Jump to content
VoodooMagic

Kellelt tellida toitumiskava?

Recommended Posts

Eesmärgiks muidugi kiire ja efektiivne kilode langus.

Keda soovitate, kes siin fitnessis kõige osavam oleks?

Fitnessis (kui silmas pidada spordiala) on kõige osavam kahtlemata Natalja. Kui treeneritest üldse, siis vali vastavalt oma maitsele, keegi neist ei jää hätta, arvan. :D Aga kiire ja efektiivne on suhteline ... Paar - kolm kilokest kuus on piisavalt efektiivne ja kiire? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidasin silmas fitness.ee keskonda. Pole maitset välja kujunenud kuna ei tunne treenereid ega nende tööd:)

Sooviks ikka vähemalt kolm, pigem 4 kg kuus.

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärgiks muidugi kiire ja efektiivne kilode langus.

Keda soovitate, kes siin fitnessis kõige osavam oleks?

Vanasti kirjutasin käsitsi, nüüd on abiks arvuti. Leian, et olen tunduvalt efektiivsemaks muutunud. Kas kõik on nõus? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee toitumiskava pakkuvad:

Argo Ader

Indrek Otsus

Marek Kalmus

Marek Morozov

Marko Tooming/Joker

Natalia Nazarenko-Kiivikas

Ott Kiivikas

Keda siis neist soovitate? :D

Lisaks efektiivsele kavalel hindaks ka seda, et teenusega kaasneb ikka ka piisav nõustamine ja personaalne lähenemine, mitte, et aitähh headaega...

Rotter miskipärast listis polegi.

Kas Antson ei tegele enam toitumiskavadega?

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen 2lt inimeselt tellinud. Esimesega ei jäänud rahule(nimesid ei nimeta ja põhjuseid ka mitte). Teise kava tellisin Marek Kalmuselt ja temaga igati rahul, peab tunnistama,et pole temaga küll kaua rääkinud, kuna mingit vajadust pole olnud. Igaljuhul alati sai telt kiirelt kõik vastused kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reklaami tegemata, kahel korral tellisin Otilt toitmiskava, ühel korral kui soovisin kaalu langetada, teisel korral jälle massi koguda, mõlemal korral töötas asi väga hästi. Seega soovitan Otilt, kui oma küsimsele mingit vastust ootasid!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reklaami tegemata, kahel korral tellisin Otilt toitmiskava, ühel korral kui soovisin kaalu langetada, teisel korral jälle massi koguda, mõlemal korral töötas asi väga hästi. Seega soovitan Otilt, kui oma küsimsele mingit vastust ootasid!!

Ja kuidas sa ise oma postitust nimetaks kui mitte reklaamiks, :D

Ja ega reklaamis midagi halba ole,eriti veel,kui teema-algataja ise seda teha palus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Argo Ader ja Marek Kalmus

Oled teistelt ka tellinud, et just neid esile tõstad?

Edit: täheviga

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh ega tegelt ei peagi just kõigiga võrdlema, piisab ka positiivsest kogemusest, kus inimene saavutas eesmärgi, mida läks otsima.

Praegu igatahes Kalmus juhib kahe positiivsega :D

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära telli ültse seda kava, suhteliselt tuulde lastud 500 eeku.

loe natuke teemakohast kirjandust ja tee ise se kava omale

ei ole midagi keerulist

Huvitav küll, olles ise regulaarselt trenninud aastast 1999, lugenud pidevalt erialast kirjandust, läbinud mitu treenerite koolitust, andnud trenne- ilma spetsialisti (andud juhul siis Fitness.ee webtreener Joker) koostatud toitumiskavata ei olnud mu vorm küll see, mis praegu, viimased 2,5 aastat. Toitumine on jõusaaliharrastaja A ja O, kel vähegi kõrgemad eesmägid (ehk tõesti nähtavad muuused- loomulikult ei pea kava tellimiseks kohe kulturistiks hakkama ja lavale minema), see kasutagi vähemalt algul spetsialisti abi, et end kiiremini nö õigele teele juhtida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tellisin omale toitumiskava, minu jaoks täielik pettumus

