Jump to content
ABG

Appi, allavõtmise asemel hoopis juurde...

Recommended Posts

Olen aastaid püsinud ühes kaalus. Üle pool aasta alustasin jälle treeninguid jõusaalis Ott Kiivika algajate naiste kava järgi üldise vormi parandmiseks.

Trenni teen 4 korda nädalas. Söömisharjumused pole muutunud, pigem isegi tervislikumaks muutunud (suure õhtusöögi asemel eelistan jogurtit, salatit või/ja puuvilja). Aga peale 2 nädalat treeninguid olen 2 kilo juurde võtnud, mis toimub?

Ja küsimus teisest valdkonnast- kui kiiresti ja mis alustel toimub üleminek algajate kavalt edasijõudnute omale?

Tänud ette

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihased kaaluvad rohkem, kui rasv!

EDIT>Never mind! Minu viga, lugesin kiiruga, et oled pool aastat trenni teinud (tegelikult, aga kirjutasid, et pärast poole aastast pausi alustasid uuesti). Paari nädala lõikes paar kilo siia sinna... ?! Soovitan kaaluda hommikuti ja õhtuti (õhtul kaalud tavaliselt natuke rohkem), kirjuta kaalumise kellaaeg ka üles ja võrdle natuke pikema perioodi lõikes.

Muudetud kasutaja Tigerkutsu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen aastaid püsinud ühes kaalus. Üle pool aasta alustasin jälle treeninguid jõusaalis Ott Kiivika algajate naiste kava järgi üldise vormi parandmiseks.

Trenni teen 4 korda nädalas. Söömisharjumused pole muutunud, pigem isegi tervislikumaks muutunud (suure õhtusöögi asemel eelistan jogurtit, salatit või/ja puuvilja). Aga peale 2 nädalat treeninguid olen 2 kilo juurde võtnud, mis toimub?

Ja küsimus teisest valdkonnast- kui kiiresti ja mis alustel toimub üleminek algajate kavalt edasijõudnute omale?

Tänud ette

Lihased on natuke paisunud? :) Jõutrenni puhul täiesti normaalne, et alguses võtab juurde ja siis pikkamööda vorm paraneb ja kaal hakkab langema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen aastaid püsinud ühes kaalus. Üle pool aasta alustasin jälle treeninguid jõusaalis Ott Kiivika algajate naiste kava järgi üldise vormi parandmiseks.

Trenni teen 4 korda nädalas. Söömisharjumused pole muutunud, pigem isegi tervislikumaks muutunud (suure õhtusöögi asemel eelistan jogurtit, salatit või/ja puuvilja). Aga peale 2 nädalat treeninguid olen 2 kilo juurde võtnud, mis toimub?

Ja küsimus teisest valdkonnast- kui kiiresti ja mis alustel toimub üleminek algajate kavalt edasijõudnute omale?

Tänud ette

Kui vaid see lihasmass kasvaks...nagu te seda ette kujutate :)

Kas sa kaalud ennast regulaarselt? Kuu l2bil6ikes on vee arvelt kilo v6i paar kaalu k6ikumine naiste puhul v2ga levinud n2htus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihased kaaluvad rohkem, kui rasv!

No tõepoolest. Aga 2 nädalaga 2kg!!! Nii et loll jutt suhu tagasi. :)

Vägagi võimalik, et organismis rohkem vedelikku.

Teine variant: liiga järsu treeningkoormuse tõusu tõttu sama toitumise juures energiadefitsiit ootamatult suur ja selle tõttu ainevahetus aeglasem. Organism võib sedasi üritada kõike kinni hoida. Vedeliku tasakaalu teema ilmselt ikka tõenäosem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtul süsivesik, kui soov kaalus alla, pole nagu vist parim. Mina sööks nt kodujuustu. Ja kui su trennid väga õhtusse jäävad, siis ei tohi pärast trenni end liiga näljutada. Lihas vajab ju toitu, et mitte iseennast ei hakkaks "sööma".

Aga üldiselt, vaadates su postituste vähest aru, võib arvata, et oled siin uus. Loe parem seda foorumit ja artikleid siin kõvasti! Saad kõvasti targemaks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2kg pole tõesti mingi asi mille pärast nutta.

Naisterahvas on üks imelik loom, kes kaalunumbri vähendamise nimel on sageli valmis isegi lihased saega parajaks saagima... Kaalunumber ei ole vormi indikaator.

100kg meesterahvas/naine võib olla paks nagu siga või hoopis eesti üks parimaid kulturiste. Milleks ennast piinata mingi hädise 2kg pärast. Olenevalt päeva hetkest kõigub mu kaal vähemalt samapalju.

Niiet jätka samas vaimus. Samuti pole midagi keerulist toitumise ja kava korrigeerimises. Lisa trennile üks lisaharjutus ning vähenda nt. süsivesikute rikkamatest toitudest portjsoni kogust veidike. Ja põhiline asi on järjepidevus, enese harimine ning oma keha tundmine. Kui ikka tõesti enesetunne paraneb, jõudu on rohkem ja energiat samuti, siis on trenn ju asja ette läinud ning kaalu võid aknast välja visata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuesti teemaalgataja.

Nüüd olen kokku treeninud 3 kuud ja juurde võtnud kokku 3 kilo.

Riided ei ole kitsaks jäänud, söömisharjumusi ei ole muutnud. Trenni teen 4 korda nädalas (jõusaal, bodypump, kardio, treeneri näidatud harjutused).

Mõtlen, et oleks vb otstarbekas tellida toitumiskava, vb tõesti viga söömises siis, sest loogika ütleb, et kui kulutad rohkem kui tarbid, siis peaks kaal ju igal juhul langema, aga ei lange, tõuseb hoopis 1 kuu = 1 kilo!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuesti teemaalgataja.

Nüüd olen kokku treeninud 3 kuud ja juurde võtnud kokku 3 kilo.

Riided ei ole kitsaks jäänud, söömisharjumusi ei ole muutnud. Trenni teen 4 korda nädalas (jõusaal, bodypump, kardio, treeneri näidatud harjutused).

Mõtlen, et oleks vb otstarbekas tellida toitumiskava, vb tõesti viga söömises siis, sest loogika ütleb, et kui kulutad rohkem kui tarbid, siis peaks kaal ju igal juhul langema, aga ei lange, tõuseb hoopis 1 kuu = 1 kilo!

See 3 kilo kõrvale jättes, kas vorm näib olevat paranenud (et riided pole väiksemaks jäänud, siis vast ju suts on)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuesti teemaalgataja.

Nüüd olen kokku treeninud 3 kuud ja juurde võtnud kokku 3 kilo.

Riided ei ole kitsaks jäänud, söömisharjumusi ei ole muutnud. Trenni teen 4 korda nädalas (jõusaal, bodypump, kardio, treeneri näidatud harjutused).

Mõtlen, et oleks vb otstarbekas tellida toitumiskava, vb tõesti viga söömises siis, sest loogika ütleb, et kui kulutad rohkem kui tarbid, siis peaks kaal ju igal juhul langema, aga ei lange, tõuseb hoopis 1 kuu = 1 kilo!

Ära ole selles kaalus nii kinni! Peegel on parim kohtunik! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
elukaaslase väitel on keha muutunud ilusamaks, aga no siiski, kui kaua see juurdevõtmine veel jätkub, just see hirmutab mind.

Saa üle! Ilu ei seisne numbris. Ma olen trenniga juurde võtnud 5 kg, aga välja näen parem (rasva on vähem kui väiksema kaalunumbri juures).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×