Jump to content
6un

Rinnalihased

Recommended Posts

Parempoolne rinnalihas on suurem kui vasakpoolne.

Et siis mida tegema peaks? (Olen 14 :D)

Käin peale tunde koolis jõusaalis 2 korda nädalas niiet soovitage midagi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled puberteedi eas ja kehas toimuvad tohutud muudatused. Kaasaarvatud lihaste arengu järsk kiirenemine. Paanikasse ei tasu sellest tõesti satuda ja mingi erilise treeninguga sa erinevust ei kõrvalda. Loodetavasti läheb erinevus ise aja jooksul ära.

Ma ei tahak sind ära ehmatada, aga see võib sul vabalt ka nii jääda, nagu minul. Minu puhul ei ole erinevus mitte lihaste suuruses vaid lihase peal olevas koes. Käisin arsti juures u 15a tagasi kui see tekkis (umbes samas vanuses kui sul) ja käisin igaks juhuks arsti juures ka u. aasta tagasi (igaks juhuks kontrollimas) ja vastus oli sama - tegemist on põhiliselt rasvast koosneva lisakoega ja see lihtsalt on ühe rinnalihase peal suurem kui teisel. <- punkt.

Igaks juhuks võiksid siiski arsti juurest läbi käia, aga nagu alguses öeldud, tõenäoliselt on tegemist lihtsalt puberteedi eas toimuvate muutustega ja kõik normaliseerub aja jooksul, aga igaks juhuks proovi mõelda võimalusele, et see jääbki nii - ära veel võistleva kulturisti karjäärile mõtle :rolleyes:

Jõusaalis võid oma rinnalihased ikkagi suureks pumbata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriti kasutud vastused siin teemas kui vastus on tegelikult nii lihtne:

Treeni rinnalt surumist hantlite või sangpommidega ja raskus vali nõrgema (ma eeldan, et ka väiksema) poole järgi. Raskuseid kasvata samuti selle järgi. Lisaks tee ka harjutusi, mida tehaksegi ühe poolega korraga jällegi võttes raskused nõrgema poole järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriti kasutud vastused siin teemas kui vastus on tegelikult nii lihtne:

Treeni rinnalt surumist hantlite või sangpommidega ja raskus vali nõrgema (ma eeldan, et ka väiksema) poole järgi. Raskuseid kasvata samuti selle järgi. Lisaks tee ka harjutusi, mida tehaksegi ühe poolega korraga jällegi võttes raskused nõrgema poole järgi.

Mina jään oma vastusele kindlaks. Kust sa tead et ta seda juba ei tee?

Sinu lähenemine nõuab ka ühte asja mis juba, oh imet, välja toodi: aeg. Aega, et tulemusi näha.

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cmon, 14-aastasel ei olegi nii suurt lihasmassi, et sealt mingid ebaproportsionaalsused välja saaksid tulla :rolleyes: Ma usun, et sa kujutad seda endale ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Cmon, 14-aastasel ei olegi nii suurt lihasmassi, et sealt mingid ebaproportsionaalsused välja saaksid tulla :rolleyes: Ma usun, et sa kujutad seda endale ette.

julgelt pakud. Muidugi võib olla.

Teemaalgatajale mainin, et ühe rinnalihase eribnev suurus võib tuleneda sellest, et kumb käsi on tugevam ning et jõuvahed oleks tasakaalus on diagonaalselt teine rinnalihas siis rohkem arenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
julgelt pakud. Muidugi võib olla.

Teemaalgatajale mainin, et ühe rinnalihase eribnev suurus võib tuleneda sellest, et kumb käsi on tugevam ning et jõuvahed oleks tasakaalus on diagonaalselt teine rinnalihas siis rohkem arenenud.

OK :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa kindel, et just lihas on teisest suurem? Võib-olla on asi hoopis rinnakorvis. Näiteks mul endal on üks pool eespool ja seega jääb mulje, et lihas on suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa kindel, et just lihas on teisest suurem? Võib-olla on asi hoopis rinnakorvis. Näiteks mul endal on üks pool eespool ja seega jääb mulje, et lihas on suurem.

Mulle tundub, et igal teisel kasutajal on siin kehaga midagi valesti ?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parempoolne rinnalihas on suurem kui vasakpoolne.

Et siis mida tegema peaks? (Olen 14 :D)

Käin peale tunde koolis jõusaalis 2 korda nädalas niiet soovitage midagi. :o

Pead oma surumistehnikat jälgima. kindlasti surud ühe poolega rohkem kui pingutad kõvasti. See väha tihti esinev nähtus ja seda võib paljude algajate puhul märgata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×