Jump to content
Guest monkeymon

ülekaalulisus nakkab nagu nohu!???

Recommended Posts

Guest monkeymon

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

t('_' t)

Muudetud kasutaja monkeymon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi nii idiootset on valus lugeda ja võimatu kommenteerida lihtsalt. Nii mõnus on olla edasi paks ja otsida idiootseid vabandusi selleks, selleasemel et ennast liigutada ja organism tervena hoida !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vat kui 'uvitav.

Ma tatsasin 38 aastat mööda ilma ringa räiges ülekaalus.No ei tuvastanud,et minu ümber oleks kaaskodanikud paisuma 'akanud.

Seevastu paari aasta eest,klassi kokkutulekul,juba ülekaalust vabanenuna,avastasin,et absoluutne enamus mu klassivendi on minust jämedamad ...

Imelik lugu kohe.

USA teadlased peaks seda fenomeni uurima 'akkama, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist p***a on võimatu kommenteerida ;)

Uuriti adenoviiruse k2itumist. Kas teie olete uurinud adenoviiruse k2itumist, et v2ita selle totaalset paikapidamatust :D

Kleebin teile meeldetuletuseks

adenoviirus mitmesse organisse ja kudedesse – maksa, neeru, ajju ja rasvkoesse. "Rasvkoesse sisenemisel hakkab viirus paljunema, tehes endast uusi koopiaid, ning selle käigus suurendab see uusi rasvarakke," ütleb uurimisrühma juht. See võivatki seletada, miks rasvkude laieneb ning miks inimesed adenoviirusega nakatudes paksuks lähevad.

Kas siin on tegemist liialdamisega? Otse loomulikult ja p6hjust ei vaja ka kaugelt otsida...raha j2lle raha. Vaktsiin!!!

Panen yhe lingi...kus on ka "teadust" tehtud. ..no on ikka teadus, kuid prygikasti materjal see ka pole.

Kah teadus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuriti adenoviiruse k2itumist. Kas teie olete uurinud adenoviiruse k2itumist, et v2ita selle totaalset paikapidamatust :D

Kleebin teile meeldetuletuseks

adenoviirus mitmesse organisse ja kudedesse – maksa, neeru, ajju ja rasvkoesse. "Rasvkoesse sisenemisel hakkab viirus paljunema, tehes endast uusi koopiaid, ning selle käigus suurendab see uusi rasvarakke," ütleb uurimisrühma juht. See võivatki seletada, miks rasvkude laieneb ning miks inimesed adenoviirusega nakatudes paksuks lähevad.

Kas siin on tegemist liialdamisega? Otse loomulikult ja p6hjust ei vaja ka kaugelt otsida...raha j2lle raha. Vaktsiin!!!

Panen yhe lingi...kus on ka "teadust" tehtud. ..no on ikka teadus, kuid prygikasti materjal see ka pole.

Kah teadus...

500 aastat tagasi teadsid ka kõik inimesed, et Päike tiirleb ümber Maa, kes vastupidi arvasid, saadeti tuleriidale, ... nüüd on õnneks vastupidi. ;) kuigi aknast välja vaadates, tundub, et .... ju on mul maja vale koha peal.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
500 aastat tagasi teadsid ka kõik inimesed, et Päike tiirleb ümber Maa, kes vastupidi arvasid, saadeti tuleriidale, ... nüüd on õnneks vastupidi. :D kuigi aknast välja vaadates, tundub, et .... ju on mul maja vale koha peal.

Vastupidi? ...et siis tuleriidale l2hevad need, kes jutlustavad kolme elevandi toel elamist?

Vale koha peal, neh...

Tuleriidale saatmine on sygaval inimloomuses siiani. Kui suisa tuld otsa panna ei ole lubatud, siis naeruv22ristame nii, kuis v6imalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastupidi? ...et siis tuleriidale l2hevad need, kes jutlustavad kolme elevandi toel elamist?

Vale koha peal, neh...

