Jump to content
big poppa pump

EESTI MEELELAHUTUSTANDRI EDENDAMINE

Uus elukutse  

91 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas oled vähemalt 18 aastane, ning sind huvitab profimaadlus?

    • Jah
      20
    • Ei
      47
    • Võib-olla. Vajan rohkem informatsiooni
      16


Recommended Posts

Kas sul on hea füüsis ning sind huvitab mõni kontaktaala, kuid pole kunagi leidnud sobivat võimalust sellega tegelemiseks? Kui oled karismaatiline, positiivse ellusuhtumise ja avatud mõtlemisega, siis võib sul olla võimalus läbi lüüa profimaadlejana!

Treeningu pikkus oleks 6 kuud, ning kogumaksumus ca 10000EEK

Leian, et Eesti meelelahutus- ja sporditandrit oleks võimalik laiendada. See lausa nõuab selle järgi.

Tehkem häält kõik, kes asjast vähegi huvitatud on. Teie hääl loeb!

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandage mu ignorantsust aga kas profimaadlus on see kus kostüümides mehed etteantud süzee järgi üksteise peksmist teesklevad?

Täpselt nii Kirp, sulle peaks see meeldima kuidas liibukates kapid üksteist tümitavad. Ses mõttes, et võid mu manageriks hakata. :huh:

Muide olen sellel teemal kunagi ka siin küsimusi esitanud. Kui selline asi Eestimaal käima tõesti tõmmatakase (ja miks mitte) siis paneks ennast nö proovile küll. See oleks huvitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt nii Kirp, sulle peaks see meeldima kuidas liibukates kapid üksteist tümitavad. Ses mõttes, et võid mu manageriks hakata. :huh:

Muide olen sellel teemal kunagi ka siin küsimusi esitanud. Kui selline asi Eestimaal käima tõesti tõmmatakase (ja miks mitte) siis paneks ennast nö proovile küll. See oleks huvitav.

Tähendab ikkagi on siis seesama asi? Oleneb lihtsalt kuidas keegi seda defineerib...

Manageriks võin ma ikka hakata: 60% mulle, 40% sulle.

Ehk selgitate siis mulle uskmatule mis asja mõte tegelikult on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähendab ikkagi on siis seesama asi? Oleneb lihtsalt kuidas keegi seda defineerib...

Manageriks võin ma ikka hakata: 60% mulle, 40% sulle.

Ehk selgitate siis mulle uskmatule mis asja mõte tegelikult on?

raha ikka raha .Need liibukates kollid on kõik miljonärid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähendab ikkagi on siis seesama asi? Oleneb lihtsalt kuidas keegi seda defineerib...

Manageriks võin ma ikka hakata: 60% mulle, 40% sulle.

Ehk selgitate siis mulle uskmatule mis asja mõte tegelikult on?

Kuule Kirp, luba ma selgitan natuke. Maadlen ikka mina, seega ei saa sa kuidagi ja kunagi saama 60%. Lihtsalt ilus olla ja tark nägu teha........ 35% oleks sulle isegi palju aga olgu, ma olen lahke mees. Pealegi ma luban, et ma sind ei löö. Lööme käed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule Kirp, luba ma selgitan natuke. Maadlen ikka mina, seega ei saa sa kuidagi ja kunagi saama 60%. Lihtsalt ilus olla ja tark nägu teha........ 35% oleks sulle isegi palju aga olgu, ma olen lahke mees. Pealegi ma luban, et ma sind ei löö. Lööme käed?

Selles asi ongi-kui mind ei ole siis sa ei maadlegi! Kes sinu eest hoolitseb, kes transpordi organiseerib, kes pere vaatama toob, kes su haiglakulud kinni maksab, kes sulle üha uusi ja uusi matše otsib, Õige vastus: M to the I to the N-A. Samas kõik on läbiräägitav....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitseasi :huh:

Minu lemmikud olid kunagi ammu-ammu Razor Ramon (hiljem oli vist Wolfpack), Lex Luger, Hulk Hogan, Crush, Undertaker, Goldberg, Diesel, Adam Bomb, Shawn Michaels, British Bulldog ;)

Nende meestega olid vägevad showd, huvitavad karakterid ja lihtsalt lahe vaadata suuri mehi uskumatult kiiresti liikumas ja teineteisi looipmas..

