Jump to content
Infinity

Hommikusest toidust

Recommended Posts

pole võimalik vähesest süsikast hommikul paksuks minna? ju siis ma olen imeloom. viil leiba ja jogurt (loomulikult oli ka valku / rasva toidu juures) hommikul mõjus mu rasvale positiivselt. 2 kuuga läks rasva% 11 pealt 14 peale.

Rohkem ei söönudki päeva jooksul, et see % su jutu järgi kohe kindlasti hommikusöögist suurenes? Viil leiba, jogurt- sellise söögiga sureks pigem nälga ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on kõik OK. Kõik uuringud magamise kestuse kohta on suhteliselt ebatäpsed nii, et parim on kuulata oma keha.

Dr Kross-Paju ytles v2lja sellise numbri nagu 7,5 h magamist, alla selle hakkab varem v6i hiljem tunda andma.

Proovige toitumisele rohkem fysioloogilist, kui biokeemilist l2henemist.

Te olete kogu seda kompotti oksendamiseni lihtsustanud ja siis kipute minema yhest 22rmusest teise.

Yks kindel n6uanne...Yle ei maksa syya ei sysivesikuid, rasvu ega ka valke :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkem ei söönudki päeva jooksul, et see % su jutu järgi kohe kindlasti hommikusöögist suurenes? Viil leiba, jogurt- sellise söögiga sureks pigem nälga ju...

sõin ikka muud toidukorrad kah. käin iga kuu kaliibriga hobikorras mõõtmas, nii saab katsetada lahedalt erinevaid asju. mulle mõjus suht süütu kogus kiirete süsivesikute (hommikul jogurt+leib, lõunal juurde 2 viilu täisteraleiba (see siis tavatoidule juurde, mida hoian esimeses pooles muidu suht süsikavaba)) lisamist rasvale igatahes postitiivselt. nüüd ära jättes mõttetud süsikad on alla 10%, st iga kuu stabiilselt vähenud ja samas iga kuu ca 200 - 300 grammi lihast juurde tulnud. trennipäeval söön 4 korda, muidu 2 korda.

Muudetud kasutaja jaaniuss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sõin ikka muud toidukorrad kah. käin iga kuu kaliibriga hobikorras mõõtmas, nii saab katsetada lahedalt erinevaid asju. mulle mõjus suht süütu kogus kiirete süsivesikute (hommikul jogurt+leib, lõunal juurde 2 viilu täisteraleiba (see siis tavatoidule juurde, mida hoian esimeses pooles muidu suht süsikavaba)) lisamist rasvale igatahes postitiivselt. nüüd ära jättes mõttetud süsikad on alla 10%, st iga kuu stabiilselt vähenud ja samas iga kuu ca 200 - 300 grammi lihast juurde tulnud. trennipäeval söön 4 korda, muidu 2 korda.

Päevadel, kui trenni ei tee sööd 2x päevas? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna siin kasutati väljendit tibi ajakiri siis toon välja ühe 100 kilose mehe dieedi päeva ajakirjast muscle fitness (see on tõsiselt võetavam): :) kuna seal on märgitud terve nädala kava siis ma teen ainult ühe tüüpilise trenni päeva:

kl 7.00-7.45

must kohv (valikuline)

pool annust (10g) vadaku valku veega segatult

KARDIO trenn (tühja kõhuga)

1.TOIDUKORD: 8.00

4munavalget pluss 2 tervet muna

viilu väherasvase juustuga

1 täisterajahust saiake

1 spl pähklivõid

2.TOIDUKORD 10.30

2 annust(40g) veega segatud vadaku valku

1 klaasist kaerehelveste puder (1 klaas kuiv ainena)

3. TOIDUKORD 13.00

225g loomahakkliha (rasvavaba)

2viilu täisterajahust leiba

200g lillkapsast

4.TOIDUKORD 16.00

225g väherasvast kodujuustu

6 tervislikku küpsist

pool avakaadot

5. TOIDUKORD 17.30

......enne trenni.......

1 annus (20g) veega segatud vadaku valku

1 keskmine banaan

jõutreening mitte kauem kui 75min

6 TOIDUKORD 18.30-8.45

........pärast trenni.........

