Jump to content
belvedere

Verevalum biitsepsitel

Recommended Posts

Ma otsisin juba foorumi ristirästi läbi, aga midagi eriti abistavat ei leidnud. Ühesõnaga rinnatrenni käigus (lendamine masinaga, kus kahte poolt kokku surud) avastasin mõlemalt biitsepsilt suure tumepunase verevalumi. Sama asi on kunagi juhtunud kangiga kõverdusi tehes. Mind ravikreemid vms ei huvita, tahaks lihtsalt südamerahustuseks küsida, et kas see on nii pisikese lihase ja kõva pingutuse puhul tavaline või on see paha ja peaks midagi teisiti tegema, et seda enam ei juhtuks? Valu muidu eriti pole ja 4-5 päevaga kaovad nad ära.

Üks udupilt kah:

1zluic6.jpg

Muudetud kasutaja belvedere poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma otsisin juba foorumi ristirästi läbi, aga midagi eriti abistavat ei leidnud. Ühesõnaga rinnatrenni käigus (lendamine masinaga, kus kahte poolt kokku surud) avastasin mõlemalt biitsepsilt suure tumepunase verevalumi. Sama asi on kunagi juhtunud kangiga kõverdusi tehes. Mind ravikreemid vms ei huvita, tahaks lihtsalt südamerahustuseks küsida, et kas see on nii pisikese lihase ja kõva pingutuse puhul tavaline või on see paha ja peaks midagi teisiti tegema, et seda enam ei juhtuks? Valu muidu eriti pole ja 4-5 päevaga kaovad nad ära.

Üks udupilt kah:

1zluic6.jpg

Hemofiilia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole vere hüübimisega seni mingeid probleeme olnud.

Kapillaaride mikrotraumad, biitsepsi nende kohtadega surud masinale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma usun, et need tulnud aparaadil hõõrumisest ja survest. Täiesti tavaline nähtus muidu aga nii tugevalt nagu pildil paistab pole mul küll esinenud ikkagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma otsisin juba foorumi ristirästi läbi, aga midagi eriti abistavat ei leidnud. Ühesõnaga rinnatrenni käigus (lendamine masinaga, kus kahte poolt kokku surud) avastasin mõlemalt biitsepsilt suure tumepunase verevalumi. Sama asi on kunagi juhtunud kangiga kõverdusi tehes. Mind ravikreemid vms ei huvita, tahaks lihtsalt südamerahustuseks küsida, et kas see on nii pisikese lihase ja kõva pingutuse puhul tavaline või on see paha ja peaks midagi teisiti tegema, et seda enam ei juhtuks? Valu muidu eriti pole ja 4-5 päevaga kaovad nad ära.

Üks udupilt kah:

1zluic6.jpg

No sul on ikka julmad microrebendid. Ära põe see pole midagi hullu. Tingitud pigem sellest et pingutasid ikka väga kõvasti, mis pole halb;). ja lihas pump peab ka ikka super kõva olema et midagi sellist tekkiks. endal ka sellised valumid aga palju vähem ja väiksemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma otsisin juba foorumi ristirästi läbi, aga midagi eriti abistavat ei leidnud. Ühesõnaga rinnatrenni käigus (lendamine masinaga, kus kahte poolt kokku surud) avastasin mõlemalt biitsepsilt suure tumepunase verevalumi. Sama asi on kunagi juhtunud kangiga kõverdusi tehes. Mind ravikreemid vms ei huvita, tahaks lihtsalt südamerahustuseks küsida, et kas see on nii pisikese lihase ja kõva pingutuse puhul tavaline või on see paha ja peaks midagi teisiti tegema, et seda enam ei juhtuks? Valu muidu eriti pole ja 4-5 päevaga kaovad nad ära.

Üks udupilt kah:

1zluic6.jpg

Rinnal niipalju jõudu ,et sellise raskusega jõudsid teha mis verevalumid tekkitasid?:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnal niipalju jõudu ,et sellise raskusega jõudsid teha mis verevalumid tekkitasid?:o

Jh. ma teen ikka max kaaludega trenni ja pingutan täiega. Rinnal ja kätel sellised punased triibud mis tingitud üle pumpamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×