Tuleriidale saatmine on sygaval inimloomuses siiani. Kui suisa tuld otsa panna ei ole lubatud, siis naeruv22ristame nii, kuis v6imalik.

Sõnum on hoopis selles, et ei maksa kergekäeliselt midagi naeruvääristada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõnum on hoopis selles, et ei maksa kergekäeliselt midagi naeruvääristada. :D

Jah...ma sain aru.

Sama v2idan minagi. Tyypiline interneti probleem...

Kuid mitte kunagi ei maksa kanda silmaklappe. Igal uuringul on oma kasulik info, kuid k6ik tuleb ikkagi "s6kaldega". Ma kujutan juba ette, kuidas farmaatsiat88stus yritab sellest kullaauku teha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No isegi kui see nakkab, mis takistab neid sportimast ja sellest ülekaalust vabanemast? Söövad rahus oma burgereid ja kooke edasi, kuna see on "haigus".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk räige sõnum on - vältige pakse ja ülekaalulisi inimesi nagu nohu - kui lähemale tulevad siis loopige kividega vms. Las olla omaette kuskil nurgas ja kudugu sokke, et ei levitaks oma koletut haigust ;) Paksud ahju!

Või sain ma millestki valesti aru :D

Aga üldiselt siis ilmselt ülekaaluliste probleem maailmas varsti lahendatud. Väike aspiriini või antibiootikumi kuur peale ja korras. Muidugi juhul kui haigus pole süvenenud krooniliseks juba.

NB! Palun siit nüüd mitte välja lugeda, et MINA vihkan ülekaalulisi vms - US ja A teadlesed tegid uuringu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk räige sõnum on - vältige pakse ja ülekaalulisi inimesi nagu nohu - kui lähemale tulevad siis loopige kividega vms. Las olla omaette kuskil nurgas ja kudugu sokke, et ei levitaks oma koletut haigust :D Paksud ahju!

Või sain ma millestki valesti aru :D

Aga üldiselt siis ilmselt ülekaaluliste probleem maailmas varsti lahendatud. Väike aspiriini või antibiootikumi kuur peale ja korras. Muidugi juhul kui haigus pole süvenenud krooniliseks juba.

NB! Palun siit nüüd mitte välja lugeda, et MINA vihkan ülekaalulisi vms - US ja A teadlesed tegid uuringu.

Nakkusohtlik oli see kuni kolm kuud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nakkusohtlik oli see kuni kolm kuud :D

Aa, minu viga. Ma ei viitsind eriti süüvida. Aga kas on võimalik siis, et viirus on inimesel juba sees kui ta alles sale ja võib juba teisi sel ajal kuritahtlikult (kuigi ehk eneseteadmata) nakatada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa, minu viga. Ma ei viitsind eriti süüvida. Aga kas on võimalik siis, et viirus on inimesel juba sees kui ta alles sale ja võib juba teisi sel ajal kuritahtlikult (kuigi ehk eneseteadmata) nakatada?

Ikka on :D K6ik, kel on nohu v6i k8hivad - ahju!!! (nimetame seda preventsiooniks) Esiteks saame paksusest lahti ja sellega kaasneb veel yhe globaalse probleemi lahendamine....liiga palju inimesi ja liiga v2he ressursse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
500 aastat tagasi teadsid ka kõik inimesed, et Päike tiirleb ümber Maa, kes vastupidi arvasid, saadeti tuleriidale, ... nüüd on õnneks vastupidi. :D kuigi aknast välja vaadates, tundub, et .... ju on mul maja vale koha peal.

Füüsikaga on selline huvitav asi, et üks võib väita, et päike tiirleb ümber maa ja teine, et maa tiirleb ümber päikese, ning mõlemal on õigus. Nimelt saab igasugust liikumist kirjeldada ainult mingi objekti suhtes, tuleb valida taustsüsteem. Ja ükski reegel või seadus ei keela võtta taustsüsteemiks maad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Füüsikaga on selline huvitav asi, et üks võib väita, et päike tiirleb ümber maa ja teine, et maa tiirleb ümber päikese, ning mõlemal on õigus. Nimelt saab igasugust liikumist kirjeldada ainult mingi objekti suhtes, tuleb valida taustsüsteem. Ja ükski reegel või seadus ei keela võtta taustsüsteemiks maad.

