Jump to content
fact0ry

muscle+ välja vahetada.

Recommended Posts

Ainult seda või kõrvale ka veel midagi?

Kui võtad koos süsivesikutega, siis saad kokkuvõtteks ikka massilisaja. Seega puhtalt äkki valku.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JA kui kaua ma peaks umbes seda jooma ja mida siis edasi juua?

Ma ei tea ju mis su eesmärgid on. :lol:

Kui sa treenid, siis valku võiks ikka võtta. Ja seda võib tarvitada aastaringselt, ei pea tegema kuure vms.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proteiiniga saad lihtsalt lihastele ehitusmateriali anda ,et järgmiseks trenniks ära taastuks...

Sellest pulbrist teed ainult trennijärgse sheigi ,kuid muul ajal on ka vaja valku süüa.

Üldiselt kui soov kaalu langetada siis ära raiska oma raha nendele toidulisanditele vaid telli siitsamast toitumiskava :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiiniga saad lihtsalt lihastele ehitusmateriali anda ,et järgmiseks trenniks ära taastuks...

Sellest pulbrist teed ainult trennijärgse sheigi ,kuid muul ajal on ka vaja valku süüa.

Üldiselt kui soov kaalu langetada siis ära raiska oma raha nendele toidulisanditele vaid telli siitsamast toitumiskava :lol:

Suhteliselt mõttetu on võtta peale trenni ainult valku, ilma süsivesikuteta. Sellisel juhul läheb valk pigem energiaks kui imendub ja taastab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviks muscle+ välja vahetada, olen kasutanud seda umbes 5kuud. Tahaks välja vahetada, sest tahksin kaalu veidi langetada.

Mida soovitate?

Vlihtsalt vastuseid on tulnud juba üksjagu, teeme mõningad põhitõed selgeks.

1) Treeningjärgse shakeiga me ei tõsta ega langeta kehakaalu - see sõltub ikkagi ööpäevasest kulutusest ja tagasisöödava energia suhtest.

2) Treeningjärgse taastusjoogi mõte on eelkõige taastada energiavarud ja peatada katabolism ehk lihaste lagundamine

3) Treeningjärgse taastusjoogi süsivesikute ja valkude suhe peas olema 2:1 või 3:1 süsivesikute kasuks.

4) Ostes valgubaasil toote lisa sinna alati süsivesikuid

5) Joo taastusjooki ükskõik peale millist treeningut (mitte ainult peale jõusaali)

6) Klassifitseering mass, dieet , taastus - see on lihtsalt vajalik, et inimesed paremini orienteeruksid ja ei oleks üks suur hunnik ühesuguseid tooteid, põhimõte on üks, parem taastumine (treening määrtleb ära selle, milline see tulemus saab olema, kes tõstab hakkab rohkem tõstma, kes jookseb muutub vastupidavamaks jne.)

Loodan, et nendest vihjetest on abi.

On tooteid mida olen kasutanud viimased 10 aastat vahelduva eduga, sõltumata sellest kas olen soovinud juurde või maha võtta.

Kui on mingi toode, mida sa tunned, et see aitab sul paremini taastuda, siis võid seda ka pikemat aega kasutada, ilma et peaks seda ilmtingimata vahetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5) Joo taastusjooki ükskõik peale millist treeningut (mitte ainult peale jõusaali)

Loodan, et nendest vihjetest on abi.

On tooteid mida olen kasutanud viimased 10 aastat vahelduva eduga, sõltumata sellest kas olen soovinud juurde või maha võtta.

Kui on mingi toode, mida sa tunned, et see aitab sul paremini taastuda, siis võid seda ka pikemat aega kasutada, ilma et peaks seda ilmtingimata vahetama.

Tekkis ikkagi üks küsimus. Kui punktis 5 ei soovita eelpool kõneleja taastusjooki peale jõusaali siis miks on Muscle+ pakendil on kirjas et tarbida enne JA PÄRAST treeningut?

Müügitrikk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palun loe punkt 5 uuesti ja korralikult läbi...

kurrja, minu viga, seda saab kaheti mõista.. ma asetasin rõhu MITTE peale ja saingi kohe vale mõtte :P

sry, my bad! :D

Muudetud kasutaja vman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire küsimus: kas Muscle+ tasuks võtta ka enne trenni?

vana pakendi peal oli kirjas et enne ja pärast, uuel ainult pärast :D

kumb õigem on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×