Jump to content
Markus17

Ei söö hommikuti midagi.

Recommended Posts

Ma tean et see on vale , mida ma sööma peaks ?

Põen kehakaalu pärast , üritan niivähe päevajooksul süüa kui võimalik. Aktiivset tegevust siin ei ole ( elan teatud kohas )

Suvest hakkan UUESTI jõusaalis käima. Äkki oskab keegi öelda mida hommikul süüa ning kehakaalu ei tõstaks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuust / kohupiim .

Üldiselt vaatad midagi valgurikast, madala kalorsusega.

Ja tegelikult võid julgelt süüa ka putru / muna jne...

Hommikul söömine sind küll paksuks ei tee, pigem teeb su paksuks hommikul mitte söömine.

Edu!

Muudetud kasutaja Kevin de puta madre poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok
Kodujuust / kohupiim .

Üldiselt vaatad midagi valgurikast, madala kalorsusega.

Hommikul madala kalorsusega? Hommikul peaks just hulgaliselt süsivesikuid saama, õhtuti vähem.

Kui hommikul vähe saad siis võib see tunda enda ülejäänud päeva energias.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi enda päevane kalorikulu umbkaudu välja arvutada(siin tööriistade all kasulikku stuffi), söö normaalselt päevas jaotatuna oma toit. Nati defitsiiti kalorite arvelt koos aeroobse trenniga, kui tahad kaalus alla võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumiselt olen ükskõikne.

Söön millal aega on / tahan.

Eile näiteks praktiliselt ei söönud midagi ,õhtul ainult 2 võileiba- 2 tassi kohvi päeva peale kokku.

Täna 2 praadi ja kõik. Olen viimased 5 aastat oma elust olnud ülekaaluline , nüüd olen vaikselt alla hakanud võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean et see on vale , mida ma sööma peaks ?

Põen kehakaalu pärast , üritan niivähe päevajooksul süüa kui võimalik. Aktiivset tegevust siin ei ole ( elan teatud kohas )

Suvest hakkan UUESTI jõusaalis käima. Äkki oskab keegi öelda mida hommikul süüa ning kehakaalu ei tõstaks ?

Pead kõigepealt oma suhtumist muutma :D. Siin foorumites on väga palju asjalikke teemasid tervisliku toitumise kohta ja saad ju ka vajadusel toitumiskava tellida. Selline jutt, et ennast liigutada pole võimalik, pane küll suhu tagasi- ega jõusaal pole ainus võimalus treenimiseks. Pikad jalutuskäigud, kepikõnd või kodus harjutuste tegemine ei vaja ju spordiklubii ja sinna ei kulu ka raha. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean et see on vale , mida ma sööma peaks ?

Põen kehakaalu pärast , üritan niivähe päevajooksul süüa kui võimalik. Aktiivset tegevust siin ei ole ( elan teatud kohas )

Suvest hakkan UUESTI jõusaalis käima. Äkki oskab keegi öelda mida hommikul süüa ning kehakaalu ei tõstaks ?

kõlab nagu vana nali, kus juku pani seinale kirja HOMME HAKKAN ÕPPIMA. Nii siis iga päev luges, et homme hakkan õppima... ja homme hakkan õppima.

ise söön hommikuti müslit ja kohupiima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna mulle hommikuti midagi tahket alla ei lähe teen endale blenderis joodavat sodi - 400ml piima+1banaan+Hera80 valgupulber+külmutatud astelpaju. Väga lux

Hommikul 30gr vadak+60gr süsivesikuid olen ka ise hommikuti teinud söögi asemel, see on hea laisa inimese hommikusöök minuarvates, parem kui et mitte midagi süies kirielt tööle tormata. Soovitaks ka ise sedalaadi varuvariant hommikuks muretseda omale.

Hommikul söömise võiks harjutada rutiiniks omale.

Miks alles suvel trenni tegema hakkad? Võid ka praegu miskit kodus juba treenida ju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul madala kalorsusega? Hommikul peaks just hulgaliselt süsivesikuid saama, õhtuti vähem.

Kui hommikul vähe saad siis võib see tunda enda ülejäänud päeva energias.

Ja milleks on vaja hommikul hulgaliselt süsivesikuid?

Mis ülejäänud päeva energia?

Kui pead silmas enerdiaallikat,siis hommikul sobivad rasvad hoopis paremini energiaallikaks.

Või üritad niigi ülekaalulist inimest surnuks nuumata süsivesikutega?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumiselt olen ükskõikne.

Söön millal aega on / tahan.

Eile näiteks praktiliselt ei söönud midagi ,õhtul ainult 2 võileiba- 2 tassi kohvi päeva peale kokku.

Täna 2 praadi ja kõik. Olen viimased 5 aastat oma elust olnud ülekaaluline , nüüd olen vaikselt alla hakanud võtma.