2 annust (40g) veega segatud vadaku valku

3 viilu saia

2spl moosi

7.TOIDUKORD 19.30

250g lõhet

1 keskmine bataat

200g viilutatud suvikõrvitsat

8.TOIDUKORD 22.00

2 annust (40g) veega segatud kaseiin valku

enne magamaminekut 10g arginiini toidulisandit

tahtsingi nüüd selle pudru kohta küsida et kui hommikul putru süüa siis trenn tuleb siin kavas alles õhtul.(minul samuti reaaalses elus) kas see tähendab et võiks selle putru sisaldava toidukorra treeningule lähemale tuua nii et on söögikord ja siis paari tunni jooksul treening? küsimus on suunatud Otterile aga ka muud kommentaarid on teretulnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et maks ei peaks hakkama tegelema glükoneogeneesiga (aminohapetest, glütseroolist jm-st veresuhkru tootmine), mis on raske ja kulukas protsess (maksa jaoks).

Paljude jaoks on see selge rõõm et glükoneogenees energiat laristab. Saavad ometi lõpuks 6-päki alumisi pulki ka peeglist näha.

Aga... kas Zilmeri õpik räägib midagi kortisooli rollist glükoneogeneesis ? Kui ei siis on vist kõik ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna siin kasutati väljendit tibi ajakiri siis toon välja ühe 100 kilose mehe dieedi päeva ajakirjast muscle fitness (see on tõsiselt võetavam): :) kuna seal on märgitud terve nädala kava siis ma teen ainult ühe tüüpilise trenni päeva:

kl 7.00-7.45

must kohv (valikuline)

pool annust (10g) vadaku valku veega segatult

KARDIO trenn (tühja kõhuga)

[[/quotse]

vahest siin on süsikaterikkama hommikutoidu põhjus siin toitumisõpetuses? Ja tõesti rOtteril on selle siuhtes õigus, et kui muidu sööd normaalselt ja hommikul liigselt süsikaid, siis ei kipu rasv kaduma. vähendasin neid enda hommikusüügis ja rasv väheneb, vähemasti peegel tundub seda kinnitavat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[[/quotse]

vahest siin on süsikaterikkama hommikutoidu põhjus siin toitumisõpetuses? Ja tõesti rOtteril on selle siuhtes õigus, et kui muidu sööd normaalselt ja hommikul liigselt süsikaid, siis ei kipu rasv kaduma. vähendasin neid enda hommikusüügis ja rasv väheneb, vähemasti peegel tundub seda kinnitavat

ma ise ei ütleks et liiga palju süsikaid tarbin hommikul aga mu hommiku eine näeb välja selline, eks siis kritiseerige : 1 sibul tükeldatud kuubikuteks ja praetud/hautatud vähese õliga (lisan vett juurde et õli ei peaks palju lisama) siis sinna peale valan sahekrist muna segu( 1 terve muna ja 3 valget pluss 100ml vett ja 1 tl nisujahu) kõrvale teen salati: jääsalati lehti umbes 3 tk, 3 krabipulka, 1 spl külm pressitud linaseemne õli, vedelat suhkru asendajat 8 tilka (annab salatile hea meki) ja veel 1 spl rasvavaba salati kastet peale. söön selle omleti ja salati ning viimaks on 50g kuiv ainest tehtud puder (veega) mille söön lisaks. tass kohvi kaa peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
[[/quotse]

vahest siin on süsikaterikkama hommikutoidu põhjus siin toitumisõpetuses? Ja tõesti rOtteril on selle siuhtes õigus, et kui muidu sööd normaalselt ja hommikul liigselt süsikaid, siis ei kipu rasv kaduma. vähendasin neid enda hommikusüügis ja rasv väheneb, vähemasti peegel tundub seda kinnitavat

ma ise ei ütleks et liiga palju süsikaid tarbin hommikul aga mu hommiku eine näeb välja selline, eks siis kritiseerige : 1 sibul tükeldatud kuubikuteks ja praetud/hautatud vähese õliga (lisan vett juurde et õli ei peaks palju lisama) siis sinna peale valan sahekrist muna segu( 1 terve muna ja 3 valget pluss 100ml vett ja 1 tl nisujahu) kõrvale teen salati: jääsalati lehti umbes 3 tk, 3 krabipulka, 1 spl külm pressitud linaseemne õli, vedelat suhkru asendajat 8 tilka (annab salatile hea meki) ja veel 1 spl rasvavaba salati kastet peale. söön selle omleti ja salati ning viimaks on 50g kuiv ainest tehtud puder (veega) mille söön lisaks. tass kohvi kaa peale.

