Jump to content
ivory

Negatiivne kogemus toidulisanditega

Recommended Posts

Mul küll pole probleemiks 3x päevas :angry: Järelikult kõik ok.

Oleneb toitumisest (vajalik kogus v2rsket ja kiudainete rikast), liikumisest, p2evarezhiimist kinnipidamisest jne.

Kolm korda minu puhul on ideaalne. Kaks korda on ytleme...talutav. Alla selle tunnen ma ennast halvasti.... Uurige lahkamiskambrist j2rgi, kui palju s***a inimese sees v6ib olla :) T88tasin seal aastakese...

See ollus on ysna toksiline...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb toitumisest (vajalik kogus v2rsket ja kiudainete rikast), liikumisest, p2evarezhiimist kinnipidamisest jne.

Kolm korda minu puhul on ideaalne. Kaks korda on ytleme...talutav. Alla selle tunnen ma ennast halvasti.... Uurige lahkamiskambrist j2rgi, kui palju s***a inimese sees v6ib olla :) T88tasin seal aastakese...

See ollus on ysna toksiline...

*lükkab kaerahelbepudru eemale*

Einoh, gee - thanks :angry:

Aga jah, ma alla 2'e ei saa päeva jooksul hakkama, muidu on raske olla ja kõht valutab..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatsugu punnid ja vinnid ei ole hea m2rk ja seedimine tuleb lugeda korrasolevaks, kui asjal k2iakse kolm korda p2evas (mida enamus meist ei tee).

V2himagi ebamugavustunde puhul tuleks toidulisandi tarbimine l6petada. Mul on j22nud mulje, et enamus kipub siin oma sisetunnet eirama. Joostakse nagu lambad yhte hunnikusse ja p6him6tteks on: "M6telda ei ole vaja, Tema m6tleb meie eest!"

Ma käin aint korra päevas ja küll :) Kolm korda on ikka päris ränk. Aga eks inimesed ole erinevad :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun täiega. Kolm korda päevas? kas veidi paljuks ei lähe või? Ma ei käi kolm korda nädalaski. Sel juhul on mul seedimine täielikult p****s :)

ma käin 3 korda aastas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma käin 3 korda aastas

Vat kui huvitav :) aga see on ju väga tore kui noorhärrale teiste hädad vaid siirast lõbu pakuvad.Ma ise leian, et see et ma 2-3 korda nädalas vaid s****l käin ei ole just eriti normaalne, aga noh.. see ju minu probleem :angry:

Muudetud kasutaja Monsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vabandan kõikide valgu tarbijate ees,aga mu meelest on täielik mõttetus,olen mõned korrad tarvitanud lihtsalt hakkab paha

hiljuti olin sellest solgist 3 päeva haige nüüd olen õnneks terve.aga mis sobib ühele ei sobi teisele nt. kreatiin mulle sobib.

Muudetud kasutaja Peyote poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osadel inimestel võibki olla vadakutalumatus, siis peabki alternatiivseid valke otsima. Tean inimest kellel pole piimatoodete söömine midagi hullu, kuid pulbri kujul vadakut ei talu, ilmselt koguseliselt piimatoodetes on see piisavalt väike (oli vist 20% on vadak ja ülejäänud valk on kaseiin).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat kui huvitav :D aga see on ju väga tore kui noorhärrale teiste hädad vaid siirast lõbu pakuvad.Ma ise leian, et see et ma 2-3 korda nädalas vaid s****l käin ei ole just eriti normaalne, aga noh.. see ju minu probleem :D

Pead toiduga katsetama, kuidas oma "väljaskäimist" sagedasemaks muuta. Olen ise sama probleemiga silmitsi seisnud, oli VÄGA ebamugav. Kõige kauem olen "umbne" olnud kaks nädalat, istudagi oli valus! :D Minu puhul on muidugi tegemist ka nö peaveaga - kodust eemal võtab uue keskkonnaga harjumine aega, enam õnneks küll mitte kaht nädalat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pead toiduga katsetama, kuidas oma "väljaskäimist" sagedasemaks muuta. Olen ise sama probleemiga silmitsi seisnud, oli VÄGA ebamugav. Kõige kauem olen "umbne" olnud kaks nädalat, istudagi oli valus! :D Minu puhul on muidugi tegemist ka nö peaveaga - kodust eemal võtab uue keskkonnaga harjumine aega, enam õnneks küll mitte kaht nädalat.

jh, tegelen asjaga ja praegult tundub, et asi edeneb :D Olen hommikuse toidu kliidega kaerahelbe pudru vastu vahetanud, millele ka lisaks linaseemneid. Ning kusjuures ma ei tea kas asi on psühholoogiline või mis aga olen iga hommik pudru kõrvale ka Activia maitsestamata jogurtit võtnud ning asi toimib. Praegult vähemalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×