Jump to content
PumaZ

Fitness.ee jututuba?

Recommended Posts

Olemas on vanakooli jutukas, IRC - server: chat.delfi.ee port 6667 kanali nimi #amazon

Ka on olemas saidisisene jutukas, asub siinsamas foorumi üleval paremas nurgas lingi all CHAT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vana chat.delfi.ee #amazon on täiesti alles, kuid kuidagi tühjaks jäänud viimasel ajal. Kui ma aeg-ajalt sellele reklaami teinud olen, siis on sinna rahvast juurde tulnud küll, kuid hiljem vajub jälle ära. Ise olen 24/7 selles jutukas olemas, kuid füüsiliselt jälgin seda vaid hommikuti ja õhtuti.

Selles uues saidisiseses ma ei ole käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis me siis teha saame, kui sinna rahvast ei tule. Ja kui tuleb, siis kirjutatakse "tere", ja kui 30 sekundi jooksul vastust ei tule, siis kohe minnakse ära. Päris 24/7 me juttu jälgida ka ei suuda, tööd peab ka keegi tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rebane võiks töö ajal seal sees idleda või kuidas? Et mingit eprobleemide ilmnemisel saaks küsida abi, Rebane nagunii itimees ja istub arvuti taga enamuse päevast :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rebane võiks töö ajal seal sees idleda või kuidas? Et mingit eprobleemide ilmnemisel saaks küsida abi, Rebane nagunii itimees ja istub arvuti taga enamuse päevast :lol:

Itimehed peavad tööd ka tegema aeg-ajalt :lol: Terve päev ircujuttu lugeda ka ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rebane võiks töö ajal seal sees idleda või kuidas? Et mingit eprobleemide ilmnemisel saaks küsida abi, Rebane nagunii itimees ja istub arvuti taga enamuse päevast :o

Rebane mõnikord istubki seal. Tavaliselt küll keegi seal e-probleemidega mind ei tüüta. Proovin parandada ennast ja rohkem aega veeta siis IRCus. Tulge ja küsige, vastan rõõmuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×