Jump to content
promantik

poks ja j6usaal harjutused ! (söömine joomine)

Recommended Posts

Tere küsimus selline et kui ma k2in poksi trennis 2-3 korda n2dalas ja j6usaal ka peale seda, siis milliseid harjutusi teha et lihas sitke oleks ja kiire löök :rolleyes: mitte massi? massi mul piisavalt :D 174 pikk ja kaalun 78kg (sportlik kehaehitus). mida juua millal juua ja kas midagi tarvitada ka sinna k6rvale ? jooksmas ja hantlitega harjutusi teen ikka suht igap2ev aga raskem trenn 3 korda n2dalas. Ja söömisega ka pahad lood söön 3 korda p2evas aga siis kurguni t2is se ei ole vist hea? :( Ette t2nades !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee täiesti tavalisi harjutusi (kükk, surumised jne). Kui oled poksitrenni alla teinud, siis üle paari-kolme harjutuse pole mõistlik kasutada. Muidu läheb maratoniks. Erinevatel päevadel erinevad harjutused, jaotatuna nii, et nädala lõpuks on kogu keha läbi tehtud.

3x päevas söömine on ok. Peale trenni võid lisaks puuvilja süüa neljandaks korraks trennipäeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen tegelenud kickboxiga seitse aastat, viimased aastad teinud jõusaali kõrvale. Raskustega (kas siis hantlite või käeraskustega) löögid on asendamatud sellega tegelejale, samuti on väga tähtsal kohal trapets ja õlad. Soovitan teha endale kava mis hõlmaks ühel päeval peale trenni tissi ja trapsu, teisel päeval õlga ja kaela ja kolmandal näiteks trapsu ja biitsu. Kuid samas kõik lihased tähtsad, ja sa ei tohiks unustada ka selga ja oma "teisi käsi" ehk JALGU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen tegelenud kickboxiga seitse aastat, viimased aastad teinud jõusaali kõrvale. Raskustega (kas siis hantlite või käeraskustega) löögid on asendamatud sellega tegelejale, samuti on väga tähtsal kohal trapets ja õlad. Soovitan teha endale kava mis hõlmaks ühel päeval peale trenni tissi ja trapsu, teisel päeval õlga ja kaela ja kolmandal näiteks trapsu ja biitsu. Kuid samas kõik lihased tähtsad, ja sa ei tohiks unustada ka selga ja oma "teisi käsi" ehk JALGU!

Selge ex seda ma teen ikka :rolleyes: mis sa selle trapsu all m6tled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varjupoksi tegemine raskustega annab juurde kiirust: mõned poksitreenerid vaidlevad sellele väitele tugevalt vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varjupoksi tegemine raskustega annab juurde kiirust: mõned poksitreenerid vaidlevad sellele väitele tugevalt vastu.

Vaielgu. Eesti parimad poksijad on pisikeste hantlitega Jegorovi juures vehkinud nii et seda nägu. Ka ise olen nii treenides tugevat edasiminekut tundnud. Mingid teoreetikud kusagil väga ei kõiguta isiklikku kogemust. Meetodeid on erinevaid ja kõik ei peagi samamoodi treenima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
B) Ma arvan et mingeid valgujooke sul vaja pole. Jäta see kulturistidele. Pigem söö ribisi-kartuleid ja palju salatit

ei se pidi lihastel öösel aitama taastuda!dekstroos (viinamarja suhkur)

Muudetud kasutaja promantik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaielgu. Eesti parimad poksijad on pisikeste hantlitega Jegorovi juures vehkinud nii et seda nägu. Ka ise olen nii treenides tugevat edasiminekut tundnud. Mingid teoreetikud kusagil väga ei kõiguta isiklikku kogemust. Meetodeid on erinevaid ja kõik ei peagi samamoodi treenima.

Maailma parimad poksijad ja tai poksijad kütavad ka siiamaani kümneid ja kümneid kilomeetreid asfalti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaalis oled siis treeni plahvatust. Ehk siis langeta aegalselt aga tõsta/suru nii kiiresti kui jõuad. Mul sõber on juudokas(eest pronks) ja ta treenib just plahvatust. Poks ja juudo on küll eri asjad aga jõusaalis plahvatust treenida aitab löögile väga palju kaasa. Kujuta ette vastu molli saada tüübi käest kes surub mingi 80kg sama kiiresti tavaline tüüb tühja kangi!

Muudetud kasutaja L6viLeo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiirust ja löögi tugevust annavad juurde rohkem need harjutused, mida sooritad püsti. Ise olen 3 aastat poksis käinud ja 2 aastat Kickis.

Mulle oli parim harjutus kätele kangi rinnalt ette viskamine mingi kergema kangiga. Välja viskad käed nii kiirelt ja tugevalt, et õlad vastu lõuga käiksid. Tagasi tõmba aeglasemalt nii ,et säiliks kontroll kangi üle. 1-2 seeriat kitsama haardega, see annab rohkem triitsepsile ja rinnale. Järgmised 1-2 seeriat laia haardega trapetsile. Korduseid kusagil 15-25. Parima tulemuse saad, kui leiad veel kusagilt kumminöörid ja vehid paar minti varjupoksi peale nendega. Kuua aega 2x nädalas ja pärast ise ka ei usu, kui kiirelt käed välja lendavad.

PS. Vaata ette, et liialt rapsima ei hakka, muidu võid küünarvarred välja venitada !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiirust ja löögi tugevust annavad juurde rohkem need harjutused, mida sooritad püsti. Ise olen 3 aastat poksis käinud ja 2 aastat Kickis.

Mulle oli parim harjutus kätele kangi rinnalt ette viskamine mingi kergema kangiga. Välja viskad käed nii kiirelt ja tugevalt, et õlad vastu lõuga käiksid. Tagasi tõmba aeglasemalt nii ,et säiliks kontroll kangi üle. 1-2 seeriat kitsama haardega, see annab rohkem triitsepsile ja rinnale. Järgmised 1-2 seeriat laia haardega trapetsile. Korduseid kusagil 15-25. Parima tulemuse saad, kui leiad veel kusagilt kumminöörid ja vehid paar minti varjupoksi peale nendega. Kuua aega 2x nädalas ja pärast ise ka ei usu, kui kiirelt käed välja lendavad.

PS. Vaata ette, et liialt rapsima ei hakka, muidu võid küünarvarred välja venitada !

aelge ait2hh!

ainult kangiga ette v6i on muid harjutusi ka ?

kuhu ma need kummi nöörid kinnitan ?

Muudetud kasutaja promantik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aelge ait2hh!

ainult kangiga ette v6i on muid harjutusi ka ?

kuhu ma need kummi nöörid kinnitan ?

Kui trennis tegin , siis panin üheotsa redeli külge ja siis venitasin niipalju välja, kui tugevalt teha tahtsin. Meil olid maadlejatega ühes saalis trennid ja nad kasutasid neid pidevalt nii ,et seal olid nad olemas koguaeg.

Kodus sidusin ukselingi vms külge või lasin kellegil seljatagant hoida. Viimane varjant on kusjuures kõige parem. Kui leiad endale kellegi, kellega koos teha saate kordamööda harjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×