Jump to content
Kask

Kodutehtud poksikott

Recommended Posts

Tervist , selline küsimus siis , et tahan endale suveks teha poksikotti mida saab hoida õues iga ilmaga ja mis püsiks koos ka tükk aega .

Oskab keegi nõu anda millest teha ja mis sinna sisse panna?

Et soov oleks lihtsate vahenditega teha seda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi kõvem kott ja liiva või midagi muud täis toppida,Mul endal maal oli selline lai puuplank mis oli nii pool meetrit maa sees ning umbes enda pikkune.Kerisin paksu kõie ümber plangu ja hakkan peksma. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maal, kooli ajal sai tehtud suhkrukotist ja paksult kaltse täis toppides. Kõiega otsast kinni ja üles riputada. Kõlbas väga hästi, ta oli mul ka õues, mis tähendas seda, et see kott muutus väga kergesti rabedaks ja kulus lihtsalt ära või kukkus lihtsalt alla. Siis tõmbasin lihtsalt teise suhkrukoti ümber ja läks uuesti üles. Ajapikku laguneb ta kindlasti ära. Sai ikka mitu korda ära vahetatud ja uus tehtud.

Huvitav oli see, et kui vihma käes märjaks läks, muutus väga raskeks, mis oligi hea vaheldus kergema ja kuiva vastu.

Talvel oli see oht, et jäätus ära, kuid ka siis sai pekstud, lihtsalt midagi paksemat kätte, kuid väga tugevaid lööke lüüa siiski ei saanud.

Alguses tegemine oli raske, aga ajapikku iga uue tegemine läks aina lihtsmaks ja tegin väga väikese vaevaga.

Liiva kotti kindlasti mitte panna, lööd oma käed lihtsalt ära. Teine võimalus oleks saepuru panna, aga see ei ole nii hea. Kaltsuga on ikka kõige parem.

Muudetud kasutaja joey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu kunagine tuttav tegi vanast ziguli (vist oli) õhukummist. lõikas õhukummi pooleks, panin vanu kaltse ja natuke liiva sisse, sidus otstest kinni ja valmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi oli selline variant, et ümber puu oli vana poroloonmadrats mitu korda ümber keeratud (a'la makiwara tüüpi). Seda sai hästi nüpeldada, kuid mitte oskamise tagajärjel jäid randmed kiirelt valusaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×