Jump to content
Bonsuna

ADIOS AMIGOS!

Recommended Posts

Mina loodan ka,et Marek ei lahku siit portaalist, fitness.ee ilma Marekuta on sama mis viin ilma alkoholita :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimesest postitusest küll loen nagu välja et enam teiste liiga lavadele ka ei kipu..........voi mine tea. ma ei tea ,aga vahepeal on selline tunne sees ,nende juhtumite pöhjal nagu Kalmus oleks kolhoosi pöllult kartulit (ühisvara) koju viinud. B) halb vördlus ,aga ma ei suuda sellisele mehele halba ka nagu öelda,pigem ei julge, ei ole ikka harjunud vanemat meest tänitama..........ja austus selle vastu mis ta korda oli saatnud eesti kulturismis............ulme vast,aga mina oma unistustes küll näeksin Kalmust EKFL presidendina. Seal eesotsas ei tee enam pattu............... :) heh,läks nii nagu läks...........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kahju ,et nii läks. Eesti kulturism ja fitness kaotab rohkem Kalmuse loobumisega kui Kalmus ise. Suur iidol , jätkan püüdlusi ,et tema sarnaseks saada. Edu teile edaspidiseks Marek Kalmus ja loodan ,et jätkate võistlemist väljaspool Eestit.

S.R.Oskar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmus jääb ka minu eeskujuks ja mina talle tänuvõlglaseks alati tulgu mis tuleb.

Ning kardan et Kalmus pole sellinne, kes ka peale kõige rängemaid hoope langeks ja pea maas koju roomaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmus oli alati Eesti kulturistitest nr 1, minu silmis. Kahju, et dopingut kasutas.

Kalmus on pikk. Ott veits pisem. Mõjub suurem ja Kalmus on suur. Tuli mulle ükspäev vastu. Olen ka 190. Aga ta raibe oli ka sama lai.

Martin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×