Samas ei anna võrrelda näiteks selle tiluliluga, mis üks aasta siin saku suurhallis oli soomlaste esituses, mis tundus hale, naljakas ja lapsik.

post-2073-1235207722_thumb.jpg

post-2073-1235207737_thumb.jpg

post-2073-1235207750_thumb.jpg

post-2073-1235207763_thumb.jpg

post-2073-1235207774_thumb.jpg

post-2073-1235207793_thumb.jpg

post-2073-1235207803_thumb.jpg

post-2073-1235207815_thumb.jpg

post-2073-1235207828_thumb.jpg

post-2073-1235207837_thumb.jpg

post-2073-1235207848_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot need olid ikka mehed jah.

Teate, mehed, et hetkel jääb asi raha taha. Kui saaks piisavalt sponsorlust, siis me saaksime selle ära teha. Ma saaksin treeneri sisse tuua.

Ring tuleks koha peal ehitada, see on nii odavam. Ring ja treener on alguses suurimad kulud. Eestis on tänu Digi TV väga suurele buumile palju eratelekanaleid, mis näitavad korduseid korduste otsa. Miks mitte panna sinna midagi mis on väärt vaatamist?

Eestis seisavad paljud spordihallid tühjana. MEHED; PUHUME NEILE ELU SISSE!

Eesti tuurid oleksid edukad, sest et see on testosterooni täis meelelahutus.

Väike rahasüst ja ise tööd teha, see on KÕIK mis vaja.

Paneme pead kokku ja teeme asja ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot need olid ikka mehed jah.

Teate, mehed, et hetkel jääb asi raha taha. Kui saaks piisavalt sponsorlust, siis me saaksime selle ära teha. Ma saaksin treeneri sisse tuua.

Ring tuleks koha peal ehitada, see on nii odavam. Ring ja treener on alguses suurimad kulud. Eestis on tänu Digi TV väga suurele buumile palju eratelekanaleid, mis näitavad korduseid korduste otsa. Miks mitte panna sinna midagi mis on väärt vaatamist?

Eestis seisavad paljud spordihallid tühjana. MEHED; PUHUME NEILE ELU SISSE!

Eesti tuurid oleksid edukad, sest et see on testosterooni täis meelelahutus.

Väike rahasüst ja ise tööd teha, see on KÕIK mis vaja.

Paneme pead kokku ja teeme asja ära

Toomas Lepp ja Oliver Kruuda, mehed kes viimasel ajal , kui lugeda uudiseid meediast, ei oskaks nagu rahaga midagi peale hakata. TV on aga mõlemale südamelähedane teema. Äkki näkkab. Mingite nurgapoodnike ja väikefirmade käest raha küsima minna oleks lootusetu praegusel ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toomas Lepp ja Oliver Kruuda, mehed kes viimasel ajal , kui lugeda uudiseid meediast, ei oskaks nagu rahaga midagi peale hakata. TV on aga mõlemale südamelähedane teema. Äkki näkkab. Mingite nurgapoodnike ja väikefirmade käest raha küsima minna oleks lootusetu praegusel ajal.

Jah, seda tõesti. Ma püüan nendega ka ühendust saada.

Treener oleks olemas, ning raha ongi vaja esialgu vaid tema sisse toomiseks ja ringi ehituseks. Muidugi on vaja ka teatud hoonet või spordihalli kus treening toimuks, kuid see on juba väiksem summa.

Oleks vaja ka kedagi, kelle kätte pealinnas ohjad anda, kuna sealt tuleks suurem osa talenti.

Ise Saaremaalt, ning ma võin olla küll liikumapanev jõud selle ettevõtte taga, kuid minu kohalolek ei saa olla alati garanteeritud.

