Jump to content
Tarantula

Kaal

Recommended Posts

Tere mul ikka selline mure kaaluga , tahaksin saada juurde lihasmassi aga mul kuu aja jooksul tulnud seda juurde ainult 1 kilo see on uskumatult vähe ja ise olen alakaalus ma mäletan kui ma kunagi sõin burgereid ja igasugust muud rämpsu siis ma ka ei võtnud mitte grammigi juurde aga räägitakse et kui toitumine korras ja teed trenni et siis tleb ka juurde aga mul mitte kui midagi erilist mõned grammid ainult näiteks söön ära kaalun j2lle 1 kilo rohkem kui lähen wc ja välja tlen ja tunni aja pärast kaalun siis ma olen vapsje j2lle selle 1 kilo ära kaodanud et ma ei saa aru mis värk on seedimine kiire või milles viga `? Ja siis üks asi veel , et kui ma kasutaksin MassFx kas see aitaks midagi või tõenäoliselt mitte midagi või siis kasutada MuscleFx kumba oleks parem kuigi ma olen umb 53 kilo ja 170 pikk ning 15 aastane et mis siis võiks olla ja kumba kasutada ? muscleFx on rohkem jõu kasvatamiseks B) (aga kas sellega tuleb kilosid juurde või ei tule ) ? aga Massfx ,massi lisamiseks :)

Et ma loodan et saate minu jutust aru :)

Ettetänades : Tarantula

(Palun aidake!)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere mul ikka selline mure kaaluga , tahaksin saada juurde lihasmassi aga mul kuu aja jooksul tulnud seda juurde ainult 1 kilo see on uskumatult vähe ja ise olen alakaalus ma mäletan kui ma kunagi sõin burgereid ja igasugust muud rämpsu siis ma ka ei võtnud mitte grammigi juurde aga räägitakse et kui toitumine korras ja teed trenni et siis tleb ka juurde aga mul mitte kui midagi erilist mõned grammid ainult näiteks söön ära kaalun j2lle 1 kilo rohkem kui lähen wc ja välja tlen ja tunni aja pärast kaalun siis ma olen vapsje j2lle selle 1 kilo ära kaodanud et ma ei saa aru mis värk on seedimine kiire või milles viga `? Ja siis üks asi veel , et kui ma kasutaksin MassFx kas see aitaks midagi või tõenäoliselt mitte midagi või siis kasutada MuscleFx kumba oleks parem kuigi ma olen umb 53 kilo ja 170 pikk ning 15 aastane et mis siis võiks olla ja kumba kasutada ? muscleFx on rohkem jõu kasvatamiseks B) (aga kas sellega tuleb kilosid juurde või ei tule ) ? aga Massfx ,massi lisamiseks :)

Et ma loodan et saate minu jutust aru :)

Ettetänades : Tarantula

(Palun aidake!)

Telli toitumiskava, siis hakkab ka massi tulema .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kaal ei tõuse, siis sa ei söö piisavalt

Mitte et sa ei saa juurde võtta, aga sa ei söö piisavalt.

Arvuta päevane kaloraaž kaloriarvutis kokku, samuti ka valkude, rasvade ja süsivesikute osakaal. Arvata on, et numbrid tulevad suhteliselt väikesed.

Hea oleks, kui postitaksid ka päevase menüü.

Lisaks kogusele on tähtsad ka regulaarsed söögiajad.

Sisesta sinna kõik asjad, mida sa päeva jooksul sööd.

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;top=top.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka probleem, et kaal ei taha tõusta. Arvutasin oma kaloraazi ja se oli kõvasti plussis. Hommikuti ajan putru, koolis lõuna(pigem suupiste) ja õhtul kaks portsu läheb. Trenni teen üsna kenakeselt. mingi aasta peale on kolm kilo tulnud, mis pidevalt kõigub.

