Jump to content
Kurakin

Tsükkel

Recommended Posts

Nonii. 7 päeva pärast olen 3 kuud tsivilisatsioonist eemal, aga, mul on kang, pink ja hantlid + ma saan kord nädalas poodi et endale söögikraami osta.

Kaalun hetkel 73-76 ja pikkust 178. Enda mõõte ma ei tea, aga rinnalt sain 105 ülesse.

Nüüd aega veel natuke siin foorumis lugeda ja siis trenni.

Ses suhtes et andke soovitusi kuidas kasvada. ( Toitumiskava on :lol:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii. 7 päeva pärast olen 3 kuud tsivilisatsioonist eemal, aga, mul on kang, pink ja hantlid + ma saan kord nädalas poodi et endale söögikraami osta.

Kaalun hetkel 73-76 ja pikkust 178. Enda mõõte ma ei tea, aga rinnalt sain 105 ülesse.

Nüüd aega veel natuke siin foorumis lugeda ja siis trenni.

Ses suhtes et andke soovitusi kuidas kasvada. ( Toitumiskava on :lol:)

Kangi, pingi ja hantlitega saad nii mõndagi ära teha, eks tee selle järgi kava, mida arendada tahad, kuid kõik lihasgrupid peaks ikka sees olema.

Kui mõne lihasgrupi kohta küsimusi, kuidas teha, siis küsi, või vaata tööriistade all on harjutustepank, kust saad nii mõndagi teada..

Toidukohapealt siis, et proovi oma toitumiskavale truuks jääda ja osta hulgi ette, kui vaid 1x nädalas saab poes käia..

Värskete asjade ning lihaga on siis nii, et (Kui on külmkapp, kuid ma kahtlen, kui sa tsivilisatsioonist eemal oled :lol: ) osta külmutatud toitu.

Ja kui ei ole külmkappi, siis vast konservid on parim lahendus ja värske puhul pead nädala lõpus lihtsalt natuke leplikum olema :lol:

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitus on universaalset ja üldist laadi: ära ületreeningusse satu! Hiljuti siin ühes blogis anti just palju praktilist näidet, et treeniti end ületreeningusse, tõusis vererõhk, ja olid muud ebameeldivad sümptomid.

Kuldreegel* oleks, et pärast kahte järjestikust treeningpäeva võta alati puhkepäev!

Sedalaadi kuldreeglike on keskmise isiku kohta. Indiviiditi on erinevusi, kes suudab väga hästi taastuda see sedalaadi reeglit ületreeningu mõttes kartma ei pea muidugi.

Aga siis selline soovitus, et katsuda taastumine alati endale võimaldada. Jutt käib põhiliselt närvisüsteemi taastumisest, kahe trennipäevaga on see piisavalt koormatud, isegi kui lihas ei valuta, loomulikult aga ka lihase enda valulikkust tunnetada, pole mõtet kolmandal päeval teha trenni lihasele, mis valutab.

Selline soovitus minult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×