Jump to content
tony

Sparta ja Revali surumisvõistluse tulemuse müstiline erinevus

Recommended Posts

Sparta ja Revali surumisvõistluse protokolle vaadates torkas mulle silma üks asi: Gunnar Kuusnõmm surus täpselt sama raskusega (67,5kg) esimesel võistlusel 49x, teisel aga 28x!!! Millest selline vahe? Kas reeglite erinevas tõlgendamises? Kuidas üldse suruti valdavalt- kas väga suure silla ja põrkega? Kohalkäinud äkki valgustavad mind...

Ja veel- kahjuks ei leidnud enam Kimberi võistluse tulemusi nende kodulehelt, aga minu mäletamist mööda surus Kristi Agan alias Jackie Pärnus vist üle 30x, Revalis aga vaid 22x. Jälle väga oluline vahe, mida ei saa vist kuidagi vormikõikumisega seletada :D Jackie, millest selline vahe tulemustes?

Muudetud kasutaja tony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu vähemus surus Kimberis 35kg 26 korda ja Revalis 37.5kg 22 korda. Nii et täitsa loogiline vahe. Ja pealegi, nädalaga saab väga edukalt vormist lahti... eriti kui naine olla :D

Jah, selline vahe täiesti normaalne, raskus ka erinev ju. Sorry, mäletasin lihtsalt su Kimberi klubi tulemust valesti ja kontrollida ka ei saanud enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sparta ja Revali surumisvõistluse protokolle vaadates torkas mulle silma üks asi: Gunnar Kuusnõmm surus täpselt sama raskusega (67,5kg) esimesel võistlusel 49x, teisel aga 28x!!! Millest selline vahe? Kas reeglite erinevas tõlgendamises? Kuidas üldse suruti valdavalt- kas väga suure silla ja põrkega? Kohalkäinud äkki valgustavad mind...

Ja veel- kahjuks ei leidnud enam Kimberi võistluse tulemusi nende kodulehelt, aga minu mäletamist mööda surus Kristi Agan alias Jackie Pärnus vist üle 30x, Revalis aga vaid 22x. Jälle väga oluline vahe, mida ei saa vist kuidagi vormikõikumisega seletada :D Jackie, millest selline vahe tulemustes?

Kui me nüüd isekeskis sellele vastust ei leia siis ei jää muud midagi üle kui Võsa Pets kutsuda kes selle "müsteeriumi" lahendaks. Jackiega on aga selge- lõpetas metaanikuuri ära ja jõunäitajad kohe kukkusid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suruti sillaga ja põrkega. Lihtsalt kohtunik oli suht karm ja kui tema arust vastu rind kang ei läinud siis kordust ka ära ei loetud. Sama asi oli käte lukustamisega üles surumisel. Paljudel jäeti mitmeid korduseid lugemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegutsedes mõlemal võistlustel kohtunikuna võin öelda järgmist:

Spartas jälgisime rohkem käte lukustamist (eeldades, et kui võib suruda põrkega, siis kang vastu rinda ikka lastakse).

Pärast Sparta võistlust sain tagasisidet, kus mulle öeldi, et paljudel võistlejatel ei puudutanud kang rinda.

Eks siis Revalis jälgisimegi seda ka rohkem.

Mis puudutab kangi vastu rinna laskmist, siis sportlase asi on kohtunikku veenda, et kang puutus rinna ära (mitte ei puudutanud õrnalt särki).

Selliseid "õhukatseid oli päris palju.

Sellepärast võisteldakse Soomes näiteks analoogilistel võistlustel palja ülakehaga, et puude oleks selgelt fikseeritud.

Käte lukustamine oli Revalis palju parem, kui Spartas (eks Sparta oli ka teatud kogemus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegutsedes mõlemal võistlustel kohtunikuna võin öelda järgmist:

Spartas jälgisime rohkem käte lukustamist (eeldades, et kui võib suruda põrkega, siis kang vastu rinda ikka lastakse).

Pärast Sparta võistlust sain tagasisidet, kus mulle öeldi, et paljudel võistlejatel ei puudutanud kang rinda.

Eks siis Revalis jälgisimegi seda ka rohkem.

Mis puudutab kangi vastu rinna laskmist, siis sportlase asi on kohtunikku veenda, et kang puutus rinna ära (mitte ei puudutanud õrnalt särki).

Selliseid "õhukatseid oli päris palju.

Sellepärast võisteldakse Soomes näiteks analoogilistel võistlustel palja ülakehaga, et puude oleks selgelt fikseeritud.

Käte lukustamine oli Revalis palju parem, kui Spartas (eks Sparta oli ka teatud kogemus).

Eks see lukustamine olenen ka treeningust. Mõni mees lihtsalt treenib nii , et lükkagi käsi päris sirgeks ja see saab harjumuseks :D Mõtled , et pead lükkama käed sirgeks , üks - kaks korda lükkad ja siis automaatselt juba jälle poolikud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×