Jump to content
xerox

Paljud teist solaaariumis käivad.

Recommended Posts

Naha tüüp Erüteem (punetus) Päevitus

I Alati tekib põletus Ei päevitu kunagi

II Alati tekib põletus Päevitub harva

III Põletus tekib harva Päevitub hästi

IV Põletust ei teki kunagi Päevitub väga hõlpsasti :)

Pakuks endale III, sest päike hakkab ilusti peale, aga unustan õigel ajal riided selga panna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd suvel võib sul sellega maha müümisega natuke raskusi tekkida :)

Ei tea, tööinimesed väga rannas passida ei jõua ja ilusad ilmad ei pruugi ka nädalavahetustele sattuda..

Pealegi - paljud ei lähe enne randa, kui neil natuke jumet peal pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin põhiliselt võistluseelsel ajal, et saaks normaalse "krundi" alla ning laval ei olek väga laiguline. Loomulikult solaarium ka kuivatab ning hoiab naha korras kui mõistlikult käia :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.solaarium.ee/index.php?sisu=nou...mp;id=12#vastus

Kuid mõnedel raskematel akne juhtudel avaldab päikesekiirgus hoopis vastupidist mõju: akne reageerib valgusele ja läheb hullemaks. Kui teil on kahtlusi, pidage alati nõu oma arstiga, ärge kunagi eksperimenteerige omapäi. :)

MÕNEDEL RASKEMATEL juhtudel ei = solaarium ei ravi aknet, ok?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas solaariumis kõlbab käia peale jõutrenni? Sauna ei soovitata üle 5 minutiks minna(ma ei tea mis puhul, aga siin olen korduvalt lugenud seda), et kas solaariumiga sama teema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas solaariumis kõlbab käia peale jõutrenni? Sauna ei soovitata üle 5 minutiks minna(ma ei tea mis puhul, aga siin olen korduvalt lugenud seda), et kas solaariumiga sama teema?

MIks ei tohiks minna?Enamus sollides nii hea ventilatsioon,et ei hakka isegi palav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas solaariumis kõlbab käia peale jõutrenni? Sauna ei soovitata üle 5 minutiks minna(ma ei tea mis puhul, aga siin olen korduvalt lugenud seda), et kas solaariumiga sama teema?

Ma küsiks vastu, et miks sa peaksid peale jõutrenni solaariumisse minema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas solaariumis kõlbab käia peale jõutrenni? Sauna ei soovitata üle 5 minutiks minna(ma ei tea mis puhul, aga siin olen korduvalt lugenud seda), et kas solaariumiga sama teema?

Saunaga vast teised lood, pulss läheb kõrgeks, higistamine, see ei pidanud tõesti pärast trenni väga hea olema. solaarium aga selliseid effekte ei tekita, seega arvan, et solaariumis ikka võib B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Solaarium pole minu arust üldse hea nahale...Tean ühte meest, kes on 26a vana ja paar aastat juba näost suht kortsus, aastaid solaariumi tihe külaline. Usun, et see solaariumist..

Muudetud kasutaja -Egert poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Solaarium pole minu arust üldse hea nahale...Tean ühte meest, kes on 26a vana ja paar aastat juba näost suht kortsus, aastaid solaariumi tihe külaline. Usun, et see solaariumist..

No liigne sollis käimine muidugi ei tee head.Neid grill kanasid on ennegi nähtud, kes ennast näost siniseks päevitanud:D

Muudetud kasutaja kimmel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks vastu, et miks sa peaksid peale jõutrenni solaariumisse minema ?

Sest mul solli kapsel on kohe riietumisruumi kõrval jõusaalis, mõtlesin et viskaks talveks paar kraadi jumet peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõned aastad tagasi käisin mingi 5 korda vist. Jume tuli peale küll, aga nahk oli pärast hell ja kipitas. Rohkem küll ei taha minna.

