Jump to content
kepikõndija

toidulisand naistele

Recommended Posts

Tere!

Olen 23 a noor naine jA sooviks kasutama hakata toidulisandeid, et enda vormi paremaks saada. Käin 2 korda nädalas aeroobikas(55 min korraga), 1 kord praegu kepikõnnis(1,5 h) ja püüan 2 korda nädalas ka jõusaalis käia.

Ise olen 166 cm pikk ja kaalun 51 kg. Otseselt ravapõletamist vaja ei oleks, tahaksin lihaseid treenida ja neid välja tuua. Aga tean, et siis vaja ka oma rasvaprotsenti vähendada, et välja paistaks rasvakihi alt.

Vaatasin siin ise, et võtaksin enne trenni L-karnitiini ja peale trenni valgujooki. Mis teadlikumad inimesed sellest arvavad või välja pakuksid?

tänan kõiki vastajaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 23 a noor naine jA sooviks kasutama hakata toidulisandeid, et enda vormi paremaks saada. Käin 2 korda nädalas aeroobikas(55 min korraga), 1 kord praegu kepikõnnis(1,5 h) ja püüan 2 korda nädalas ka jõusaalis käia.

Ise olen 166 cm pikk ja kaalun 51 kg. Otseselt ravapõletamist vaja ei oleks, tahaksin lihaseid treenida ja neid välja tuua. Aga tean, et siis vaja ka oma rasvaprotsenti vähendada, et välja paistaks rasvakihi alt.

Vaatasin siin ise, et võtaksin enne trenni L-karnitiini ja peale trenni valgujooki. Mis teadlikumad inimesed sellest arvavad või välja pakuksid?

tänan kõiki vastajaid.

Tervisliku toitumise ja õige toitainete suhte korral ei ole sellise pikkuse ja kaalu puhul küll mingeid toidulisandeid vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega need lkarnitiin ja väike lisavalk peale trenni midagi halba ei tee. Kui siis ainult rahakotile väike negatiivne mõju.

Kas neist nüüd suurt tulu tõuseb?

Kui on plaan kulutada rohkem energiat kui söögist-joogist juurde tuleb, siis võib see trennijärgne taastusjook abiks olla. Aga selle kaalu-pikkuse juures oleks kaalualandamine juba pisut kurjast :huh:

Oldmani mainitud õige toitainete vahekord on tegelikult võtmeks millest lähtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L-karnitiin ei mõju toidulisandina inimestele.

L-karnitiini on vähe uuritud veel:

Although a couple of very small scale clinical tests have shown than L-Carnitine can lead to weight loss, larger controlled clinical tests are needed to establish these claims as reliable.

Allikas:

http://www.dietspotlight.com/l-carnitine-review/

Üks link veel:

http://bases.bireme.br/cgi-bin/wxislind.ex...;indexSearch=ID

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L-karnitiin töötab tõepoolest, kuid mitte inimestel :huh:

Oleneb, mida "töötamise" all mõelda.

Võib-olla võiks mõelda nii, et keha sees toimuv valgusüntees on piltlikult võrrelduna kaubamajaga (Stokmaniga), ja too l-karnitiin on seal raadiost tulev hääl, et ostke seda ja toda täna soodsalt, see hääl mõjutab mõneti osasid inimesi, ja tulemuseks on mõneti suurem müük.

Enamik artikleid mida olen lugenud, annavad mõista, et l-karnitiin üleüldse on mõttetu kasutu lisand, tundub nii. Aga mis siis et nii tundub, ehk sul mõni hea valgustav artikkel/link pakkuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks mitte. Kuulsin seda fitnessi ja kulturismi erialasel koolitusel Telliskivi 51-s. Üks õppejõud Tartu Ülikoolist rääkis erinevatest toidulisanditest ja toitumisest.

Asjast lähemalt: tehti katseid nii inimestel kui rottidel. Rottidel mõjus l-karnitiin, inimestel mitte. Mingi platseebo effekt võib ju asjal olla :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb, mida "töötamise" all mõelda.

Võib-olla võiks mõelda nii, et keha sees toimuv valgusüntees on piltlikult võrrelduna kaubamajaga (Stokmaniga), ja too l-karnitiin on seal raadiost tulev hääl, et ostke seda ja toda täna soodsalt, see hääl mõjutab mõneti osasid inimesi, ja tulemuseks on mõneti suurem müük.

Enamik artikleid mida olen lugenud, annavad mõista, et l-karnitiin üleüldse on mõttetu kasutu lisand, tundub nii. Aga mis siis et nii tundub, ehk sul mõni hea valgustav artikkel/link pakkuda?

http://www.powersport.ee/foorum/viewtopic.php?t=42

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ükspäev linnas ongi kaks taksot remondis ei tähenda see, et inimesed ei saaks punktist a punkti b ja see, et homme kümme taksot rohkem on ei tähenda et rohkem inimesi sellepärast sõidaks.

Fatburnerite pushitud teema.

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×