Olen täiesti kindel et saadetakse mingeid eelnevalt valmis kirjutatud standard kavasi, kuna peale tellimist oli kava viie minutiga kohal

sellise ajaga ei ole võimalik seda valmis kirjutada.

märkisin sinna ka seda et kodujuustu ma ei söö, aga siiski oli see menüüsse sisse pandud.

toitumiskava on kindlasti väga asjalik asi, aga netist tellides on se küll kellegile liiga lihtne raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tellisin omale toitumiskava, minu jaoks täielik pettumus

Olen täiesti kindel et saadetakse mingeid eelnevalt valmis kirjutatud standard kavasi, kuna peale tellimist oli kava viie minutiga kohal

sellise ajaga ei ole võimalik seda valmis kirjutada.

märkisin sinna ka seda et kodujuustu ma ei söö, aga siiski oli see menüüsse sisse pandud.

toitumiskava on kindlasti väga asjalik asi, aga netist tellides on se küll kellegile liiga lihtne raha.

Telli sealt siis toitumiskava:

http://www.vomax.ee/?head=2&pageid=50&...nguage=estonian

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tellisin omale toitumiskava, minu jaoks täielik pettumus

Olen täiesti kindel et saadetakse mingeid eelnevalt valmis kirjutatud standard kavasi, kuna peale tellimist oli kava viie minutiga kohal

sellise ajaga ei ole võimalik seda valmis kirjutada.

märkisin sinna ka seda et kodujuustu ma ei söö, aga siiski oli see menüüsse sisse pandud.

toitumiskava on kindlasti väga asjalik asi, aga netist tellides on se küll kellegile liiga lihtne raha.

V6ta oma toitumiskava ja mine t6esti VO max i...

Seal on Toitumisalane nõustamine EEK/tund 300.- . Kui sul on karkass olemas, siis tunni aja jooksul saad kyll piisavalt infi v2lja pressitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tellisin omale toitumiskava, minu jaoks täielik pettumus

Olen täiesti kindel et saadetakse mingeid eelnevalt valmis kirjutatud standard kavasi, kuna peale tellimist oli kava viie minutiga kohal

sellise ajaga ei ole võimalik seda valmis kirjutada.

märkisin sinna ka seda et kodujuustu ma ei söö, aga siiski oli see menüüsse sisse pandud.

toitumiskava on kindlasti väga asjalik asi, aga netist tellides on se küll kellegile liiga lihtne raha.

Kui ei sobi, tuleb suu lahti teha ja anda vastavat tagasisidet- selle eest ei pea ju uuesti maksma. See ongi elementaarne, et räägid treenerile, kuidas kava mõjub, ei mõju, ei meeldi jne. See on osa pakutavast teenusest.

Standard kava ei ole olemas, nagu pole olemas ka ühesuguseid inimesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahmimise ja süüdistamistega ei jõua küll kuhugi. Astudes jõusaali uksest sisse võiks tekkida inimestel juba mingigi aukoodeks või austus teise rauaväänaja vastu. Vahest jääb küll mulje, et see ala on täis madalalaubalisi ja kitsarinnalisi tegelinskeid.

Staažikamate kulturistide seas kohtab seda harvem - on küll tögamisi ja värke vahest, aga üldkokkuvõttes saavad kõik omavahel läbi ja aidatakse teineteist jne. Nii palju siis "täiuslikust maailmast".

Kavad ongi ju üldjuhul standartsed. Erinevad nad rohkem ehk treeneri valikust, sest eks igalühel ole natuke oma ülesehitus ja lähenemine. Kavad mis koostatakse võivad küll kohe tööle hakata, aga on täiesti normaalne ju et see eeldab natuke tagasisidet ja enda jälgimist.

