Jump to content
Peyote

1 õlu peale trenni = kasulik?

Recommended Posts

tervist.on teada kange alkohol peale trenni kahjulik ja võib trenni täiesti ära rikkuda.Aga kas 1 õlu peale trenni(0,5 L)

on kasulik või see lihtsalt mõnele jõumehele või sportlasele halb harjumus mis te arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õlu on väga vale valik nii peale trenni(eriti siis kui treenid 5-6 korda nädalas) kui ka lihtsalt õhtul teleka ees, kuna ta on kääritatud jook ning mõjutab maksa rohkem kui 1-2 pitsi viina.... ning minu arust on regulaarne alkoholi tarbimine pigem halb harjumus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halb harjumus. Reaalselt ei ole sul vaja õlut juua peale trenni - kõik kes seda kuidagi kasulikuks tembeldada üritavad otsivad vabandust. Igast asjast võib midagi kasulikku leida, kuid küsimus ongi pigem kasumlikkuse ja kahjulikkuse suhtes. Arvan,et need samad asjad mis õllest saaks ka mujalt kätte , need kasulikud asjad siis :rolleyes:

PS! Mulle meeldib õlu, aga ma ei arva, et see kuidagi mu treenimisele kasulikult mõjuks :(

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halb ja hea ei ole määratav. Minu jaoks on õlu peale trenni enese premeerimine raske töö eest. Soovitan ennast mitte liigselt piirata.

Ära aja jama!

Halba ja head määratakse tavaliselt selle järgi, kas mingi tegu on konstruktiivne või destruktiivne. (Pigem) kasulik või kahjulik, väga lihtsustatult öeldes. Vaimset lodevust ei soovita ka praktiseerida/sisse harjutada, see ei tee sind kuidagi tugevamaks. Õlle joomise positiivne mõju vaimsele tervisele on enam kui kaheldav, lõdvestumiseks on teisi meetodeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära aja jama!

Halba ja head määratakse tavaliselt selle järgi, kas mingi tegu on konstruktiivne või destruktiivne. (Pigem) kasulik või kahjulik, väga lihtsustatult öeldes. Vaimset lodevust ei soovita ka praktiseerida/sisse harjutada, see ei tee sind kuidagi tugevamaks. Õlle joomise positiivne mõju vaimsele tervisele on enam kui kaheldav, lõdvestumiseks on teisi meetodeid.

Word :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see paaril harval korral absoluutselt mingit erilist vahet sinu treeningus ja taastumises ei tee. Kui aga väga tihedaks muutub õlle joomine peale trenni, siis vastavalt hakkab ka ajapikku organism sellele reageerima. Üldiselt võiks õlle ja trenni üksteisest võimalikult kaugele jätta. Ütleme, et pealetrenni sheiki ka veel üks toidukord sees on, siis peaks organismi igasuguste ainete varud trennist täis olema ja see üks õlu enam erilist midagi halvaks ei muuda.

Olen ise kunagi peale trenni kolm õlut ära joonud ja midagi katastroofset mu arengus küll ei toimunud. Lisaks vääriks mainimist veel see, et kui vahel harva joomaks läheb, kus igast kanget kraami sisse läheb, aga noh ikkagi mõõdukalt, nii et hommikust pohmakat ei teki , siis järgmise päeva trenn on millegipärast eriti võimas ja raskused kergemad. Arvan, et sellised HARVAD joogipäevad võivad trennile isegi kasulikud olla nii naljakas kuidas see ka ei tundu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära aja jama!

Halba ja head määratakse tavaliselt selle järgi, kas mingi tegu on konstruktiivne või destruktiivne. (Pigem) kasulik või kahjulik, väga lihtsustatult öeldes. Vaimset lodevust ei soovita ka praktiseerida/sisse harjutada, see ei tee sind kuidagi tugevamaks. Õlle joomise positiivne mõju vaimsele tervisele on enam kui kaheldav, lõdvestumiseks on teisi meetodeid.

halba ja head määratakse päris mitmete meetoditega......enamast valesti :rolleyes:

mina võtaks pigem ühe õlle kui ühe demagoogia

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halb ja hea ei määratav. Minu jaoks on õlu peale trenni enese premeerimine raske töö eest. Soovitan ennast mitte liigselt piirata.

Narkar leiab ka alati midagi , mille eest ennast premeerida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem võiks uurida, millest õlu koosneb ja mida head võiks ta tuua.

Endale õlu meeldib kuid joon harva ja väga harva ... enamasti kui pärast rasket päeva on trenn või kui pärast trenni järgmisel päeval kuskilt midagi valutab ja kinni on. Reegel! Pudel õlut enne und ja kõik möödas.

Aga kokkuvõttes mõjub BEFOLI 100% ja õlu pole vajagi.

Muide ... alkohol on asi mida tarbida kuid vaid tarkadel inimestel, sest loll joob ennast lihtsalt "täis".

Muudetud kasutaja Andrei8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otseselt peale trenni ei võta, kuid tunnike hiljem kui ajan suure lihatüki endale näost sisse, siis heameelega võtan ka õlle kõrvale.