Selline näljutamine on ka üks põhjustest miks inimesed rasvuvad. Rasv talletab kõige paremini toitaineid ja sellepärast hakkab keha ka rasvuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline näljutamine on ka üks põhjustest miks inimesed rasvuvad. Rasv talletab kõige paremini toitaineid ja sellepärast hakkab keha ka rasvuma.

Rasv talletab kõige paremini toitaineid????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja milleks on vaja hommikul hulgaliselt süsivesikuid?

Mis ülejäänud päeva energia?

Kui pead silmas enerdiaallikat,siis hommikul sobivad rasvad hoopis paremini energiaallikaks.

Või üritad niigi ülekaalulist inimest surnuks nuumata süsivesikutega?

Miks rasvad paremini energiaallikaks sobivad hommikuti? Sooviks head põhjendust.

Enamus toitumiseksperte soovitavad süüa hommikuti kergestiseeditavat toitu ja rasvane praad sinna alla ei kuulu.Samuti oleks hea saada hea ports kiudaineid, et seedimine tööle hakkaks peale öist paastu ning süsivesikuid, et insuliin suruks alla kortisooli.Selleks otstarbeks on puder just sobiv toit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks rasvad paremini energiaallikaks sobivad hommikuti? Sooviks head põhjendust.

Enamus toitumiseksperte soovitavad süüa hommikuti kergestiseeditavat toitu ja rasvane praad sinna alla ei kuulu.Samuti oleks hea saada hea ports kiudaineid, et seedimine tööle hakkaks peale öist paastu ning süsivesikuid, et insuliin suruks alla kortisooli.Selleks otstarbeks on puder just sobiv toit.

Aga palun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks rasvad paremini energiaallikaks sobivad hommikuti? Sooviks head põhjendust.

Enamus toitumiseksperte soovitavad süüa hommikuti kergestiseeditavat toitu ja rasvane praad sinna alla ei kuulu.Samuti oleks hea saada hea ports kiudaineid, et seedimine tööle hakkaks peale öist paastu ning süsivesikuid, et insuliin suruks alla kortisooli.Selleks otstarbeks on puder just sobiv toit.

Kiudainetega ei tasu samuti üle pingutada, sest nende ületarvitamine viib organismist mineraalained välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga palun.

Ja nüüd kõik tsiteerivad seda ühte Fred Antsoni artiklit.Nagu mingi kultus oleks alguse saanud peale seda, kui see artikkel siin ilmus.

Kiudainetega ei tasu samuti üle pingutada, sest nende ületarvitamine viib organismist mineraalained välja.

Ma kahtlen, et keskmise eestlase menüü puhul sellist ohtu oleks.Pigem vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga, mida ma siis hommikuti süüa võiks? Mingit sooja toitu pole aega teha. Siiamaan olen 2 singi võileiba söönud ja kõik(vahel jäävad needki ära). Võibolla peaks ostma mignit sheiki vms, mida võiks siis söögi asemel juua(kui, siis mida?). Blendris mingi mixi tegemine tundub huvitav!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga, mida ma siis hommikuti süüa võiks? Mingit sooja toitu pole aega teha. Siiamaan olen 2 singi võileiba söönud ja kõik(vahel jäävad needki ära). Võibolla peaks ostma mignit sheiki vms, mida võiks siis söögi asemel juua(kui, siis mida?). Blendris mingi mixi tegemine tundub huvitav!

Jogurt + müsli on hea variant - eriti neile kel hommikul isu väga pole..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga, mida ma siis hommikuti süüa võiks? Mingit sooja toitu pole aega teha. Siiamaan olen 2 singi võileiba söönud ja kõik(vahel jäävad needki ära). Võibolla peaks ostma mignit sheiki vms, mida võiks siis söögi asemel juua(kui, siis mida?). Blendris mingi mixi tegemine tundub huvitav!

Blender on superhea leiutis ;) Võid sinna kokku mixida igasuguseid puuvilju, marju, köögivilju vastavalt maitsele. Lisa näiteks jogurtit või piima, pähkleid ja seemneid, ka kaerahelbeid. Saad kiire, maitsva ja toitva hommikusöögi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nüüd kõik tsiteerivad seda ühte Fred Antsoni artiklit.Nagu mingi kultus oleks alguse saanud peale seda, kui see artikkel siin ilmus.

Ja mis selles artiklis vale on? Kõik ilusti ja lihtsalt lahti seletatud isegi neile, kes muidu trennis olid, kui koolis pidi õppima. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jogurt + müsli on hea variant - eriti neile kel hommikul isu väga pole..

Võib-olla on asi ainult minus , aga mina neid omavahel küll ei kombineeriks. Liiga palju süsivesikuid pole ka hea ;) Pigem siis võib-olla müsli keefiriga , kui müslit süüa tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×