Panna täpne kava paika, mis toimib 100%-lt kohe? See ei ole ju nii lihtne (muidugi võib alati kivipalluri või kiviraiduri loogikaga - ükskõik mis hinnaga)Vaadake kasvõi võistlusi - mehed/naised tegelevad endaga 24h ja 7 päeva nädalas, karm võistlusteks valmistumine kestab mitu-mitu kuud ja ikka pannakse vahest asjadega mööda. Ei räägi siin ainult Eesti võistlustest. Ka kõige kõrgemal tasemel Mr.O võistlustel. Eks üks asi on võistlusvorm ja teine asi lihtsalt heas vormis olla, aga järjest rohkem ja rohkem ollakse heas vormis ka hooajaväliselt ja see tuleb jällegi kogemustega ja enda jälgimisega ja just enda jaoks asjade paikapanemisega.

Muidugi on arusaadav, et kui inimene käib juba raha välja, siis on tal õigus saada üleöö Mr.Olympiaks või 130kg pealt nädalaga 80kg ja kui seda ei juhtu siis on kõik rumalad ja ebakompetentsed jne.

Endal on mul näiteks kogemus ka treeneriga, kes tegeleb klientidega kõige kõrgemal tasemel ja ka tema ei suuda mul asju 100% paika panna vaid käib pidev koostöö ja korrigeerimine.

Ei ole suunatud see jutt kellegile personaalselt, aga ehk mõni, kellel plaan kavasid tellida, pole asjadele varem sellise nurga all mõelnud ja edaspidi on nii vähem arusaamatusi.

Edu Sõbrad ja head Sõbrapäeva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tellisin omale toitumiskava, minu jaoks täielik pettumus

Olen täiesti kindel et saadetakse mingeid eelnevalt valmis kirjutatud standard kavasi, kuna peale tellimist oli kava viie minutiga kohal

sellise ajaga ei ole võimalik seda valmis kirjutada.

märkisin sinna ka seda et kodujuustu ma ei söö, aga siiski oli see menüüsse sisse pandud.

toitumiskava on kindlasti väga asjalik asi, aga netist tellides on se küll kellegile liiga lihtne raha.

See on rusikareegel, et k6ik teised elavad marjamaal, mina aga karjamaal. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Villu, kellelt sa siis kava tellisid?

Ühest küljest eks see copy paste ilmselt olegi, excelis näiteks saab ju valemid sisestada ja arvutab ise välja mitu grammi mida süüa lähtuvalt kehakaalust jne.

Teisest küljest võiks nii palju ikka vaeva näha et tellija soovid läbi lugeda :D

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärgiks muidugi kiire ja efektiivne kilode langus.

Keda soovitate, kes siin fitness.ee -s kõige osavam oleks?

MINA soovitan JOKERI ...

kuna 5 kuuga kukkus kaalu alla 20 kilo , siis meeletu määr , ja cm on kadunud oioi kui palju mu ümber ;)

nii et , Jokeri tegema on küll super :(

soovitan soojalt :lol:

peale selle Joker aitab ka muis küsimutes kui on vaja :D

tänan joker et tegid minust ilusa ;)

post-2073-1248712972_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolt pluss Kalmusele. Kui on tõsi taga ja oled nõus tubli töö endaga ära tegema, siis on Marekiga koostöö lausa suurepärane. Lisaks kõigele muule on ta ka alati nõuga abiks ja suhtlus temaga kiire ja informatiivne. Lisaks mainin veel, et toitumiskava ei ole üksluine, nagu ta tavaliselt kipub olema ja see on juba omaette üks suur pluss.

Ja kui nüüd tuleb küsimus, et kas olen kelleltki teiselt ka tellinud, siis "jah olen küll, aga ei kommenteeri siin seda rohkem".

Kiirelt ei saa midagi, effektiivselt aga küll. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×