Jump to content
MikroToitaine

massi kavalt kuivaks

Recommended Posts

tekkis selline küsimus , et kui olen mingi massikava 6-7 kuud jälginud , massi on kogunenud hästi ja ka rasvaprotsent on tõusnud , siis kuidas või mismoodi peaksin enda toitumist sätestama , et end kuivaks lasta nagu kulturistid teevad enne võistlust , paari kuu pärast suvi juba käes ja soovika end mingi kuu või kahe pärast kuivaks ära tõmmata , et suvel oleks hea olla ^^ äkki saaksin natukene informatsiooni selle kohta , kuna olen kuulnud , et massikasvatus ja võistlus eelne toitumine erinevad nagu öö ja päev , või pean uue kava tellima spetsiaalselt selle jaoks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis selline küsimus , et kui olen mingi massikava 6-7 kuud jälginud , massi on kogunenud hästi ja ka rasvaprotsent on tõusnud , siis kuidas või mismoodi peaksin enda toitumist sätestama , et end kuivaks lasta nagu kulturistid teevad enne võistlust , paari kuu pärast suvi juba käes ja soovika end mingi kuu või kahe pärast kuivaks ära tõmmata , et suvel oleks hea olla ^^ äkki saaksin natukene informatsiooni selle kohta , kuna olen kuulnud , et massikasvatus ja võistlus eelne toitumine erinevad nagu öö ja päev , või pean uue kava tellima spetsiaalselt selle jaoks ?

Alati on paremvariant, tõsta treeningkoormust, tekitades niiviisi defitsiidi, et keakaal langeks. Teadmata mida sööd on raske kommenteerida, mida peaksid täpselt vältima. Võistluseelne ja massitoitumine ei pruugi eriti erineda, võistlejad on erinevad, ise söön suhteliselt ühtemoodi nii hooajaväliselt kui enne võistlusi. Enne võistlusi treenin üldjuhul rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×