Jah, kuid lisaks sellele on veel ka selline asi nagu "vaikimisi taustsüsteem". Kui räägitakse mingi keha liikumisest mingi keha suhtes, siis tavaliselt on aru saada, millist taustsüsteemi silmas peetakse, ja seda ei täpsustata. Kui öeldakse, et mootorpaat liigub 40 km/h, siis peetakse silmas, et ta liigub 40 km/h kalda suhtes, mitte (voolu-) vee või näiteks Merkuuri suhtes.

Aga teemast nii palju, et mina arvan, et ei maksa alati kõiki artikleid, mis teie maailmavaatega kokku ei lähe, kohe naeruvääristada. Millegi pärast on nii, et kõige suuremad naeruvääristajad ja vaidlejad on need, kes on ise elus paar teist maailmavaadet pealesuruvat artiklit läbi lugenud, ja sellega nende teadmised ka piirduvad. Näiteks võib tuua toitumist. Meie foorumis on väga popp väita, et süüa TULEB KINDLASTI vähemalt 5-6 korda päevas, ja kes nii ei tee, on kohe asjatundmatu, loll ja ei tea toitumisest midagi. Seda, et on olemas ka teisi spetsialistide arvamusi, mis väidavad, et teatud olukordades või teatud tüüpi inimeste puhul (või mis iganes tingimustel) ei pea alati sööma n korda päevas, vaid piisab ka k korrast, millegi pärast arvesse võtta ei soovita, kuna mõnes populaarses artiklis on väidetud teistmoodi. "Tavainimesele" surutakse peale põhimõtteid, mida kirjeldatakse kulturistidele suunatud artiklites, ning ei arvestata, et "tavainimesel" ei pruugi seda kõike vaja olla.

Mis ma tahtsin öelda, ei ole see, et see ülekaalulist puudutav artikkel õige või vale on (ise suhtun ma ka umbusaldusega). Mina tahtsin öelda hoopis seda, et ei maksa kõiki asju alati naeruvääristada, kuna võib juhtuda, et mõne aja pärast muutub see üldlevinud arusaamaks mingi teema kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ma tahtsin öelda, ei ole see, et see ülekaalulist puudutav artikkel õige või vale on (ise suhtun ma ka umbusaldusega). Mina tahtsin öelda hoopis seda, et ei maksa kõiki asju alati naeruvääristada, kuna võib juhtuda, et mõne aja pärast muutub see üldlevinud arusaamaks mingi teema kohta.

Oleks pealkirjas olnud veel üks sõna, ei oleks siin foorumis olnud ühtegi kommentaari. ;)

"Adenoviiruse poolt põhjustatud ülekaalulisus nakkab nagu nohu." :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

USA teadlased on tulnud lagedale mõttega, kuidas pakse inimesi lohutada ja seletada neile, miks nad sellised on: paksus on paratamatu nakkus ja mõttetu on oma eluviise muuta. Jätkake samas vaimus, sest haigestute nagunii. Ja see on normaalne.

Kuigi see on juba vana uurimus ja uudis, siis ehk on ka USA teadus majandusraskustes ja vajatakse enamusühiskonna ehk siis paksude rahasüsti teadusmaailma ellujäämiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
USA teadlased on tulnud lagedale mõttega, kuidas pakse inimesi lohutada ja seletada neile, miks nad sellised on: paksus on paratamatu nakkus ja mõttetu on oma eluviise muuta. Jätkake samas vaimus, sest haigestute nagunii. Ja see on normaalne.

Kohe näha,et sa ei ole kunagi paks olnud, :D

Sellest uurimusest võib lugeda välja ka hoopis muud :hoidke paksudest eemale kui pidalitõbistest - nad levitavad nakkust ja te muutute nendesarnasteks.

Subtexta malis bona suit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×