Ei tea, kus ma selle vea teen aga miskit on viga raudselt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka probleem, et kaal ei taha tõusta. Arvutasin oma kaloraazi ja se oli kõvasti plussis. Hommikuti ajan putru, koolis lõuna(pigem suupiste) ja õhtul kaks portsu läheb. Trenni teen üsna kenakeselt. mingi aasta peale on kolm kilo tulnud, mis pidevalt kõigub.

Ei tea, kus ma selle vea teen aga miskit on viga raudselt. :)

ega mul suhteliselt sama moodi ma ei tea mis saab :) pole raha ka et osta toitumis kava ja vanemad ei taha et ma mingi nii hullult votaksin asja tõsiselt ema ütleb tee kodus 10 k2tekoverdust aitab küll si**agi tglt B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled ilmselt ectomorphse kehatüübiga - suhteliselt kondine, ainevahetus kiire ja massi pea võimatu saada.

Ega muud midagi polegi, pead sööma ja korralikult. Mitte eelvalmistatud ega kiirtoite. Kuhja enda taldrikule kartulit, riisi, liha(looma, linnu, kala) jne, ning ära karda häid rasvu ehk siis rasvu, mida ei ole väga kõrgete kraadide juures töödeldud. Söö palju ja korralikult, siis kasvad küll, muud üle ei jää.

Arvestama pead ka sellega, et inimese kehakaal kõigub pidevalt 1-1,5kg. Kord on Sul seedesüsteem toitu ja jääkaineid täis, ja siis jälle tühi - see kõik mõjutab kaalu. Niiet ära üldsegi karda selliste 1-1,5kg muutuste pärast.

Parem kaalu ennast hommikuti, enne söömist ja seda numbrit saad juba võrrelda aja möödudes.

Ja ei ole need toidulisandid tõesti imerohud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled ilmselt ectomorphse kehatüübiga - suhteliselt kondine, ainevahetus kiire ja massi pea võimatu saada.

Ega muud midagi polegi, pead sööma ja korralikult. Mitte eelvalmistatud ega kiirtoite. Kuhja enda taldrikule kartulit, riisi, liha(looma, linnu, kala) jne, ning ära karda häid rasvu ehk siis rasvu, mida ei ole väga kõrgete kraadide juures töödeldud. Söö palju ja korralikult, siis kasvad küll, muud üle ei jää.

Arvestama pead ka sellega, et inimese kehakaal kõigub pidevalt 1-1,5kg. Kord on Sul seedesüsteem toitu ja jääkaineid täis, ja siis jälle tühi - see kõik mõjutab kaalu. Niiet ära üldsegi karda selliste 1-1,5kg muutuste pärast.

Parem kaalu ennast hommikuti, enne söömist ja seda numbrit saad juba võrrelda aja möödudes.

Ja ei ole need toidulisandid tõesti imerohud.

Huvitav nimi sellel aga nii ta on. Aga kas kuidagi seedimist aeglustada ka saab mingi toiteainega või nii?

Kohvi peab siis küll maha jätma vist. Pidavat kiirendama seedimist kuskilt lugesin. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui arvutasid päevase kaloraaži kokku, tundus olevat kõvasti plussis, aga kaal ikka ei tõuse, siis järelikult ei ole kõvasti plussis.

Lisa enda päeva näiteks 500 kcal. Kaal peaks kindlalt tõusma. Kui ei, siis lisa veel.

Kui ise ei oska toitumist korda teha, on kõige lihtsam tellida toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere mul ikka selline mure kaaluga , tahaksin saada juurde lihasmassi aga mul kuu aja jooksul tulnud seda juurde ainult 1 kilo see on uskumatult vähe ja ise olen alakaalus

oot ...

kilo LIHASmassi kuuga ei ole sugugi vähe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka ise kiire ainevahetusega. Tahtsin samuti kaalus juurde võtta, ning mõtlesin isegi ainete tellimise peale.

