Jump to content
kasekas123

Seljalihaste põletik

Recommended Posts

Tere,

Mul selg jampsinud suhteliselt pikalt ja nüüd olen saanud ka diagnoosiks seljalihaste põletiku. :D

On kellegil sellise asjaga tegemist olnud,kuidas seda ravida ?

Arstidelt mina ühtki senini toimivat lahendust pole saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Mul selg jampsinud suhteliselt pikalt ja nüüd olen saanud ka diagnoosiks seljalihaste põletiku. :D

On kellegil sellise asjaga tegemist olnud,kuidas seda ravida ?

Arstidelt mina ühtki senini toimivat lahendust pole saanud.

Käisin alles reedel Tiit Ilvese juures oma seljaga. Lülisamba vahel mingid väikesed lihased on nõrgad, sellega seoses tekkinud põletik. Näitas harjutusi, millega nimetatud lihaseid järgi treenida ning kirjutas retseptirohud välja, millega põletikku maha saab.

Kui õigel ajal jaole ei saa, siis võivad tagajärjed väga nutused olla.

Soovitan spetsialisti poole pöörduda ehk siis kiropraktiku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin alles reedel Tiit Ilvese juures oma seljaga. Lülisamba vahel mingid väikesed lihased on nõrgad, sellega seoses tekkinud põletik. Näitas harjutusi, millega nimetatud lihaseid järgi treenida ning kirjutas retseptirohud välja, millega põletikku maha saab.

Kui õigel ajal jaole ei saa, siis võivad tagajärjed väga nutused olla.

Soovitan spetsialisti poole pöörduda ehk siis kiropraktiku.

käisin samuti hiljuti Tiit Ilvese juures. sama jama, mis eeskõnelejal. olen teinud harjutusi, mis ta näitas 6 õhtut, kuid valu seljas sama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käisin samuti hiljuti Tiit Ilvese juures. sama jama, mis eeskõnelejal. olen teinud harjutusi, mis ta näitas 6 õhtut, kuid valu seljas sama :D

Ma määrin 2x päevas veel hobusepalsamit. Valu on vähe järgi andnud, tõenäoliselt tänu palsamile ja tablettidele, mis põletiku vastu.

Samas netist olen leidnud, et ujumine aitab ka neid väikseid lihaseid järgi. Peab proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka. Nüüd pean koguaeg harjutusi tegema seljale ja venitama peale trenni. Ravisin tablettidega, mis hävitasid seda põletikku. Vahepeal selg ikka annab tunda, aga nüüd saan vähemalt korralikult trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka ujumas hakanud käima peale nende valude teket,aga paremaks pole siiani läinud.

Ja nagu ma aru saan siis TerrenCe,stainless,Bulletproof polegi te enam seljavaludest lõplikult lahti saanud ?

Reedel alles sain teada, milles asi on. Siiani olin ainult massasis käinud seljahädadega. Ei kujuta ette kui kaua aega läheb, et neid nõrgad väikesed lihased järgi treenida. Loodan, et 2-3 kuuga saan enam-vähem korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma määrin 2x päevas veel hobusepalsamit. Valu on vähe järgi andnud, tõenäoliselt tänu palsamile ja tablettidele, mis põletiku vastu.

Samas netist olen leidnud, et ujumine aitab ka neid väikseid lihaseid järgi. Peab proovima.

no peab kõik asjad järele proovima. seljavalu ei ole midagi meeldivat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka kunagi varases nooruses seljaga kogu aeg jama. Tegelesin kergejõustikuga (teivashüpe), lõpuks oli asi nii kaugel, et ei saanud enam käia isegi lamamise ajal olid tugevad valud. Käisin kiropraktiku juures vist oli 5 korda, peale seda läks olukord kõvasti paremaks, sain käia ja isegi joosta ilma valuta. Arst näitas veel ka harjutused mida pidi iga õhtu tegema. Neid tegin korralikult u kuu aega, hiljem jäid need järjest harvemaks, kuna valu kadus pea olematuks, kui vahel kergelt tunda andis, siis tegin jälle tihedamalt. Lõpuks hakkasin selga treenima ka jõusaalis ning praegu enam pole mingit muret!

Ühesõnaga seljalihased on liiga nõrgad treenige selg tugevaks ja valu kaob! Muidugi enne jõutõmbe treeningute alustamist peaks muude harjutustega enam-vähem korda saama, muidu teete asja hullemaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×