Jump to content
Naerupall

Vajan abi kaalulangetamisel...:(

Recommended Posts

Rõhutan, et tee enda jaoks seda asja natuke ümber. Nt, sõua soojenduseks 20 minutit, siis tee 4 "lõiku", kus 90 sekundit sõuad kiiremas tempos ja 90 sekundit rahulikult. Siis sõua jahutuseks rahulikult jälle 20 minutit.

Ja rahulikult all ma mõtlen tõesti rahulikult.

P.S. Wawawiiwa... rogue mod on the fire, kustutatakse postitusi.

okey. Ma jätsin sõudmise pooleni kuna arvasin et see suurendab mu sääremarju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Toitumine tuleb sul paika panna kindlasti. Jõusaal üksi ei aita, sul on vaja aeroobset treeningut, keskmise raskusega ning pikema ajalist. Nt.aktiivne kõnd vähemalt 45 min,kõige parem 60-80 min, jalgrattasõit, ujumine, samuti kepikõnd. Aeroobse treeningu korral `põleb rasv`hapniku leegis. Sinna juurde pannes veel jõusaal tugevdab su lihaseid. Kindlasti küsi nõu jõusaali treenerilt ja ära treeni vaid probleemseid kohti vaid kogu keha.

Soovin sulle edu ja jaksu...

Tahtejõuta ei saa midagi ära teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Toitumine tuleb sul paika panna kindlasti. Jõusaal üksi ei aita, sul on vaja aeroobset treeningut, keskmise raskusega ning pikema ajalist. Nt.aktiivne kõnd vähemalt 45 min,kõige parem 60-80 min, jalgrattasõit, ujumine, samuti kepikõnd. Aeroobse treeningu korral `põleb rasv`hapniku leegis. Sinna juurde pannes veel jõusaal tugevdab su lihaseid. Kindlasti küsi nõu jõusaali treenerilt ja ära treeni vaid probleemseid kohti vaid kogu keha.

Soovin sulle edu ja jaksu...

Tahtejõuta ei saa midagi ära teha

Tere,

Suur aitäh sulle:) Kahjuks pole ujumis võimalust siin linnakeses ja samuti pole jõusaalis treenerit. Vähemalt ma pole kunagi näinud. Aga eks ma püüan mõnelt kogenumalt seal küsida:)

Tahtejõudu mul on, ja seekord ma saan sellega hakkama! Aitäh heade soovide eest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×