Nüüdseks olen siin palju ringi liikunud (siin foorumis) ja tean enda kogemusest, et pole vaja isegi seda toitumiskava tellida (kui just massiliselt juurde võtta ei taha)

Kui loed siin teemasid ja poste, eriti TOITUMINE JA DIEET alafoorumis, siis saad enda küsimustele lahenduse.

Kodujuust, jogurt, kohupiim, muna, kala, liha, pelmeenid... neid on veel ja veel. Burgerid, pizzad ja muud kiirtoidud unusta ära!

Praeguseks olen kuuga juurde saanud ca 2-4 kg ja ise olen täitsa rahul. Trenni teen 5 päeva nädalas. Eesmärgiks pole fitnessistiks saada, vaid suveks keha vormi ajada.

Pikkust mul 185, kaalu 66, vanust 19

Suveks loodan saada 75 kg peale. Elame ja näeme kas mul see ka õnnestub.

Söö, söö ja veelkord söö. Minuteada pole leiutatud veel aineid, mis ainevahetust aeglustaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka ise kiire ainevahetusega. Tahtsin samuti kaalus juurde võtta, ning mõtlesin isegi ainete tellimise peale.

Nüüdseks olen siin palju ringi liikunud (siin foorumis) ja tean enda kogemusest, et pole vaja isegi seda toitumiskava tellida (kui just massiliselt juurde võtta ei taha)

Kui loed siin teemasid ja poste, eriti TOITUMINE JA DIEET alafoorumis, siis saad enda küsimustele lahenduse.

Kodujuust, jogurt, kohupiim, muna, kala, liha, pelmeenid... neid on veel ja veel. Burgerid, pizzad ja muud kiirtoidud unusta ära!

Praeguseks olen kuuga juurde saanud ca 2-4 kg ja ise olen täitsa rahul. Trenni teen 5 päeva nädalas. Eesmärgiks pole fitnessistiks saada, vaid suveks keha vormi ajada.

Pikkust mul 185, kaalu 66, vanust 19

Suveks loodan saada 75 kg peale. Elame ja näeme kas mul see ka õnnestub.

Söö, söö ja veelkord söö. Minuteada pole leiutatud veel aineid, mis ainevahetust aeglustaks?

wow, ei imesta miks sul kuuga 2-4 kg juurde tuli, sa oled ju megalt alakaalus mu meelest..

ma ise olen sust 10cm lühem ja 10kg raskem ja ma olen üpris peenike :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurat, loe foorumis teemasid, artikleid fitnessi kodulehel ja tee korralikult trenni, mitte ära tee kümmet teemat :S.

Masendav. Ega sa ei saagi loota et teed kuu aega trenni ja kohe silmnähtavalt suurem oled!

Selline asi nõuab pühendumist, sellest peab saama su elustiil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
wow, ei imesta miks sul kuuga 2-4 kg juurde tuli, sa oled ju megalt alakaalus mu meelest..

ma ise olen sust 10cm lühem ja 10kg raskem ja ma olen üpris peenike :rolleyes:

No kas just megalt, aga välimus pole see mida sooviksin. Eks ennem oli toitumisega ka nagu oli.

Korraga pole ju mõttet maailma tahta. Suveks 85 kg peale saada oleks võimatu või mis?!

Alguse olen teinud, paistab et mõjub ning jätkan samas vaimus.

Minu juhtumist võiks ka õppust võtta teema algataja! Kõik on sinu enda teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siililegi selge, et rämpstoit pole kasulik. :D

Mille arvelt te seda va kaalunumbrit suurendada yritate?

Lihasmassi kasvu v6imalikkuse kohta on siin lademes materjali. Tutvuge! ...ja v6tke roosad prillid eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, olen käinud jõusaalis pool aastat ja sooviksin kaalus natuke alla võtta , et vb mõni oskab aidata kuidas kõige parem oleks kaalu natuke alandada? Aga samas tahaks ka head vormi, et lihased ka näha oleksid.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×