Viimasel ajal on meedias nii palju juttu olnud, et registreeritakse iga aastaga järjest rohkem melanoomijuhtumeid. Eks see ole selle tõttu, et armastatakse rannas tundide viisi peesitada ning talvel solaariumis käia. Kortsude teket soosib ka ikka täiega. Eriti ei tahaks tulevikus 10 aastat vanem välja näha ainult selle pärast, et hetkel pruun olla B)

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saunaga vast teised lood, pulss läheb kõrgeks, higistamine, see ei pidanud tõesti pärast trenni väga hea olema. solaarium aga selliseid effekte ei tekita, seega arvan, et solaariumis ikka võib ;)

Okei, eks paar korda käin ära B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes solaariumi plaanivad minna, peaks enne oma sünnimärgid üle vaatama. Kas nahaarst lubab teile üldse solaariumi?

Näiteks minul on palju sünnimärke ning mõned neist sellised suuremad (kuigi healoomulised) ning arst keelas igasuguse päevitamise. Ei aita, kui sünnimärgi kinni katate, nahk saab UV doosi ikka.

Lihtsalt et ennetada nahavähki eks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle jume saavad nad grimmiga, ka luikvalged mehed. Mingit loomulikku jumet pole vaja neil. ;) Või sa arvasid, et nad ongi ennast võistluste ajaks pruuniks päevitanud? :DB)

Muudetud kasutaja Triitseps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati ei kasutata ju võistlusgrimmi (nt: Tartu ja Lõuna Eesti Lahtised K. algajatele) talvel ei saa päevitamas käija ka selleks, et lihtsalt tumedama tooniga olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle jume saavad nad grimmiga, ka luikvalged mehed. Mingit loomulikku jumet pole vaja neil. ;) Või sa arvasid, et nad ongi ennast võistluste ajaks pruuniks päevitanud? :DB)

Nii mõnedki mehed(kulturistid) käivad ennem võistlusi solaariumis, rääkimata naistest. Aga ju siis sina keenius tead paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimasel ajal on meedias nii palju juttu olnud, et registreeritakse iga aastaga järjest rohkem melanoomijuhtumeid. Eks see ole selle tõttu, et armastatakse rannas tundide viisi peesitada ning talvel solaariumis käia.
Päikesekiirgus on kahjulik ainult siis, kui inimese kehas puuduvad vajalikud ained normaalseks reageerimiseks valgusele. Nahavähki haigestumine ei sõltu päikesekiirguse hulgast ega päikeseblokaatorite kasutamisest, vaid eelkõige toiduga saadavatest antioksüdantidest, eelkõige A (väga hea allikas on maksapasteet) ja C-vitamiinidest, kusjuures beeta-karotiin A-vitamiini asemel ei toimi. Nimetatud antioksüdandid tagavad kaitse ja seda eriti põhjamaade elanikel. Nahavähk on otseselt seotud polüõlide nii toiduks tarvitamise kui välispidise tarvitamisega, kuid kallid päikesekreemid ja muul otstarbel nahale kantav kosmeetika sisaldavad pea eranditult oomega-6 rasvhappeid, mis valguse ja soojuse käes kergesti oksüdeeruvad, muutudes organismile toksiliseks (sama lugu söögiõlidega). Kunagi pole nende tarbimine nii ulatuslik olnud ja nahavähki haigestumine samaaegselt üha suureneb! Päikesekreeme kasutades võib nahka veelgi ulatuslikumalt kahjustada, sest nende toimel ei tunnetata kõrvetust, mis sunniks päikese käest lahkuma! Kõige mõistlikum on nahale määrimiseks kasutada kookosõli ja kasutada peakatet.

Kui palju siis ikkagi päikese käes viibida, et saada vajalik annus päikest D-vitamiini sünteesiks? Kui kasutate eelpooltoodud infot, siis rohkem, kui mitte, siis palju vähem. Aga kui palju? Ärge küsige lollusi, vaid tunnetage oma keha, sest see on tohutult targem kui selle ülemõtlev omanik..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×