Kõik huvilised peavad ka arvestama treeningu maksumusega, mille saab osamaksetega tasuda. Ehk on võimalik koos midagi välja töötada, mingi finantsplaan või nii.

Jutt käib 9000-11000 kogu treeningu eest, makstud üle kogu treeniguperioodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Undertaker hakkas mingi hetk MMA-kindaid kasutama ja on matšides gogoplatasid teinud :huh:

Peate lihtsalt mõtlema seda, mis imagot välja saata tahate ja mida taotlete. "Võttes" eestikeelseks terminiks "profimaadlus", suurendab seda, et iga päris-võitlusspordi entusiast annab suurema panuse sellesse, et valgustada kõiki selles, et see "profi" ei ole päris täpne termin ja "maadlus" on kah midagi muud ja üleüldse võistlusspordiga tegemist kindlasti ei ole.

Kui positsioneerite algusest peale asja kui mitte sporti vaid meelelahutust, siis pole nagu kellelgi midagi kobiseda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Undertaker hakkas mingi hetk MMA-kindaid kasutama ja on matšides gogoplatasid teinud ;)

Peate lihtsalt mõtlema seda, mis imagot välja saata tahate ja mida taotlete. "Võttes" eestikeelseks terminiks "profimaadlus", suurendab seda, et iga päris-võitlusspordi entusiast annab suurema panuse sellesse, et valgustada kõiki selles, et see "profi" ei ole päris täpne termin ja "maadlus" on kah midagi muud ja üleüldse võistlusspordiga tegemist kindlasti ei ole.

Kui positsioneerite algusest peale asja kui mitte sporti vaid meelelahutust, siis pole nagu kellelgi midagi kobiseda...

Hakkas jah! TA on tegelikult suurem MMA fänn ka. Väga paljud profimaadlejad on. Nemad ju ka ikkagi mehed meeste seas.

Tal on mingi Triangle Choke ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead Timo,ma olen sind juba vägagi kaua tundnud,mu nimi on nimelt Paul .Mäletan veel kui tegite oma ajas kunagi seda maaldust ja üritasite nippe sooritada,kuigi missest ,et midagi eriti välja ei kukkunud,lennutasite üksteist läbi laudade jms... See oli kunagi kui sul musklit veel ei olnud,nüüd võin näha sind juba suuremates tegemistel,seondudes selle maadlusega.Näen sind tihti rahva ees showd tegemas,mis läheb neile vägagi peale,ja rahvast ei tule kunagi enam puudust.

Nüüd tekkis isegi minul väikene huvi selle "wrestlingu" kohta,aga ei tahaks olla seal ringis maadlemas ja haiget saada .d.d

Igastahes sa oled veel nii noor ja oled sellise värgi juba käima lükanud,mis on väga positiivne(y).See oleks samuti väga hea kui nüüd siit Tallinnast ja üldse üle Eeesti inmesi see hakkaks huvitama ja tutvuksid sellega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei.

See on midagi, mida väiklane inimene ei saa kunagi mõista.

Aga tänan huvi ilmutamise eest!

:D;):P

aga noh, issanda loomaaed pidigi kirju olema :)

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...Eks see paras naljanumber on, millest siin lugupeetud teemaalgataja seletab.

Kui eesmärk on teha maadlejad professionaalseks ning sellest suur teleprojekt, mille keskuses just nimelt need

siit foorumist värbatavad maadlejad ongi, siis mul tekib küsimus, et mille jaoks seda 9000-11000 eesti raha vaja on.

Hetkel see "treeningu maksumus" on vist teemaalgataja silmis ainus sissetulek.

Niimoodi ju äri teha ei saa... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me ei saa eriti aru, mis sellest "maadlusest" "profimaadlust" teeb? Milles see professionaalsus seisneb?

Tase, millel treenitakse ja mis käib selle juurde, et kõik eha välja näeks ja "turvaline" oleks.

Kui oleks lihtsalt kaks suvalist mees, keda pandaks seda tegema ilma mingisuguse eetevalmistuseta, siis oleks haiglas paar voodit kinni või koroneril tööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×