Jump to content
Mcprophet

Vasak jalg

Recommended Posts

Teen kickboxi hobi korras ja oman sama muret mida tõenäoliselt paljud amatöörid: vasak jalg ei liigu absoluudselt. Olen siin proovinud hüpata paremal jalal ja samal ajal vasakut ette poole visata, aga ei tunne et see aitaks. Venitused ka väga ei aita. On kellegil paremaid tarkuseterasid poetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui löömisest rääkida, siis tuleb ikka sedasama lööki korrata ja korrata ja korrata. Paraneb kordinatsioon, jõud ja ka paine. Lisaks painutamine ei tee halba. Mingeid imenippe siin polegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on lihtsalt üks tõetera sees - kindlasti oled paremakäeline või siis vähemalt paremajalaline :D

Oled harjunud lihtsalt paremaga paremini tegema asju. Harjuta vasakujalaga rohkem, küll siis hakkab vasak sama hästi lööma, kui parem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui löömisest rääkida, siis tuleb ikka sedasama lööki korrata ja korrata ja korrata. Paraneb kordinatsioon, jõud ja ka paine. Lisaks painutamine ei tee halba. Mingeid imenippe siin polegi.

njaa... olen siin nüüd praktiseerinud vasakut, aga no ikka sitakott küll selle parema kõrval:D kuidagi nö. kabariite ei taju vasaku jalaga. ja kui vähe valesti kotti tabad, siis on ikka kisa suur:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njaa... olen siin nüüd praktiseerinud vasakut, aga no ikka sitakott küll selle parema kõrval:D kuidagi nö. kabariite ei taju vasaku jalaga. ja kui vähe valesti kotti tabad, siis on ikka kisa suur:D

Harjuta vasakut jalga rohkem koti peal, mul oli sama mure, kuid nüüd on mul vasak jalg tugevam natuken kui parem jalg :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njaa... olen siin nüüd praktiseerinud vasakut, aga no ikka sitakott küll selle parema kõrval:D kuidagi nö. kabariite ei taju vasaku jalaga. ja kui vähe valesti kotti tabad, siis on ikka kisa suur:D

Mul oli varem nii, et vasaku jalaga ei osanud palli üldse lüüa. Ja kuna parem jalg oli suht ###### omadega, valus oli lüüa, pidin ainult vasakuga lööma. Kuskil paar kuud lõin vasakuga. Nüüd parem korras ja kui väravamoment, siis pole mul vahet, kumma jalaga lüüa, kuna vasaku jala löök ka suht tugev.. Harjutamine teeb meistriks. See väide toimib 100%.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga hea kuulda! vaatab siis mis saab:)

Kus juures Mul on, et paremaga oskan ma põhiliselt ainult Kehasse jalaga lüüa ja Low-Kicke, aga paremaga saan kõike tehtud :lol:. On mingi Vahe kickboksil ja taipoksil peale selle ka et kickis ei kasutata põlvi ja küünarnukke?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus juures Mul on, et paremaga oskan ma põhiliselt ainult Kehasse jalaga lüüa ja Low-Kicke, aga paremaga saan kõike tehtud :lol:. On mingi Vahe kickboksil ja taipoksil peale selle ka et kickis ei kasutata põlvi ja küünarnukke?

ei tea küll et oleks. aga mul samamoodi see vasak hetkel Low, aga jah paremaga teen koti hetkeks liigend-noaks:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×