kontole. Ehk siis lihtsamalt seletades, punktid kogutakse kokku ja on nähtaval vaid Fitness.ee pealehel. Kui on neid soov poodi kanda, peab seda pealehel kasutaja seadete alt ise tegema. Näiteks on võimalus sul siis kanda 1 FIT online poodi, kus on ta nähtaval kui 0.25 EEK kuni südaööni. Peale südaööd kaob see soodustusraha poe kontolt - nüüd juba igaveseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmuvad nad Fitness.ee kontole. Ehk siis lihtsamalt seletades, punktid kogutakse kokku ja on nähtaval vaid Fitness.ee pealehel. Kui on neid soov poodi kanda, peab seda pealehel kasutaja seadete alt ise tegema. Näiteks on võimalus sul siis kanda 1 FIT online poodi, kus on ta nähtaval kui 0.25 EEK kuni südaööni. Peale südaööd kaob see soodustusraha poe kontolt - nüüd juba igaveseks.

Kas,kui ma kannan nt 200 FITi üle e-pood siis ma saan osta mingi asja 50kr odavamalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas,kui ma kannan nt 200 FITi üle e-pood siis ma saan osta mingi asja 50kr odavamalt?

Täpselt nii. Ostu sooritades tuleb linnukene ennem checkouti lahtrisse panna, et soovid kasutada ostu tehes oma boonuspunkte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×