Jump to content
Chris_S

Toitumiskava tellimine!

Recommended Posts

Tere,

küsimus on selline, et kas oleks äkki targem Telliskivi tänavale kohale tulla (elan Tallinnas) ja näost-näkku toitumiskava tellida (saad pilgu peale heita ja parema ülevaate olukorrast) selle asemel et internetis see ankeet ära täita või ei ole mõtet sinna tulla kuna sealt ei saa toitumiskava tellida?

Ma oleks nõus kohe praegu ära tellima aga kuna tahaks parimat siis mõtlesin et küsin igaksjuhuks üle!

Ette tänades,

Kristjan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

küsimus on selline, et kas oleks äkki targem Telliskivi tänavale kohale tulla (elan Tallinnas) ja näost-näkku toitumiskava tellida (saad pilgu peale heita ja parema ülevaate olukorrast) selle asemel et internetis see ankeet ära täita või ei ole mõtet sinna tulla kuna sealt ei saa toitumiskava tellida?

Ma oleks nõus kohe praegu ära tellima aga kuna tahaks parimat siis mõtlesin et küsin igaksjuhuks üle!

Ette tänades,

Kristjan

Ei usu ,et need kavade koostajad seal poes on. Pigem mine mõnda jõusaali kohale ,kus nad tööl on .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei väga ei soovita tellida netis, ise tellisin ja toitumiskava oli 5 minutiga kohal.

Tundub et neil mingid standard kavad mida nad siis 500 eeku eest jagavad

Jah muidugi. Siis läks isegi pikalt. Praegu nii vägev süsteem siin üleval, et sel ajal kui inimene ankeeti täidab juba treener teiselpool vastavalt iga täidetud välja ajal juba koostab kava (nimelt kükitavad kõik treenerid pikisilmi oma arvutite taga kus iganes nad ei viibiks ja kui on mingid tähtsad toimetused ja kelluke taskus heliseb, et täidetakse ankeeti, siis kõik toimetused jäätekse loomulikult kus kurat). Ja kui alles hakkad vajutama peale ankeedi täitmist "kinnita ja mine maksma", siis juba sel ajal läheb kava teele kliendi poole. See kas mingeid kinnitusi pangast ja asjadest tuleb, pole siinkohal primaarne jne.

Ja et saadetakse standardkavad? See on alusetu süüdistus. Treenerite põhimõte ja ülim filosoofia on end mitte kunagi korrata! Ühele kleindile kapsas ja pirukas, teisele kliendile kartul ja heeringas, kolmandale aga hoopis hõrgutavad kavad nagu hai liha ja krabi säärekondid.

Treeningkavadega samamoodi. Ma ei usu et mõni treener nii madalale laskub, et soovitab peale Antsu ka Juhanil kükke teha! See oleks jama ja antud juhul Juhanile näkku sülitame ütleme nii!

Aga tagasiside on edasiviiv jõud. Täname.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

küsimus on selline, et kas oleks äkki targem Telliskivi tänavale kohale tulla (elan Tallinnas) ja näost-näkku toitumiskava tellida (saad pilgu peale heita ja parema ülevaate olukorrast) selle asemel et internetis see ankeet ära täita või ei ole mõtet sinna tulla kuna sealt ei saa toitumiskava tellida?

Ma oleks nõus kohe praegu ära tellima aga kuna tahaks parimat siis mõtlesin et küsin igaksjuhuks üle!

Ette tänades,

Kristjan

Eks näost näkku ja inimesega pidevalt suheldes ja kontakteerudes saab alati parema tulemuse. Iseasi, kas treenerid leiavad aega ja tahtmist eraldi kontorisse alati kohale tulla. Näiteks oleks Dorian Yatesil see päris tülikas ettevõtmine ;)

Aga alati saab ju eraldi seda treenerite käest üle küsida. Kontaktandmed ju kõigil olemas. :D Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väike inimene ei saa muuta Loodusseadusi ja kui te arvate, et olete igiliikuri leiutamise lähedal, siis arvake veel üks kord.... :D

Toitumiskava koostamisel ei ole vaja näha klienti näost näkku, sest energia jäävuse seadus kehtib kõikide jaoks ühtemoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tellisin toitumiskava, kirjutasin sinna ka et kodujuustu võib heaga välja jätta kuna mina seda süüa ei suuda,

aga siiski oli se kavasse sisse pandud.

Kulturist sööb seda, mis vajalik, mitte seda, mis maitseb. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma toitumiskava tellisin siis mulle tuli mingi nädalaga kohale . see muidugi argo poolt koostatud . ise ma ütleks ,et nad ise koostavad mitte ei jaga laiali , vähemalt argo puhul . kirjutasin talle ,et ei soovi tomatit , lisas asemele ntx paprika (maitseb mulle) kellaajaliselt väga hästi tehtud ja aitab ka väga hästi (:

Aga tõsi ta on kui tahad midagi saavutada siis sööd seda mis paremini aitab , mitte seda mis paremini maitseb .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×