Praadimisel kasuta õli asemel loomarasva (v.a. juhul, kui sa praadimisel kookosõli kasutad); võta lihtsalt kaks-kolm tervet muna; 1tl pole palju, aga nisujahu siiski pole vaja - võta parem kaerahelbeid või veelgi parem - tatraputru; krabipulgad pole vast kah vajalikud; suhkruasendajat ära pane; rasvavaba salati kastmest suurt ei tea - ja kui ei tea, siis ka ei soovita.

Mis on see kuivaine? Eelpool nimetatud tatar on väga hea pudrumaterjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praadimisel kasuta õli asemel loomarasva (v.a. juhul, kui sa praadimisel kookosõli kasutad); võta lihtsalt kaks-kolm tervet muna; 1tl pole palju, aga nisujahu siiski pole vaja - võta parem kaerahelbeid või veelgi parem - tatraputru; krabipulgad pole vast kah vajalikud; suhkruasendajat ära pane; rasvavaba salati kastmest suurt ei tea - ja kui ei tea, siis ka ei soovita.

Mis on see kuivaine? Eelpool nimetatud tatar on väga hea pudrumaterjal.

Nii keeruline hommikusöök :)

Ma viskain lihtsalt munad , singi kaussi , sega ära ja pannile ning pärast juustu peale :) kiire ja hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii keeruline hommikusöök :)

Ma viskain lihtsalt munad , singi kaussi , sega ära ja pannile ning pärast juustu peale :) kiire ja hea :D

aa tänks et oma arvamust avaldasid. mul läks meelest ära üks tähtis punkt et panen samuti juustu omletile (juku juust) :P

muidu on jah natuke aega kulutav eine ja selle valmistamine kuid pärast on hea tunne , võtab pikaks ajaks kõhu täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu siin jalgratast leiutada. Maailma pikima elueaga inimesed on jaapanlased(Eeldan, et ka siis kõige tervemad). Ja siit omakorda eeldan, et just nende toitumisharjumised on kõikidest rahvastest kõike paremad ning nende toitumisharjumusi tuleks eeskujuks võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii keeruline hommikusöök :)

Ma viskain lihtsalt munad , singi kaussi , sega ära ja pannile ning pärast juustu peale :) kiire ja hea :D

Mis minu kirjeldatus keerulist on?

Koostis: 2-3 muna, loomarasv, tatrapuder. Kui õige pisut keerulisemaks minna, siis võiks juurde lisada veel nt kurgi ja tomati ning külmpressitud oliiviõli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis minu kirjeldatus keerulist on?

Koostis: 2-3 muna, loomarasv, tatrapuder. Kui õige pisut keerulisemaks minna, siis võiks juurde lisada veel nt kurgi ja tomati ning külmpressitud oliiviõli.

Ei see käis eelneva posti kohta :) see kus krabipulgad ja muud keerulised vigurid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem ikka putru süüa hommikul. No kurat ei ole mingit paremat asja hommikul. Kõht saab ka hästi täis

Ainult putru ? Ainult pudrust saaks ma kõhu vist hetkeks täis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem ikka putru süüa hommikul. No kurat ei ole mingit paremat asja hommikul. Kõht saab ka hästi täis

ma söön 4 muna ja 2 viilu ela täisterasaia. vabalt võiksin vahele jätta kella kümnese snäki, sest täiskõhutunne on ikka veel olemas. hommikusöök mul kell 7.30.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul läheb hommikul 75g müslit 2,5% piimaga, u 100g rosinatega kohupiima ja roheline tee meega.

paluks Rotteri arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tavaliselt söön paar muna ja paar leivaviilu kanasingiga ja kohvi piima suhkruga, täna asendasin munad pudruga ja palju rohkem energiat oli, samuti oli väsimustunne kadunud ja kõht püsis kauem täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×