Jump to content
mixtape

Kes veel sõjaväkke 30.06.2009

Recommended Posts

ise olen mineja ja tahaks ka teada kes veel lähevad ja kuhu.

tohoh.. võetakse juba juunis sisse :S. TAvaliselt võeti juuli keskel. võin eksida.

Aga igatahes, 3 minu tuttavat peaks sellel ajal minema. Kõik kuperjanovisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tohoh.. võetakse juba juunis sisse :S. TAvaliselt võeti juuli keskel. võin eksida.

Aga igatahes, 3 minu tuttavat peaks sellel ajal minema. Kõik kuperjanovisse.

Eksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tapale 1.juuli, huvitav, et mõni kiirustab juba 30-ndal tapale minekuga :)

sõber pidi juba 29 juuni tapale minema ma saan rahus üks päev isegi õllet nautida veel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi öelda, mille järgi sind sõjaväeosasse määratakse? Mul endal kuu aja pärast arstlik komisjon aga tahaks ette teada, kuidas nad meid mööda Eestit laiali saadavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi öelda, mille järgi sind sõjaväeosasse määratakse? Mul endal kuu aja pärast arstlik komisjon aga tahaks ette teada, kuidas nad meid mööda Eestit laiali saadavad.

Minu tuttavatel küsiti oma soovi kõigepealt ja kui eelistus puudus, siis määrati komisjoni valikul.

Endal 3 tuttavat noormeest kõik Tapale juuni lõpus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.06.2009 Kuperjaanovisse.

Aga kindlalt ei ole kellelgi veel, sest mulle arstlikus räägiti, et kuna raha on vähe, siis hakkatakse ajateenijate arvu vähendama ja võib juhtuda, et osadel noormeestel võetakse kutsed käest ära.

Ise olen rahul, et 11 kuud sain kuna on plaan oma tulevik siduda Eesti Kaitsejõududega :)

Tegelt oleks Tapale pioneeri tahtnud, oleks kõvasti huvitavam olnud, kui kupis passida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi öelda, mille järgi sind sõjaväeosasse määratakse? Mul endal kuu aja pärast arstlik komisjon aga tahaks ette teada, kuidas nad meid mööda Eestit laiali saadavad.

Kui vabu kohti on, siis proovitakse sind saata võimalikult su elukoha lähedale. Aga kui vabu kohti pole sinu soovitud väeosas, siis saadetakse sinna, kuhu mahub veel. Kõige viimasena saavad tavaliselt kohad täis Kuperjanovis, seega mõned tulevad Kuppi isegi Saaremaalt, Haapsalust jne.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal sai ajateenistus läbi nüüd 29.mail. Teenisin siis Kuperjanovis. Kes Kuppi lähevad,siis soovitan minna kas jalaväkke või luuresse. Ise olin jalaväes ja no ikka siukest ajude nussi sai seal. Aga raskused mulle meeldivadki :)

Jaanuarist kuni lõpuni olime vbla kuu-poolteist kasarmus,ülejäänud aja metsas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõesti, soovin õnne 11 kuu puhul! :(;)

mulle isiklikult 8st kuust vägagi piisas :)

Head mehed loevad siin nädalaid ja kuid... Mul saab oktoobris 10 aastat ja olen väga rahul ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen mineja ja tahaks ka teada kes veel lähevad ja kuhu.

Jumal tänatud, et ajateenistus lõppes mul täpselt 1.5nädalat tagasi:)

Olin 11 kuud Tapal.

Paar vihjet:

- Õhutõrje peaks vast kõige lebom olema, eelmisel aastal seda polnud..Seekord peaks vast tulema.

- Suurtükiväepataljon - olin ise seal..Täitsa mõnus elu.

- Pioneer - kui meeldib labidaga kaevata, siis andke minna. Jutud käivad, et kõige karmim ja nii ta ilmselt on.

Tapal oli päris hea, jäin valikuga 100% rahule. Anti ka võimalus kuppi minna, jumal tänatud, et sinna ei läinud - Linnaluba on armas asi ning Pühapäeva hommikul pole vist väga lõbus hakata sinna tagasi rändama. Keda huvitab spordi tegemine, siis pioneeri ei soovita - päris tihti ei lastud nende mehi võistlustele. Samal ajal mina, kes ma Suurtükis oli, saime käia. Meil spordi vastu ei oldud. Olin ka kohalikus korvpalli meeskonnas - Mängisime Lääne-Viru MV I liigas. Omameeskonnas valiti parimaks. Käisin veel Tapa sisestel kergejõustiku võistlustel, 2 korda osalesin Eesti Kaitseväe Meistrikatel Sõjaväe 5-võistluses - päris kõva ala! Tahaks tsiviilis ka seda teha. Noorteajal käisin ka Kaitseväe Triatloni MV - oma klassis olin 4. Oleks kolme hulka tulnud, siis oleks isegi noorteajal välja saanud nädalavahetuseks.

Tapal on jõusaal, mida kahjuks esimesed 2 kuud kasutada ei saanud - polnud täiesti valmis veel. Kui tuli NAK-i aeg kätte oktoobris, siis ise valisin meditsiini eriala. Toimus vahipatis kuni Jaanuari keskpaigani. Sain parameediku paberid kursuse lõpus. Huvitav oli see, et saime kursuse jooksul kolm korda käia kiirabis praktikal. Vahipatis on päris hea jõusaal ning keda huvitab, siis üritage end meditsiini sebida. Seal sain trenni teha ikka päris korralikult. Rinnalt surumise rekord isegi paranes 15kg võrra. Kaalu tuli ka kõvasti juurde. Nüüd üritan seda maha võtta. Seal oli kõige lebom elu üldse:)

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×