Ei tee see üks õlu inimesele midagi. Päris vaatide kaupa neid kummutada ei ole vaja, aga lõõgastumiseks on pudelike väga hea. Nagu Arnie'gi omal ajal ning meie Marek tänapäeval.(ärge nüüd steroidide jama siia teemasse tooge).

Igasugu täiskarsklased viskavad mul vähemalt küll väga kiiresti üle. Inimene, kes võtab vahest paar pudelit tundub olevat igal juhul vabam isiksus, kui see, kes kardab alkoholi nagu tuld.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otseselt peale trenni ei võta, kuid tunnike hiljem kui ajan suure lihatüki endale näost sisse, siis heameelega võtan ka õlle kõrvale.

Ei tee see üks õlu inimesele midagi. Päris vaatide kaupa neid kummutada ei ole vaja, aga lõõgastumiseks on pudelike väga hea. Nagu Arnie'gi omal ajal ning meie Marek tänapäeval.(ärge nüüd steroidide jama siia teemasse tooge).

Igasugu täiskarsklased viskavad mul vähemalt küll väga kiiresti üle. Inimene, kes võtab vahest paar pudelit tundub olevat igal juhul vabam isiksus, kui see, kes kardab alkoholi nagu tuld.

Karsklane ei pea ilmtingimata kartma alkot nagu tuld B) Ise olen ennast ka enamvähem karsklaseks tembeldanud ja kui on koosistumised siis mind absoluutselt ei häiri kui keegi natuke märjukest joob ja mina ei häiri samuti kaasolijaid mitte joomisega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasugu täiskarsklased viskavad mul vähemalt küll väga kiiresti üle. Inimene, kes võtab vahest paar pudelit tundub olevat igal juhul vabam isiksus, kui see, kes kardab alkoholi nagu tuld.

Inimeste vastuvõtlikus alkoholile ja ka alkoholismile on erinev B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased 3 aastat joonud päevas keskmiselt 3-4 õlle + võtan 2-3 korda nädalas viina. Kogused on tavainimestega võrreldes meeletud. + tarbisin kunagi veits keelatud aineid. Ning samas olen teinud trenni nii 2-3 korda nädalas ja arenen ikka. Eluaeg on olnud sixpack ja see pole kadunud ja pole ka muid negatiivseid füüsilisi asju märganud.

Kindlasti pole see kasulik, aga ka mitte nii kahjulik nagu paljud siin arvavad....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimased 3 aastat joonud päevas keskmiselt 3-4 õlle + võtan 2-3 korda nädalas viina. Kogused on tavainimestega võrreldes meeletud. + tarbisin kunagi veits keelatud aineid. Ning samas olen teinud trenni nii 2-3 korda nädalas ja arenen ikka. Eluaeg on olnud sixpack ja see pole kadunud ja pole ka muid negatiivseid füüsilisi asju märganud.

Kindlasti pole see kasulik, aga ka mitte nii kahjulik nagu paljud siin arvavad....

Räägime sinuga 10-15 aasta pärast B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine reede ja laupäev jõin ka mõlemal õhtul mõned õlled, pühapäeval tegin kerge rinna trenni ja surusin veel uue rekordi ka otsa...

See ei ole muidugi mingi õigustus õlle joomisele. Mulle ka õlu lihtsalt meeldib...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütleks selle kõige peale, et alkoholism on probleem, mis tuleks ühiskonnast välja juurida. Üks asi on kasulik kehale, teine asi on kasulik mõistusele, hingele ja tahtejõule. Minuarust on sõltuvused nõrkused (peale trennisõltuvuse muidugi). Aga see on ainult minu arvamus, ärge pikka viha pidage! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasugu täiskarsklased viskavad mul vähemalt küll väga kiiresti üle. Inimene, kes võtab vahest paar pudelit tundub olevat igal juhul vabam isiksus, kui see, kes kardab alkoholi nagu tuld.

Nooruse viga. Minul näiteks ei viska üle, kui keegi kõrval joob/ei joo. Üle viskab see, kui mingi tüüp hakkab rääkima, et tal viskavad karskusete eluviisidega inimesed väga kiiresti üle ja õigustab avalikult alkoholi tarbimist.

Soovitan eeskuju võtta hoopis kunagisest suurmehest Georg Lurichist, kes oli täiskarsklane ja ei suitsetanud. Lisaks sellele sõitis ta mööda Eestimaad ringi ja esines avalikkuse ees kõnedega tervislike eluviiside, eriti spordi kasulikkusest ja alkoholi hävitavast toimest inimesele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ütleks selle kõige peale, et alkoholism on probleem, mis tuleks ühiskonnast välja juurida. Üks asi on kasulik kehale, teine asi on kasulik mõistusele, hingele ja tahtejõule. Minuarust on sõltuvused nõrkused (peale trennisõltuvuse muidugi). Aga see on ainult minu arvamus, ärge pikka viha pidage! B)

Väljajuurimine on võimatu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×