Jump to content
sepik

Soov saleneda

Recommended Posts

Äkki keegi oskab aidata, kuidas oleks kõige tervislikum ja parem kaalu langetada.

umb 185 cm

105 kg

17 a

Sporti teen üsna tihedalt, 2 korda nädalas aeroobne nagu korvpall ja võrkpall, 2 korda nädalas spetsiifilisem kergejõustiku trenn, kus rõhk plahvatuslikule jõule ja siis 2 korda nädalas kehalise kasvatuse tund (korvpall ja kerge jõusaal üldjuhul).

Iseenesest olen ma oma kaalu kohta heas vormis (tulemuste poolest) pole jooksudes viimaste hulgas , vastupidavusel nt pallimängus olen heal kohal ja hüppevõime on ka hea. Suur probleem on siiski see, et ausaltöeldes olen ma paks. Ja tahaks oma keha vormi saada ja kaalu langetada (ei tea, kas 90 kg on väga utoopiline). Toitumine on vast lõviprobleem, sest tänu tihedale päevagraafikule söön, kuna jõuan ja seda, mida kätte saan. Lõuna vast kõige korrapärasem, koolis praad või supp ja magustoit.

Paluks siis asjatundjate nõuandeid.

Tänan !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja tahaks oma keha vormi saada ja kaalu langetada (ei tea, kas 90 kg on väga utoopiline). Toitumine on vast lõviprobleem, sest tänu tihedale päevagraafikule söön, kuna jõuan ja seda, mida kätte saan. Lõuna vast kõige korrapärasem, koolis praad või supp ja magustoit.

Paluks siis asjatundjate nõuandeid.

Tänan !

No sa saad ju ise asjast väga õigesti aru.

Ega kui söömist korda ei saa,kaal langema ei hakka.Maha sa kaalu joosta ei jõua,ära mitte unistagi.

Kaalu alandatakse köögis.

90kg ei ole utoopiline,iseasi,kas too kaalunumber kõige õigem näitaja on,pigem vast rasvaprotsent.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kunagi (kusjuures olin siis umbes 17-18 vana) jooksnud kaalu maha tublisti, 4-5 kuu jooksul kuskil 35kg (113->78). Seejuures jälgimata mida söön. Keskmiselt tuli ülepäeva 8km jooksu. Asja juures oli jama see, et kuna baastõdesi paigas polnud ja toitumine oli kaos, siis hävitasin megalt lihast ja lisaks peale jooksmise ärajätmist sügisel tulid kilod mühinaga tagasi, kuskil 2-3a pärast olin raskem kui ennem.

Seega soovitaks ikkagi panna paika toitumine ja võtta maha rahulikult ja teha sellest elustiil, muidu asja ei saa pikas perspektiivis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Sama siin, soovi korral on pakkuda toitumiskava mis on koostatud järgmiste parameetrite alusel:

Pikkus siis 174cm ja kehakaal 77 kilo.

Meesterahvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

90kg pole mingil juhul utoopiline, ise kaalusin aasta tagasi 103kg.

Nüüd stabiilselt juba 6 kuud 80-82.

Pöörasin hästi suurt tähelepanu mida ja kui palju söön. Ning lisaks jooksmine ja saavutasingi oma eesmärgi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina vaataksin väga hea meelega neid toitumiskavasid, palun saatke kõik mulle ka:

jorgen [ät] elustreening.ee

(lisaks soovitan, et ärge kirjutage oma mailiaadresse avalikult foorumis välja - spämmibotid "skännivad" siukseid kohti läbi, et leida aadresse, kuhu saata oma kerge rahateenimise ja peenisepikendamise teemalisi reklaame ja neid ei vaja ju keegi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina vaataksin väga hea meelega neid toitumiskavasid, palun saatke kõik mulle ka:

jorgen [ät] elustreening.ee

(lisaks soovitan, et ärge kirjutage oma mailiaadresse avalikult foorumis välja - spämmibotid "skännivad" siukseid kohti läbi, et leida aadresse, kuhu saata oma kerge rahateenimise ja peenisepikendamise teemalisi reklaame ja neid ei vaja ju keegi:)

H: vorsti-

L: või-

Õ: leib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvi korral võin saata toitumiskava, mis tehtud 181cm pikkusele mehel kehakaalu kusagil 107 kg.

Oleks väga tänulik kui viitsiksid selle kava mulle ka saata ;)

aca001@windowslive.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks väga tänulik kui viitsiksid selle kava mulle ka saata ;)

aca001@windowslive.com

ERITI HEA !

Saage aru, toitumiskava tehakse isiklikke asju arvestades(rasva%, eluviisi aktiivsus, kuidas süüa tahad jne...)

Ma võin enda toitumiskava ka siia üles panna, kui ma ei usu, et te sellest palju abi saate, pigem tehke põhitõed selgeks ja uskuge, et need toimivad ja rakendage neid, siis saab kõik korda ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ERITI HEA !

Saage aru, toitumiskava tehakse isiklikke asju arvestades(rasva%, eluviisi aktiivsus, kuidas süüa tahad jne...)

Ma võin enda toitumiskava ka siia üles panna, kui ma ei usu, et te sellest palju abi saate, pigem tehke põhitõed selgeks ja uskuge, et need toimivad ja rakendage neid, siis saab kõik korda ! :D

Olen kursis küll, et see kava koostatakse isiklike andmete järgi. Rasva protsenti ma küll ei tea, aga pikkus ja kaal on samast suurusjärgust.

Seega ma arvan, et see kava kahjuks küll ei tule. Põhitõdede kohta nii palju siis, et olen seda foorumit jälginud küll ja küll ning olen targemaks ka saanud, aga tahaks toitumiskavaga ka tutvuda ja näha, mida see endast kujutab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×